find.vodka - Shorten URLs and EARN MONEYResults of analysis for www.tvn24.pl/w-soczi-startowalo-7-osob-homoseksualnych-w-pjongczangu-14,814958,s.html

HTML Content

Title:

W Soczi startowało 7 osób homoseksualnych, w Pjongczangu 14 - Pjongczang2018

Description:

Łyżwiarz figurowy Adam Rippon sięgnął w Pjonczangu po brąz w konkursie drużynowym, zostając tym samym pierwszym zdeklarowanym gejem w historii...

Keywords:

Here you find basic information about your page. Title of your page is very important for better visibility in search engines like Google, Bing or Yahoo. Meta tag description is also very important tag for search visibility. Meta keywords is used by some web catalogues.

SEO Content

URL:

www.tvn24.pl/w-soczi-startowalo-7-osob-homoseksualnych-w-pjongczangu-14,814958,s.html

Status Code:

200

Content Type:

text/html; charset=UTF-8

Language:

pl

Here you find information from server response headers. This information is important for header analysis. Check, if your answer code is 200 - correct request. Answer code for error (no-existing) page is 400.

Ranking:

2.24 score from seowykop.pl for:www.tvn24.pl/w-soczi-startowalo-7-osob-homoseksualnych-w-pjongczangu-14,814958,s.html

Text on your page:

tvn24 biskontakt24tvn meteotvn warszawafaktytvn24 sporttvnzaloguj sięzarejestruj sięustawienia konta tvnzmiana hasławyloguj sięwiadomości z kraju i ze świata - najnowsze informacje w tvn24oglądaj onlineoglądaj onlinetvn24 na żywo »startstartnajnowszemundialfaktywideopolskałódźłódźkatowicekrakówwarszawapomorzepoznańwrocławświatbiznessportmeteociekawostkikultura i stylwięcejtechprogramyraportymagazyn tvn24fotofakty po faktach kropka nad i jeden na jedenszkło kontaktowersstvn meteokontakt24tvn24 bistvn warszawawydarzenia roku 2017    śledź nas na:obserwuj @tvn24powrót do góryzimowe igrzyska olimpijskiepjongczang 20189 - 25 lutego 2018menustrona głównaterminarzklasyfikacja medalowa 14 lutego 2018, 12:42 więcej gejów na igrzyskach. o siedmiu łyżwiarz figurowy adam rippon sięgnął w pjonczangu po brąz w konkursie drużynowym, zostając tym samym pierwszym zdeklarowanym gejem w historii amerykańskiego sportu, który dostał się na podium igrzysk w wydaniu zimowym. zrzucił z pleców ogromny ciężar. wicemistrz olimpijski: jestem gejem po latach... czytaj dalej » na stronie outsports.com wyliczono, że wśród rywalizujących właśnie w korei płd. sportowców 14 otwarcie przyznaje się do homoseksualnej orientacji. to o siedmioro więcej niż cztery lata temu w soczi.i dużo mniej od 41 uczestniczących w letnich igrzyskach w rio de janeiro 2016."mamy świadomość, że w pjongczangu ta liczba jest większa od podanej, ale nie wszyscy chcą zabierać głos na forum publicznym" - napisano na outsports.com.najlepsza i najważniejsza decyzjarippon w styczniu skrytykował biały dom za powołanie na szefa amerykańskiej delegacji olimpijskiej  wiceprezydenta mike'a pence'a, znanego z homofobicznych wypowiedzi. media informowały potem, że pence chciał się z zawodnikiem spotkać i porozmawiać, ale ten odmówił.gay games a sprawa polska. kiedy pierwszy coming out?