find.vodka - Shorten URLs and EARN MONEY



Results of analysis for www.tvn24.pl/rio2016/terminarz

HTML Content

Title:

Rio 2016 - magazyn TVN24

Description:

Czytaj najnowsze informacje i oglądaj wideo w portalu informacyjnym TVN24! U nas zawsze aktualne wiadomości z kraju, ze świata, relacje na żywo i wiele wię...

Keywords:

Here you find basic information about your page. Title of your page is very important for better visibility in search engines like Google, Bing or Yahoo. Meta tag description is also very important tag for search visibility. Meta keywords is used by some web catalogues.

SEO Content

URL:

www.tvn24.pl/rio2016/terminarz

Status Code:

200

Content Type:

text/html; charset=UTF-8

Language:

pl

Here you find information from server response headers. This information is important for header analysis. Check, if your answer code is 200 - correct request. Answer code for error (no-existing) page is 400.

Ranking:

4.50 score from seowykop.pl for:www.tvn24.pl/rio2016/terminarz

Text on your page:

tvn24tvn24 bistvn warszawatvn meteofaktyeurosportkontakt24konkret24tvnto terazzaloguj sięzarejestruj sięustawienia konta tvnzmiana hasławyloguj sięwiadomości z kraju i ze świata - najnowsze informacje w tvn24oglądaj onlineoglądaj onlinetvn24 na żywo »startstartnajnowszefaktywideopolskałódźłódźkatowicekrakówwarszawapomorzepoznańwrocławświatbiznessportmeteociekawostkikultura i stylwięcejtechprogramyraportymagazyn tvn24tvn24 news in englishfotofakty po faktach kropka nad i jeden na jedenszkło kontaktowersstvn meteokontakt24tvn24 bistvn warszawawydarzenia roku 2018    śledź nas na:obserwuj @tvn24letnie igrzyska olimpijskierio 20165 - 21 sierpniapartnerserwisumenustrona głównaterminarzpolacy w rioklasyfikacja medalowaterminarz igrzysksierpień 201656789101112131415161718192021«»najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy łucznictwo (kobiety i mężczyźni) eliminacje 18:00 karina lipiarska-pałka najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo eliminacje 13:30 4 starty boks (91kg) 1/8 finału 14:00 igor jakubowski szermierka eliminacje - finał 14:00 tenis stołowy i i ii runda 14:00 katarzyna grzybowska-franc, li qian, jakub dyjas, zengyi wang kolarstwo szosowe walka o medale 14:30 bodnar, gołaś, kwiatkowski, majka jeździectwo dzień 1 15:00 paweł spisak judo (48kg k, 60kg m) eliminacje - finał 15:00 strzelectwo eliminacje - finał 15:30 sylwia bogacka, agnieszka nagay, piotr daniluk podnoszenie ciężarów (48kg k) walka o medale 00:00 siatkówka plażowa faza grupowa 02:00 bartosz łosiak, piotr kantor – markus boeckermann, lars flueggen (niemcy) pływanie (400 m st. zmiennym mężczyzn) finał 03:03 ew. wojciech wojdak, filip zaborowski pływanie (400 m st. dowolnym mężczyzn, finał) finał 03:30 pływanie (400 m st. zmiennym kobiet) finał 03:49 pływanie ( 4x100 m st. dowolnym kobiet) finał 04:24 ew. anna dowgiert, alicja tchórz, katarzyna wilk, aleksandra urbańczyk-olejarczyk najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo eliminacje 13:30 3 starty łucznictwo kobiet (drużynowo) 1/8 - finał 14:00 strzelectwo eliminacje - finał 14:00 ew. klaudia breś szermierka i runda - finał 14:00 gimnastyka sportowa eliminacje 14:45 katarzyna jurkowska-kowalska jeździectwo dzień 2 15:00 paweł spisak judo (52kg k, 66kg m) eliminacje - finał 15:00 podnoszenie ciężarów (56kg - m, 53kg k) walka o medale 15:00 tenis stołowy ii i ii runda 15:00 ew. jakub dyjas, zengyi wang, katarzyna grzybowska-franc, qian li siatkówka plażowa faza grupowa 16:00 ew. kinga kołosińska, monika brzostek – fendrick, sweat (usa) | grzegorz fijałek, mariusz prudel – krasilnikow, semienow (rosja) kajakarstwo górskie eliminacje 17:30 grzegorz hedwig, maciej okręglak kolarstwo szosowe walka o medale 17:15 małgorzata jasińska, katarzyna niewiadoma, anna plichta siatkówka (turniej mężczyzn) faza grupowa 20:00 polska - egipt piłka ręczna (turniej mężczyzn) faza grupowa 21:40 polska - brazylia pływanie (100 m st. motylkowym kobiet) finał 03:03 pływanie (100 m st. klasycznym mężczyzn) finał 03:53 ew. marcin stolarski pływanie (400 m st. dowolnym kobiet) finał 04:01 pływanie (4x100 m st. dowolnym mężczyzn) finał 04:54 ew. konrad czerniak, paweł juraszek, kacper majchrzak, jan świtkowsk najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy kajakarstwo górskie eliminacje 12:30 marcin pochwała i piotr szczepański, natalia pacierpnik wioślarstwo finał 13:40 ew. natan w. węgrzycki-szymczyk szermierka (szabla k) i runda - finał 14:00 bogna jóźwiak, małgorzata kozaczuk, aleksandra