find.vodka - Shorten URLs and EARN MONEY

HTML Content

Title:

Sturm Graz - AEK Larnaka. Przerwany mecz, sędzia trafiony w głowę | Eurosport w TVN24

Description:

Skandal pod koniec meczu w Grazu. Z trybun poleciał przedmiot, który trafił sędziego w głowę. Było dużo krwi, a spotkanie przerwano na kilkanaście minut.

Keywords:

Here you find basic information about your page. Title of your page is very important for better visibility in search engines like Google, Bing or Yahoo. Meta tag description is also very important tag for search visibility. Meta keywords is used by some web catalogues.

\

Here you find information from server response headers. This information is important for header analysis. Check, if your answer code is 200 - correct request. Answer code for error (no-existing) page is 400.

Ranking:

Text on your page:

tvn24tvn24 bistvn warszawatvn meteofaktyeurosportkontakt24konkret24tvnto terazzaloguj sięzarejestruj sięustawienia konta tvnzmiana hasławyloguj sięprzejdź do tvn24 piłka nożna najnowsze wideo piłka nożna skoki narciarskie turniej czterech skoczniwisłazakopaneniecodziennik stefana huli sporty zimowe biathlonbiegi narciarskiebobslejecurlinghokej na lodziekombinacja norweskałyżwiarstwo figurowełyżwiarstwo szybkienarciarstwo alpejskiesaneczkarstwoshort track tenis atp finalsaustralian open kolarstwo f1 snooker siatkówka plusligaliga siatkówki kobietreprezentacja polski żużel boks koszykówka nba lekkoatletyka piłka ręczna rajdy inne archiwum alpinizm pływanie więcej reprezentacja polskiekstraklasaliga mistrzówliga europybundesligapremier leagueserie aprimera divisionwideo z boisk więcej przerwany mecz. sędzia trafiony w głowę 10 sierpnia 2018, 8:27 podziel się: skandal na meczu ligi europy foto: twitter | video: twitter skandal pod koniec meczu w grazu. z trybun poleciał przedmiot, który trafił sędziego w głowę. było dużo krwi, a spotkanie przerwano na kilkanaście minut. to była 77. minuta meczu. sturm grał z aek larnaka w trzeciej rundzie eliminacji ligi europy. akurat przegrywał 0:2.wtedy z trybun jeden z kibiców rzucił jakimś przedmiotem w kierunku sędziego biegającego po linii. prawdopodobnie puszką albo plastikowym kubkiem. na powtórkach widać, jak ciśnięta rzecz z jakimś płynem w środku trafia szwedzkiego arbitra. pan fredrik klyver padł na ziemię, od razu chwycił się za głowę. z niej polała się krew.  petit gif de la scène. verre plein, lancé par un mec en t-shirt rose qui a été viré du stade. toujours pas de nouvelle quant à la suite de la rencontre. pic.twitter.com/lvnuubqmys— footballski (@footballskifr) 9 sierpnia 2018 sędzia opuścił boiskospotkanie przerwano na 13 minut. sędziego opatrzono, opuścił boisko z zabandażowaną głową. mecz w końcu wznowiono, ale klyvera zastąpił sędzia techniczny. wynik już się nie zmienił. "dzisiejszego zachowania kibica nie można w żaden sposób zaakceptować. to rujnuje reputację piłki i naszego klubu. zawsze staraliśmy się postrzegać futbol jako pozytywne święto i walczyć z takimi rzeczami. jest nam przykro, że rozczarowaliśmy tylu kibiców" - brzmi oświadczenie austriackiego klubu. wydaje się, że kara ze strony uefa jest nieunikniona. pytanie, na jak długo sturm zostanie wykluczony z europejskich rozgrywek. petit gif de la scène. verre plein, lancé par un mec en t-shirt rose qui a été viré du stade. toujours pas de nouvelle quant à la suite de la rencontre. pic.twitter.com/lvnuubqmys— footballski (@footballskifr) 9 sierpnia 2018 autor: twis / źródło: sport.tvn24.pl zobacz równieżbłaszczykowski wraca do krakowa. wisła gra przed własną publicznościąostrzeżenie dla "lewego" i hummelsa. "zrobimy wszystko, żeby nie błyszczeli" wymiana uprzejmości przed hitem ligi mistrzów trwa w najlepsze. kubica nie będzie testował