socha jeździectwo dzień 3 15:00 paweł spisak judo (57kg k, 73kg m) eliminacje - finał 15:00 podnoszenie ciężarów (62kg m, 58kg k) walka o medale 15:00 tenis stołowy iii runda, 1/8 finału 15:00 ew. katarzyna grzybowska-franc, qian li, ew. jakub dyjas, zengyi wang łucznictwo ii runda 15:05 ew. karina lipiarska-pałka tenis ii runda 15:40 tenis (debel) 1/8 finału 15:45 ew. paula kania i klaudia jans ignacik, ew. łukasz kubot i marcin matkowski wioślarstwo eliminacje 15:50 ośemka mężczyzn siatkówka plażowa faza grupowa 17:00 bartosz łosiak, piotr kantor – ljamin, barsuk (rosja) boks (75kg) i runda 17:30 ew. tomasz jabłonśki żeglarstwo wyścigi (1-3) 18:00 kacper ziemiński, piotr myszka, małgorzata białecka pływanie (200 m st. dowolnym mężczyzn) finał 03:21 ew. kacper majchrzak, jan świtkowski pływanie (100 m st. grzbietowym mężczyzn) finał 03:38 ew. radosław kawęcki, tomasz polewka pływanie (100 m st. grzbietowym kobiet) finał 03:49 ew. alicja tchórz pływanie (100 m st. klasycznym kobiet) finał 03:54 najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo 1/4 i 1/2 finału 13:30 ew. jedynki m, dwójka podwójna k, dwójka podwójna (lekka) k, wójka podwójna (lekka) m strzelectwo eliminacje - finał 14:00 klaudia breś szermierka i runda - finał 14:00 łucznictwo i i ii runda 14:26 ew. karina lipiarska-pałka jeździectwo finał 15:00 paweł spisak judo (63kg k, 81kg m) eliminacje - finał 15:00 podnoszenie ciężarów (69kg m, 63kg k) walka o medale 15:00 tenis stołowy 1/4 finału 15:00 ew. katarzyna grzybowska-franc, qian li, jakub dyjas, zengyi wang tenis 1/8 finału (k), ii runda (m) 15:45 ew. agnieszka radwańska, magda linette, jerzy janowicz tenis (debel) 1/4 finału 15:45 ew. paula kania i klaudia jans-ignacik, łukasz kubot i marcin matkowski piłka ręczna (tueniej mężczyzn) faza grupowa 16:30 niemcy - polska boks (75kg) i runda 17:00 ew. tomasz jabłoński siatkówka plażowa faza grupowa 18:00 brzostek, kinga kołosińska – ukołowa, jekaterina birłowa (rosja) | grzegorz fijałek, mariusz prudel – reinder nummerdor, christiaan varenhorst (holandia) żeglarstwo wyścigi (3-6) 18:00 kacper ziemiński, piotr myszka, małgorzata białecka kajakarstwo górskie 1/2 finału - finał 18:30 grzegorz hedwig skoki do wody finał 21:00 siatkówka (turniej mężczyzn) faza grupowa 22:05 polska - iran pływanie (200 m st. dowolnym kobiet) finał 03:19 pływanie (200 m st. motylkowym mężczyzn) finał 03:28 ew. świtkowski pływanie (4x200 m st. dowolnym mężczyzn) finał 04:29 ew. juraszek, klich, majchrzak, świtkowski, werner pływanie (200 m st. zmiennym kobiet) finał 04:38 ew. katarzyna baranowska najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy szermierka (floret k, szpada m) i runda - finał 13:30 hanna łyczbińska judo (70kg k, 90kg m) eliminacje - finał 15:00 katarzyna kłys kolarstwo walka o medale 13:30 katarzyna niewiadoma, anna plichta, maciej bodnar, michał kwiatkowski łucznictwo i i ii runda 14:26 ew. karina lipiarska-pałka podnoszenie ciężarów (69kg k, 77kg m) walka o medale 15:00 patrycja piechowiak tenis stołowy 1/2 finału, o brąz i finał 15:00 w. katarzyna grzybowska-franc, qian li wioślarstwo 2x finał 15:20 czwórka podwójna m, czwórka podwójna k tenis 1/4 (k) i 1/8 finału (m) 16:00 ew. agnieszka radwańska, magda linette, jerzy janowicz tenis (debel) 1/2 finału 16:00 ew. łukasz kubot i marcin matkowski żeglarstwo wyścigi (2-6) 18:00 irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec, kacper ziemiński, piotr myszka, małgorzata białecka boks (91kg) 1/4 finału 18:30 ew. igor jakubowski kajakarstwo górskie 1/2 finału - finał 18:30 ew. maciej okręglak skoki do wody finał 21:00 siatkówka plażowa faza grupowa 21:30 piotr kantor, bartosz łosiak – alexander brouwer, robert meeuwsen (holandia) pływanie (200 m st. klasycznym mężczyzn) finał 03:03 pływanie (200 m st. motylkowym kobiet) finał 03:54 pływanie (100 m st. dowolnym mężczyzn) finał 04:03 ew. kacper majchrzak pływanie (4x200 m st. dowolnym kobiet) finał 04:55 terminarz 11 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton faza grupowa 13:00 adrian dziółko, adam cwalina i przemysław wacha, nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak gimnastyka sportowa finał 21:00 ew. katarzyna jurkowska-kowalska judo (78kg k, 100kg m) eliminacje - finał 15:00-22:35 daria pogorzelec kajakarstwo górskie 1/2 finału i finały 12:30 w. marcin pochwała i piotr szczepański, natalia pacierpnik kolarstwo torowe finał 23:21 krzysztof maksel, rafał sarnecki, damian zieliński łucznictwo 1/8 finału - finał 14:00 ew. karina lipiarska-pałka piłka ręczna (turniej mężczyzn) faza grupowa 16:30 polska - egipt pływanie (200 m st. klasycznym kobiet) finał 03:17 pływanie (200 m st. grzbietowym mężczyzn) finał 03:26 ew. radosław kawęcki pływanie (200 m st. zmiennym mężczyzn) finał 04:01 pływanie (100 m st. dowolnym kobiet) finał 04:18 ew. katarzyna wilk siatkówka (turniej mężczyzn) faza grupowa 20:00 polska - argentyna siatkówka plażowa play-off 04:00 ew. fijałek i prudel, piotr kantor i bartosz łosiak, kołosińska i brzostek strzelectwo eliminacje i finał 14:00 sylwia bogacka, agnieszka nagay szermierka 1/8 finału - finał 14:00-23:30 tenis 1/2 (k) i 1/4 (m) 17:00 ew. agnieszka radwańska, magda linette, jerzy janowicz tenis (debel) 1/2 finału 17:00 ew. klaudia jans-ignacik i paula kania tenis stołowy 1/2 finału, o brąz, finał 15:00 ew. jakub dyjas, zengyi wang wioślarstwo 4x finał 13:40 dwójka podwójna kobiet (ew. ew. fularczyk-kozłowska i madaj) żeglarstwo wyścigi (3-7) 18:00 irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec, piotr myszka, małgorzata białecka terminarz 12 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton faza grupowa 13:00 adrian dziółko, adam cwalina i przemysław wacha, nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks (75kg) 1/8 finału 18:00 ew. tomasz jabłoński jeździectwo finał 15:00 judo (+78kg k, +100kg m) eliminacje - finał maciej sarnacki kolarstwo torowe eliminacje - 1/8 finału 21:14 rafał sarnecki, damian zieliński lekkoatletyka eliminacje 14:30 małachowski, urbanek (dysk), guba (kula), kszczot, lewandowski (800m), swoboda, drapała (100m) lekkoatletyka (20km chód) finał 19:30 artur brzozowski, jakub jelonek, łukasz nowak lekkoatletyka (kula) finał 03:00 ew. paulina guba łucznictwo (ind. m) finał 21:27 pływanie (50 m st. dowolnym k) eliminacje 18:03 anna dowgiert, aleksandra urbańczyk-olejarczyk pływanie (1500 m st. dowolnym m) eliminacje 18:42 mateusz sawrymowicz, wojciech wojdak pływanie (4x100 m st. zmiennym m) eliminacje 20:16 kawęcki, korzeniowski, majchrzak, polewka, stolarski, świtkowski pływanie (200 m st. grzbietowym k) finał 03:03 ew. alicja tchórz pływanie (100 m st. motylkowym m) finał 03:12 ew. konrad czerniak, paweł korzeniowski pływanie (800 m st. dowolnym k) finał 03:20 pływanie (50 m st. dowolnym m) finał 03:44 ew. paweł juraszek, filip wypych podnoszenie ciężarów (75kg k) finał 20:30 podnoszenie ciężarów (85 kg m) finał 00:00 strzelectwo (skeet k) eliminacje - finał 14:00 ew. aleksandra jarmolińska strzelectwo (karabin małokalibrowy leżąc 50m m) finał 16:00 strzelectwo (pistolet szybkostrzelny 25 m m) eliminacje 17:17 piotr daniluk szermierka (floret druż.) finał 22:00 tenis (debel m) finał 17:00 ew. łukasz kubot i marcin matkowski wioślarstwo (dwójka podwójna wagi lekkiej k) finał 15:00 ew. weronika deresz i martyna mikołajczak wioślarstwo (dwójka podwójna wagi lekkiej m) finał 15:20 ew. jankowski, mikołajczewski wioślarstwo (dwójka bez sternika k) finał 15:40 ew. anna i maria wierzbowskie wioślarstwo (dwójka bez sternika m) finał 16:10 siatkówka plażowa m 1/8 finału 15:00 ew. fijałek i prudel, kantor i łosiak siatkówka plażowa k 1/8 finału 15:00 ew. kołosińska i brzostek tenis stołowy (drużynowo k) 1/8 finału 15:00 ew. partyka, grzybowska-franc, qian tenis stołowy (drużynowo m) 1/8 finału 00:30 ew. dyjas, górak, zengyi żeglarstwo (rs:x k) 10, 11, 12 wyścig 18:00 małgorzata białecka żeglarstwo (49er m) 1, 2, 3 wyścig 18:10 paweł kołodziński i łukasz przybytek żeglarstwo (laser m) 7, 8 wyścig 18:10 kacper ziemiński żeglarstwo (rs:x m) 10, 11, 12 wyścig 18:10 piotr myszka żeglarstwo (470er k)) 5, 6 wyścig 18:10 irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec terminarz 13 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) mecze grupowe 13:25 adrian dziółko badminton (debel m) mecze grupowe 20:30 adam cwalina i przemysław wacha badminton (mikst) mecze grupowe 15:45 nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks 91kg m 1/2 finału 17:45 kolarstwo torowe (sprint m) 1/8 finału - 1/4 finału 15:23 kolarstwo torowe (druż. na dochodzenie 4km k) finał 21:53 ew. jasińska, kaczkowska, pikulik, rutkowska kolarstwo torowe (druż. na dochodzenie 4km m) finał 21:53 kolarstwo torowe (keirin k) finał 22:33 lekkoatletyka eliminacje 14:40 jagaciak-michalska (trójskok), kowal (3000 m z przeszkodami k), święty, hołub, wyciszkiewicz (400 m k), sobera, lisek wojciechowski (tyczka), omelko (400 m m) lekkoatletyka (dysk) finał 15:50 małachowski lekkoatletyka (trójskok m) finał 01:50 lekoatletyka (800 m m) 1/2 finału 03:05 kszoczt, lewandowski piłka ręczna m grupa b 00:50 szwecja - polska pływanie (50 m st. dowolnym k) finał 03:03 pływanie (1500 m st. dowolnym m) finał 03:11 pływanie (4x100 m st. zmiennym k) finał 03:49 pływanie (4x100 m st. zmiennym m) finał 04:04 podnoszenie ciężarów 94kg m finał 00:00 siatkówka m grupa b 20:00 polska - rosja siatkówka plażowa m 1/8 finału 16:00 siatkówka plażowa k 1/8 finału 04:00 kinga kołosińska i monika brzostek strzelectwo (pistolet szybkostrzelny 25 m m) eliminacje - finał 14:00) ew. piotr daniluk strzelectwo (skeet m) finał 20:00 szermierka (szabla k druż.) 