przynajmniej do środy - to bardzo rozczarowujące - powiedziała zastępczyni szefa teamu claire williams. norwegia z juniorem zamiast tandego. "i tak mamy szanse na medale" kontuzja kolana okazała się poważniejsza niż sądzono. kamila skolimowska zmarła 10 lat temu. "nieustannie się do mnie uśmiechasz we wspomnieniach" na obóz do portugalii poleciała, by w cieple szykować się do sezonu. zasłabła na treningu, lekarze przegrali walkę o jej życie. pierwsze wielkie wyzwanie szczęsnego w juventusie. "może zdefiniować sezon" "la gazzetta dello sport" zapowiada spotkanie atletico z juventusem, jako interesujący pojedynek golkiperów. to żyje! "piątekstein" straszy w serie a "la gazzetta dello sport", bawiąc się słowami porównała polaka do frankensteina. milik i spółka pudłują na potęgę. ancelotti: to nieakceptowalne nieskuteczność napoli w ostatnich tygodniach wyraźnie zirytowała trenera tej drużyny carlo ancelottiego. pzpn zajął się sprawą furmana i romanczuka. "zachowanie o charakterze ksenofobicznym" pomocnik wisły płock po sobotnim meczu ekstraklasy z jagiellonią miał nazwać "banderowcem" tarasa romanczuka. sa pinto nie podał ręki probierzowi. "najlepszym komentarzem jest cisza" cracovia pokonała w niedzielę legię w warszawie 2:0. gorąco od emocji było na murawie i poza nią. ból głowy trenera sztafety 4 x 400 m. "dziewczyny są w świetnej dyspozycji" liderka światowych tabel w biegu na 400 m iga baumgart-witan zdobyła w niedzielę złoty medal lekkoatletycznych halowych mistrzostw polski w toruniu, pokonując mistrzynię europy justynę święty-ersetic. w skoku o tyczce zwyciężył piotr lisek. ostatni sprawdzian za nimi. polacy w formie przed mistrzostwami świata ostatnie konkursy przed mistrzostwami świata potwierdziły, że polscy skoczkowie do seefeld jadą po medale. kot pogodzony z decyzją trenera. "trzeba przełknąć tę gorycz" skoczek nie weźmie udziału w mistrzostwach świata w seefeld. 168 rzutów za trzy w meczu gwiazd nba. drużyna jamesa skuteczniejsza najlepszym koszykarzem (mvp) spotkania został wybrany kevin durant. kuriozalny mecz we włoszech. rozpoczęli w siedmiu, przegrali 0:20 piłkarze piacenzy przegrali na wyjeździe z cuneo aż 0:20 w meczu trzeciej ligi włoskiej. goście, którzy znajdują się w bardzo trudnej sytuacji finansowej, rozpoczęli spotkanie w siedmioosobowym składzie złożonym z zawodników drużyny młodzieżowej. legia ośmieszona. cracovia nie wystraszyła się mistrzów polski na zwycięstwo w stolicy czekała 68 lat. milik obił słupek. napoli bez gola w 24. kolejce serie a rozczarowało i tylko zremisowało z niżej notowanym torino. były prezes legii "niegodny podania ręki". zaskakujący transparent w warszawie podczas niedzielnego meczu z cracovią. "pamiętam, skąd pochodzę. doceniam to, co mam teraz" robert lewandowski mówił w "faktach po faktach". "czuję się w bayernie lepiej niż rok temu" lewandowski miał opuścić monachium, nie dogadywał się z kierownictwem klubu. wszedł na ostatnie minuty, został bohaterem. pierwszy gol teodorczyka łukasz teodorczyk zdobył dla udinese zwycięską bramkę w wygranym 1:0 spotkaniu 24. kolejki włoskiej ekstraklasy z ostatnim w tabeli chievo werona. to jego pierwszy gol w tym klubie. w zespole gości wystąpili paweł jaroszyński i mariusz stępiński. kot skreślony. horngacher wybrał kadrę na mistrzostwa zaraz po zakończeniu niedzielnego konkursu w willingen. stoch wie, co zrobił źle. "oba skoki były bardzo spóźnione" niedzielny konkurs był najsłabszym w jego wykonaniu podczas trzydniowej rywalizacji w willingen. żyła znów sobą. "zjem kolację, wyśpię się i będę myślał" trzecie miejsce podczas niedzielnego konkursu w willingen wprawiło go w dobry nastrój. żyła trzeci w konkursie, drugi w willingen five udana niedziela skoczka z wisły. 