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 14:00 aleksandra socha, bogna jóźwik, małgorzata kozaczuk tenis (singiel k) finał 17:00 tenis (debel k) o brązowy medal 17:00 ew. klaudia jans-ignacik i paula kania tenis (singiel m) o brązowy medal 17:00 tenis (mikst) o brązowy medal 17:00 tenis stołowy (druż. k) 1/8 finału 15:00 ew. partyka, grzybowska-franc, qian wioślarstwo (jedynki m) finał 15:00 ew. węgrzycki-szymczyk wioślarstwo (jedynki k) finał 15:20 wioślarstwo (ósemka k) finał 15:40 wioślarstwo (ósemka m) finał 16:00 ew. polska żeglarstwo (laser m) 9, 10 wyścig 18:00 kacper ziemiński żeglarstwo (49er m) 4, 5, 6 wyścig 18:00 paweł kołodziński i łukasz przybytek terminarz 14 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) mecze grupowe 13:30 ew. adrian dziółko boks (49kg m) finał 19:15 gimnastyka sportowa (ćw. wolne m) finał 19:00 gimnastyka sportowa (skoki k) finał 19:44 gimnastyka sportowa (ćw. na koniu z łękami m) finał 20:29 gimnastyka sportowa (ćw. na poręczach k) finał 21:14 golf m finał 12:00 kolarstwo torowe (sprint m) finał 22:04 ew. rafał sarnecki, damian zieliński lekkoatletyka (eliminacje) eliminacje 01:30 bednarek, theiner (wzwyż m), święty, wyciszkiewicz, hołub (400 m k), cichocka, ennaoui, urbanik (1500 m k) lekkoatletyka (maraton k) finał 14:30 monika stefanowicz, iwona lewandowska, katarzyna kowalska lekkoatletyka (trójskok k) finał 01:55 ew. anna jagaciak-michalska lekkoatletyka (400 m m) finał 03:00 ew. rafał omelko lekkoatletyka (100 m m) finał 03:25 podnoszenie ciężarów (+75 kg k) finał 00:00 siatkówka plażowa 1/4 finału 21:00 ew. kinga kołosińska i monika brzostek skoki do wody (trampolina 3m k) finał 21:00 strzelectwo (karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m m) finał 18:00 szermierka (szpada druż. m) finał 22:00 tenis (singiel m) finał 17:00 tenis (debel k) finał 17:00 ew. paula kania i klaudia jans-ignacik tenis stołowy (druż. m) 1/4 finału 15:00 ew. dyjas, górak, zengyi tenis stołowy (druż. k) 1/2 finału 00:30 ew. partyka, grzybowska-franc, qian zapasy (59 kg m) finał 22:12 zapasy (75 kg m) finał 23:07 żeglarstwo (rs:x m) wyścig medalowy 18:00 ew. piotr myszka żeglarstwo (470er k) 7. i 8. wyścig 18:00 irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec żeglarstwo (rs:x k) wyścig medalowy 19:00 ew. małgorzata białecka terminarz 15 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) 1/8 finału 13:30 ew. adrian dziółko badminton (debel m) 1/4 finału 14:40 ew. adam cwalina i przemysław wacha badminton (mikst) 1/2 finału 02:30 ew. nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks (75 kg m) 1/4 finału 17:45 ew. tomasz jabłoński boks (91 kg m) finał 00:15 ew. igor jakubowski gimnastyka sportowa (ćw. na kółkach m) finał 19:00 gimnastyka sportowa (skoki m) finał 19:52 gimnastyka sportowa (ćw. na równoważni k) finał 20:42 jeździectwo (ujeżdżenie ind.) finał 15:00 kajakarstwo (c1 1000 m m) eliminacje - 1/2 finału 14:00 tomasz kaczor kajakarstwo (k2 500 m k) eliminacje - 1/2 finału 14:24 beata mikołajczyk i karolina naja kajakarstwo (k1 200 m k) eliminacje -1/2 finału 14:38 marta walczykiewicz kajakarstwo (k1 1000 m m) eliminacje -1/2 finału 15:06 rafał rosolski kolarstwo torowe (omnium k) scratch, na dochodzenie i wyścig eliminacyjny 15:59 małgorzata wojtyra kolarstwo torowe (omnium m) wyścig punktowy, finał 22:23 lekkoatletyka eliminacje 14:30 hoffmann (trójskok m), kiełbasińska (200 m k), zalewski (3000 m z przeszkodami m), dobek (400 m ppł m), glanc (dysk k), czykier (110 ppł m), linkiewicz, ankiewicz (400 m ppł k) lekkoatletyka (młot k) finał 15:40 ew. anita włodarczyk, joanna fiodorow, malwina kopron lekkoatletyka (3000 m z przeszkodami k) finał 16:15 ew. matylda kowal lekkoatletyka (tyczka m) finał 01:35 ew. robert sobera, piotr lisek, paweł wojciechowski lekkoatletyka (800 m m) finał 03:25 ew. adam kszczot, marcin lewandowski lekkoatletyka (400 m k) finał 03:45 ew. justyna święty, patrycja wyciszkiewicz, małgorzata hołub piłka ręczna m grupa b 14:30 polska - słowenia pływanie (10 km na otwartym akwenie k) finał 14:00 joanna zachoszcz podnoszenie ciężarów (105 kg m) finał 00:00 bartłomiej bonk, arkadiusz michalski siatkówka m grupa b 22:05 polska - kuba siatkówka plażowa m 1/4 finału 21:00 ew. fijałek i prudel, kantor i łosiak tenis stołowy (druż. m) 1/2 finału 20:00 ew. dyjas, górak, zengyi zapasy (85 kg st. klasyczny m) finał 22:12 zapasy (130 kg st. klasyczny m) finał 23:07 żeglarstwo (49er m) 7., 8. i 9. wyścig 18:00 paweł kołodziński i łukasz przybytek żeglarstwo (laser radial k) wyścig medalowy 18:00 żeglarstwo (470er k) 9. i 10. wyścig 18:10 mrózek gliszczynska i skrzypulec żeglarstwo (laser radial m) wyścig medalowy 19:00 terminarz 16 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (debel m) 1/2 finału 13:30 ew. adam cwalina i przemysław wacha badminton (mikst) o brązowy medal 02:30 ew. nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks (60 kg m) finał 00:15 gimnastyka sportowa (ćw. na poręczach m) finał 19:00 gimnastyka sportowa (ćw. wolne k) finał 19:45 gimnastyka sportowa (ćw. na drążku m) finał 20:30 kajakarstwo (c1 1000 m m) finał 14:08 ew. tomasz kaczor kajakarstwo (k1 200 m k) finał 14:47 ew. marta walczykiewicz kajakarstwo (k2 500 m k) finał 14:54 ew. beata mikołajczyk i karolina naja kajakarstwo (k1 1000 m m) finał 15:12 ew. rafał rosolski kolarstwo torowe (keirin m) eliminacje - 1/2 finału - finał 15:18 damian zieliński kolarstwo torowe (omnium k) okrążenie ze startu wspólnego 15:57 małgorzata wojtyra kolarstwo torowe (omnium k) sprint 21:10 małgorzata wojtyra kolarstwo torowe (omnium k) wyścig punktowy 22:05 małgorzata wojtyra kolarstwo torowe (sprint k) finał 22:44 lekkoatletyka (trójskok m) finał 14:50 ew. karol hoffmann lekkoatletyka eliminacje 16:05 kołeczek (110 m ppł k), zalewski (200 m m), andrejczyk (oszczep k) lekkoatletyka (dysk k) finał 16:20 ew. żaneta glanc lekkoatletyka (wzwyż m) finał 01:30 ew. sylwester bednarek, wojciech theiner lekkoatletyka 1/2 finału 01:40 ew. czykier (110 m ppł m), ew. linkiewicz, ankiewicz (400 m ppł k), ew. dobek (400 m ppł m), ew. kiełbasińska (200 m k) lekkoatletyka (1500 m k) finał 03:30 ew. angelika cichocka, sofia ennaoui, danuta urbanik lekkoatletyka (110 ppł m) finał 03:45 ew. czykier pływanie (10 km na otwartym akwenie m) finał 14:00 pływanie synchroniczne (duety) finał 19:00 podnoszenie ciężarów (+105 kg m) finał 00:00 skoki do wody (trampolina 3 m m) finał 23:00 siatkówka plażowa m 1/2 finału 21:00 ew. fijałek i prudel, kantor i łosiak siatkówka plażowa k 1/2 finału 04:00 ew. kołosińska i brzostek tenis stołowy (druż. k) finał 16:00 ew. partyka, grzybowska-franc, qian zapasy (66 kg st. klasyczny m) finał 22:12 zapasy (98 kg st. klasyczny m) finał 23:07 żeglarstwo (49er m) 10., 11. i 12. wyścig 18:00 paweł kołodziński i łukasz przybytek żeglarstwo (finn m) wyścig medalowy 17:55 żeglarstwo (nacra 17 mikst) wyścig medalowy 18:55 terminarz 17 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) 1/4 finału 13:30 ew. adrian dziółko badminton (mikst) finał 17:30 ew. nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks (69 kg m) finał 21:30 jeździectwo (skoki przez przeszkody druż.) finał 15:00 kajakarstwo (k1 500 m k) eliminacje - 1/2 finału 14:51 ewelina wojnarowska lekkoatletyka (dziesięciobój) 100m, w dal, kula, wzwyż, 400 m 14:30 paweł wiesiołek lekkoatletyka eliminacje 14:40 fajdek, nowicki (młot m), cichocka, jóźwik (800 m k), grzeszczuk, krukowski (oszczep m), lekkoatletyka (3000 m z przeszkodami m) finał 16:50 ew. krystian zalewski lekkoatletyka 1/2 finału 01:45 ew. kołeczek (110 m ppł k), ew. zalewski (200 m m) lekkoatletyka (trójskok k) finał 02:15 ew. anna jagaciak-michalska lekkoatletyka (200 m k) finał 03:30 ew. anna kiełbasińska lekkoatletyka (110 m ppł k) finał 03:55 ew. karolinakołeczek piłka ręczna m 1/4 finału 15:00 ew. polacy siatkówka m 1/4 finału 15:00 ew. polacy siatkówka plażowa k o medale 03:00 ew. kinga kołosińska i monika brzostek taekwondo (49 kg k) o medale 02:00 taekwondo (58 kg m) o medale 02:15 tenis stołowy (druż. m) o medale 16:00 ew. dyjas, górak, zengyi zapasy (48 kg k) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:00 iwona matkowska zapasy (69 kg k) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:08 agnieszka wieszczek-kordus zapasy (58 kg k) o medale 22:40 żeglarstwo (470er m) wyścig medalowy 18:00 żeglarstwo (470er k) wyścig medalowy 19:00 ew. irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec terminarz 18 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (debel k) o medale 15:30 ew. adam cwalina i przemysław wacha badminton (debel m) o brązowy medal 16:30 boks (75 kg m) 1/2 finału 20:00 ew. tomasz jabłoński boks (81 kg m) finał 20:30 hokej na trawie m o medale 17:00 kajakarstwo (k2 1000 m m) finał 14:00 kajakarstwo (c1 200 m m) finał 14:22 kajakarstwo (k2 200 m m) finał 14:39 kajakarstwo (k1 500 m k) finał 15:03 ew. ewelina wojnarowska lekkoatletyka (dziesięciobój) 110 m ppł, dysk, tyczka, oszczep, 1500 m 14:30 paweł wiesiołek lekkoatletyka eliminacje 14:55 bukowiecki, haratyk, majewski (kula m), lićwinko (wzwyż k), polska (4x100 m k) lekkoatletyka (400 m ppł m) finał 17:00 ew. patryk dobek lekkoatletyka (kula m) finał 01:30 ew. bukowiecki, haratyk, majewski lekkoatletyka (oszczep k) finał 02:10 ew. maria andrejczyk lekkoatletyka (800 m k) 1/2 finału 02:15 ew. angelika cichocka, joanna jóźwik lekkoatletyka (400 m ppł k) finał 03:15 ew. joanna linkiewicz, emilia ankiewicz lekkoatletyka (200 m m) finał 03:30 ew. karol zalewski siatkówka plażowa m o medale 03:00 ew. fijałek i prudel, kantor i łosiak skoki do wody (wieża 10 m k) finał 21:00 taekwondo (68 kg m) 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 14:15 karol robak taekwondo (57 kg k) o medale 02:00 triathlon m finał 16:00 zapasy (53 kg k) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:00 katarzyna krawczyk zapasy (63 kg k) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:00 monika michalik-rogień zapasy (75 kg k) o medale 23:20 żeglarstwo (49er k) wyścig medalowy 17:55 żeglarstwo (49er m) wyścig medalowy 18:55 ew. paweł kołodziński i łukasz przybytek terminarz 19 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) 1/2 finału 13:30 ew. adrian dziółko badminton (singiel k) o medale 15:30 badminton (debel m) finał 17:30 ew. adam cwalina i przemysław wacha boks (75 kg m) 1/2 finału 20:30 ew. tomasz jabłoński boks (60 kg k) finał 21:00 hokej na trawie k o medale 17:00 jeździectwo (skoki przez przeszkody ind. k) finał 15:00 kajakarstwo (c2 1000 m m) eliminacje - 1/2 finału 14:21 mateusz kamiński i michał kudła kajakarstwo (k4 500 m k) eliminacje - 1/2 finału 14:51 kierkla-dzieniszewska, mikołajczyk, naja, walczykiewicz kolarstwo (bmx k) finał 20:00 kolarstwo (bmx m) finał 20:10 lekkoatletyka (chód 50 km m) finał 13:00 rafał augustyn, adrian błocki, rafał fedaczyński lekkoatletyka (chód 20 km k) finał 19:30 paulina buziak, agnieszka dygacz, agnieszka szwarnóg lekkoatletyka (tyczka k) finał 01:30 lekkoatletyka eliminacje 01:40 polska (4x400 m k), polska (4x400 m m) lekkoatletyka (młot m) finał 02:05 ew. paweł fajdek, wojciech nowicki lekkoatletyka (5000 m k) finał 02:40 lekkoatletyka (4x100 m k) finał 03:15 ew. polska lekkoatletyka (4x100 m m) finał 03:35 pięciobój nowoczesny k pływanie, szermierka, jazda konna, bieg ze strzelaniem 17:00 oktawia nowacka, anna maliszewska piłka nożna k o medale 18:00 piłka ręczna m 1/2 finału 20:30 ew. polska piłka wodna k o medale 18:00 pływanie synchroniczne (druż.) finał 18:00 siatkówka m 1/2 finału 18:00 ew. polska taekwondo (80 kg m) 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 14:15 piotr paziński taekwondo (67 kg k) o medale 02:00 zapasy (57 kg st. wolny m) o medale 22:12 zapasy (74 kg st. wolny m) o medale 23:07 terminarz 20 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) o medale 13:30 ew. adrian dziółko boks (51 kg k) finał 19:00 boks (56 kg m) finał 19:15 boks (75 kg m) finał 20:00 ew. tomasz jabłoński gimnastyka artystyczna (wielobój ind. k) finał 20:20 golf k runda finałowa 12:00 kajakarstwo (k1 200 m m) finał 14:07 ew. paweł kaczmarek kajakarstwo (c2 1000 m ) finał 14:14 ew. mateusz kamiński i michał kudła kajakarstwo (k4 1000 m m) finał 14:49 kajakarstwo (k4 500 m k) finał 14:49 ew. kierkla-dzieniszewska, mikołajczyk, naja, walczykiewicz kolarstwo górskie k finał 17:30 maja włoszczowska, katarzyna soluś-miśkowicz koszykówka k o medale 16:30 lekkoatletyka (wzwyż k) finał 01:30 ew. kamila lićwinko lekkoatletyka (oszczep m) finał 01:55 ew. łukasz grzeszczuk, marcin krukowski lekkoatletyka (1500 m m) finał 02:00 lekkoatletyka (800 m k) finał 02:15 ew. angelika cichocka, joanna jóźwik lekkoatletyka (5000 m m) finał 02:30 lekkoatletyka (4x400 m k) finał 03:00 ew. polska lekkoatletyka (4x400 m m) finał 03:35 ew. polska pięciobój nowoczesny m pływanie, szermierka, jazda konna, bieg ze strzelaniem 17:00 szymon staśkiewicz piłka nożna m o medale 18:00 piłka ręczna k o medale 16:30 piłka wodna