142 metry żyły w pierwszej serii. był drugi prowadził szalony ryoyu kobayashi. zawiedziony stoch po drugim skoku. stracił podium po pierwszej serii był trzeci. w drugim skoku uzyskał 134,5 m, co dało mu dopiero siódmą pozycję. kubacki ląduje i się cieszy. niemców jednak nie przeskoczył w drugiej próbie poleciał na odległość 139 metrów, zawody zakończył na piątej pozycji. trzech polaków atakowało podium. udało się tylko żyle maraton ze skokami w willingen zakończony. niedzielny konkurs dla ryoyu kobayshiego. sensacja w madrycie. real pokonany przez gironę królewscy kończyli mecz w dziesiątkę. polacy na dziewiątym miejscu w supersprincie. triumf włochów andrzej nędza-kubiniec i kinga zbylut zajęli dziewiąte miejsce w rywalizacji par mieszanych pucharu świata w amerykańskim soldier hollow. czarna seria przerwana. zagłębie w końcu wygrało dla piłkarzy bena van daela było to pierwsze ligowe zwycięstwo u siebie od września ubiegłego roku. 1/16 finału ligi europy wtorek, 12 lutego fenerbahce - zenit 1:0 czwartek, 14 lutego bate - arsenal 1:0 galatasaray - benfica 1:2 krasnodar - bayer leverkusen 0:0 lazio - sevilla 0:1 olympiakos - dynamo kijów 2:2 rapid wiedeń - inter 0:1 rennes - betis 3:3 slavia praga - genk 0:0 celtic - valencia 0:2 club brugge - salzburg 2:1 malmoe - chelsea 1:2 pilzno - dinamo zagrzeb 2:1 sporting - villarreal 0:1 szachtar - eintracht frankfurt 2:2 zurich - napoli 1:3grupa alp.drużynameczepunktybramki 1 bayer leverkusen 6 13 16-9 2 zurich 6 10 7-6 3 aek larnaka 6 5 6-12 4 ludogorec razgrad 6 4 5-7awansujeodpadagrupa blp.drużynameczepunktybramki 1 fc salzburg 6 18 17-6 2 celtic glasgow 6 9 6-8 3 rb lipsk 6 7 9-8 4 rosenborg 6 1 4-14awansujeodpadagrupa clp.drużynameczepunktybramki 1 zenit st. petersburg 6 11 6-5 2 slavia praga 6 10 4-3 3 bordeaux 6 7 6-6 4 fc kopenhaga 6 5 3-5awansujeodpadagrupa dlp.drużynameczepunktybramki 1 dinamo zagrzeb 6 14 11-3 2 fenerbahce stambuł 6 8 7-7 3 spartak trnava 6 7 4-7 4 anderlecht 6 3 2-7awansujeodpadagrupa elp.drużynameczepunktybramki 1 arsenal 6 16 12-2 2 sporting lizbona 6 13 13-3 3 worskła połtawa 6 3 4-13 4 karabach agdam 6 3 2-13awansujeodpadagrupa flp.drużynameczepunktybramki 1 betis sevilla 6 12 7-2 2 olympiakos 6 10 11-6 3 ac milan 6 10 12-9 4 f91 dudelange 6 1 3-16awansujeodpadagrupa glp.drużynameczepunktybramki 1 villarreal 6 10 12-5 2 rapid wiedeń 6 10 6-9 3 rangers fc 6 6 8-8 4 spartak moskwa 6 5 8-12awansujeodpadagrupa hlp.drużynameczepunktybramki 1 eintracht frankfurt 6 18 17-5 2 lazio 6 9 9-11 3 apollon limassol 6 7 10-10 4 ol. marsylia 6 1 6-16awansujeodpadagrupa ilp.drużynameczepunktybramki 1 genk 6 11 14-8 2 malmoe 6 9 7-6 3 besiktas 6 7 9-11 4 sarpsborg ff 6 5 8-13awansujeodpadagrupa jlp.drużynameczepunktybramki 1 sevilla 6 12 18-6 2 fk krasnodar 6 12 8-8 3 standard liege 6 10 7-9 4 akhisar belediyespor 6 1 4-14awansujeodpadagrupa klp.drużynameczepunktybramki 1 dynamo kijów 6 11 10-7 2 rennes 6 9 7-8 3 astana 6 8 7-7 4 fk jablonec 6 5 6-8awansujeodpadagrupa llp.drużynameczepunktybramki 1 chelsea 6 16 12-3 2 bate borysów 6 9 9-9 3 mol vidi szekesfehervar 6 7 5-7 4 paok saloniki 6 3 5-12awansujeodpadapolityka prywatnościkontaktregulamintvntvn siedemtvn styletvn turbotvn fabułaitvnitvn extratvn24tvn warszawatvn24 bistvn meteototerazhgtvttvnc+playerkulinarni.plkontakt24tvn news & services agencyzdrowie.tvn.pl copyright (c) 1997-2018 korzystanie z materiałów redakcyjnych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody tvn s.a./ tvn media sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. jest zabronione. przepraszamy. aby poprawnie wyświetlić tę stronę, uaktualnij przeglądarkę!

Here you find all texts from your page as Google (googlebot) and others search engines seen it.

w głowę - 0.13% (2)
footballski (@footballskifr) - 0.13% (2)