m o medale 18:00 siatkówka k o medale 18:00 skoki do wody (wieża 10 m m) finał 21:30 taekwondo (+67 kg k) o medale 02:00 taekwondo (+80 kg m) o medale 02:15 triathlon k finał 16:00 agnieszka jerzyk zapasy (86 kg st. wolny m) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:00 zbigniew baranowski zapasy (125 kg st. wolny m) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:10 robert baran terminarz 21 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy boks (75 kg k) finał 19:00 boks (52 kg m) finał 19:15 boks (81 kg m) finał 20:00 boks (+91m kg m) finał 20:15 gimnastyka artystyczna (wielobój druż. k) finał 16:00 kolarstwo górskie m finał 17:30 koszykówka m o medale 16:30 lekkoatletyka (maraton m) finał 14:30 14.30 maraton mężczyzn, finał – artur kozłowski, yared shegumo, henryk szost piłka ręczna m o medale 15:30 ew. polska siatkówka m o medale 14:30 ew. polska zapasy (65 kg st. wolny m) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 13:30 magomedmurad gadżijew zapasy (97 kg st. wolny m) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 13:40 radosław baran informacje sportowe messi wszedł i dobił. barcelony nie można zatrzymać22:57milik obijał słupki w hicie z lazio. potem idealnie trafił z wolnego22:32plan relacji z ósmego dnia australian open22:02federer zaskoczył. wróci do paryża21:19zwalnia się miejsce dla piątka. higuain pominięty na mecz milanu20:45jagiellonia traci piłkarza. świderski wybrał lidera ligi greckiej20:20 zobacz wszystkie »klasyfikacja medalowapoz.krajmedale 1. stany zjednoczone 463738 2. wlk. brytania 272317 3. chiny 261826 4. rosja 191819 5. niemcy 171015 6. japonia 12821 7. francja 101814 8. korea południowa 939 9. włochy 8128 10. australia 81110 33. polska 236rzut oszczepem, eliminacje (kobiety)miejscezawodnikkrajwynik 1. maria andrejczyk 67,11 m 2. barbora spotakova 64,65 m 3. sara kolak 64,30 m 4. linda stahl 63,95 m 5. tacciana chaładowicz 63,78 mk1 200 m kmiejscezawodnikkrajwynik 1. lisa carrington 39.864 2. marta walczykiewicz 40.279 3. inna osipenko-radomska 40.401 4. spela ponomarenko janić 40.769 5. sarah guyot 40.894 6. teresa portela rivas 41.053 7. linnea stensils 41.293 8. inna klinowa 41.521k2 500 m kmiejscezawodnikkrajwynik 1. gabriella szabo / danusia kozak 1:43.687 2. franziska weber / tina dietze 1:43.738 3. karolina naja / beata mikolajczyk 1:45.207 4. anastazja todorowa / inna hryszczun 1:45.868 5. jelena aniuszyna / kira stiepanowa 1:46.319 6. nadzieja liapeszka / maryna litwinczuk 1:46.967 7. natalia sergiejewa / irina podojnikowa 1:48.361 8. alyssa bull / alyce burnett 1:51.915rzut młotem kmiejscezawodnikkrajwynik 1 anita włodarczyk 82,29 2 wenxiu zhang 76,75 3 sophie hitchon 74,54 4 betty heidler 73,71 5 zalina marghieva 73,50 6 amber campbell 72,74 7 hanna maliszczik 71,90 8 deanna price 70,95 9 joanna fiodorow 69,87wideo z rio »"natalia poszła do ataku. zgr..."natalia poszła do ataku. zgr...konrad bukowiecki chce iść w ...konrad bukowiecki chce iść w ...brązowa pięcioboistka jest we...brązowa pięcioboistka jest we...emocje sportowców i szaleństw...emocje sportowców i szaleństw...kuchta o 4. miejscu piłkarzy ...kuchta o 4. miejscu piłkarzy ...siódmiak dziekuje kolegom za ...siódmiak dziekuje kolegom za ...włoszczowska o medalu w riowłoszczowska o medalu w riobyły trener włoszczowskiej o ...były trener włoszczowskiej o ...szafraniec o włoszczowskiejszafraniec o włoszczowskiejwłoszczowska ze srebrem w riowłoszczowska ze srebrem w rioszukaj:wideo: informacjewideo: magazynyna żyworaportymagazynyfotofaktyfakty po faktachkropka nad iczarno na białympolska i światszkło kontaktowe pogoda warszawapogoda krakówpogoda łódźpogoda poznańpogoda wrocławpogoda gdańskpogoda szczecinpogoda bydgoszczpogoda lublinpogoda katowicepogoda białystokpogoda olsztynkanały rssregulamin serwisupolityka prywatności informacje konsumenckieformularz odstąpieniareklamaregulamin transmisji aplikacje mobilneplatforma odrinformacje o nadawcypoznaj naskontaktpomoc technicznatvntvn siedemtvn styletvn turbotvn fabułaitvnitvn extratvn24tvn warszawatvn24 bistvn meteototerazhgtvttvnc+playerkulinarni.plkontakt24tvn news & services agencyzdrowie.tvn.pl© tvn s.a. 2019 wszelkie prawa zastrzeżoneprogram tvn24 może zmienić się bez zapowiedzi.copyright (c) 1997-2019 korzystanie z materiałów redakcyjnych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody tvn s.a./ tvn media sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. jest zabronione przepraszamy. aby poprawnie wyświetlić tę stronę, uaktualnij przeglądarkę!

Here you find all texts from your page as Google (googlebot) and others search engines seen it.

Words density analysis:

Numbers of all words: 4496

One word
finał - 6.47% (291)
ew. - 3.23% (145)
nie - 2.29% (103)
finału - 1.62% (73)
lars - 1.42% (64)
medal - 1.25% (56)
lekkoatletyka - 1.22% (55)
eliminacje - 1.16% (52)
st. - 1.02% (46)
1/2 - 0.98% (44)
pływanie - 0.91% (41)
tvn - 0.85% (38)
medale - 0.82% (37)
15:00 - 0.8% (36)
1/8 - 0.67% (30)
tenis - 0.65% (29)
że - 0.65% (29)
wyścig - 0.62% (28)
1/4 - 0.58% (26)
siatkówka - 0.56% (25)
żeglarstwo - 0.56% (25)
kajakarstwo - 0.53% (24)
18:00 - 0.53% (24)
polska - 0.53% (24)
200 - 0.53% (24)
wolny - 0.49% (22)
boks - 0.49% (22)
kolarstwo - 0.47% (21)
mężczyzn - 0.44% (20)
400 - 0.44% (20)
polacy - 0.44% (20)
badminton - 0.42% (19)
14:00 - 0.42% (19)
zapasy - 0.4% (18)
anna - 0.4% (18)
paweł - 0.38% (17)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy - 0.38% (17)
nas - 0.38% (17)
mężczyzn) - 0.38% (17)
piotr - 0.38% (17)
17:00 - 0.36% (16)
kobiet - 0.36% (16)
piłka - 0.36% (16)
dowolnym - 0.36% (16)
plażowa - 0.36% (16)
(200 - 0.36% (16)
katarzyna - 0.36% (16)
wioślarstwo - 0.33% (15)
runda - 0.33% (15)
(400 - 0.33% (15)
500 - 0.33% (15)
k), - 0.31% (14)
stołowy - 0.31% (14)
druż. - 0.31% (14)
agnieszka - 0.31% (14)
gimnastyka - 0.31% (14)
małgorzata - 0.31% (14)
torowe - 0.31% (14)
(debel - 0.29% (13)
(10 - 0.29% (13)
ppł - 0.29% (13)
terminarz - 0.29% (13)
grupowa - 0.29% (13)
faza - 0.29% (13)
pogoda - 0.27% (12)
m), - 0.27% (12)
sportowa - 0.27% (12)
kobiet) - 0.27% (12)
13:30 - 0.27% (12)
jan - 0.27% (12)
podnoszenie - 0.24% (11)
1/8, - 0.24% (11)
1/4, - 0.24% (11)
16:00 - 0.24% (11)
sierpniadata - 0.24% (11)
łukasz - 0.24% (11)
ciężarów - 0.24% (11)
tvn24 - 0.24% (11)
szermierka - 0.24% (11)
(75 - 0.24% (11)
skoki - 0.22% (10)
(singiel - 0.22% (10)
medalowy - 0.22% (10)
nad - 0.22% (10)
(100 - 0.22% (10)
tomasz - 0.22% (10)
strzelectwo - 0.22% (10)
qian - 0.2% (9)
adrian - 0.2% (9)
20:00 - 0.2% (9)
marcin - 0.2% (9)
ręczna - 0.2% (9)
19:00 - 0.2% (9)
14:30 - 0.2% (9)
21:00 - 0.2% (9)
brąz - 0.2% (9)
(druż. - 0.2% (9)
zengyi - 0.2% (9)
dyjas, - 0.2% (9)
robert - 0.2% (9)
jakub - 0.2% (9)
grzybowska-franc, - 0.2% (9)
łosiak - 0.18% (8)
adam - 0.18% (8)
podwójna - 0.18% (8)
rafał - 0.18% (8)
kacper - 0.18% (8)
wójka - 0.18% (8)
kołosińska - 0.18% (8)
(49 - 0.18% (8)
- 0.18% (8)
(80 - 0.18% (8)
kantor - 0.18% (8)
4x100 - 0.18% (8)
dziółko - 0.18% (8)
(ćw. - 0.18% (8)
1000 - 0.18% (8)
jeździectwo - 0.18% (8)
walka - 0.18% (8)
klasyczny - 0.18% (8)
brzostek - 0.18% (8)
110 - 0.18% (8)
taekwondo - 0.18% (8)
dwójka - 0.16% (7)
się - 0.16% (7)
(k1 - 0.16% (7)
judo - 0.16% (7)
prudel - 0.16% (7)
karol - 0.16% (7)
fijałek - 0.16% (7)
(4x100 - 0.16% (7)
zmiennym - 0.16% (7)
łucznictwo - 0.16% (7)
wacha - 0.16% (7)
konta - 0.16% (7)
(800 - 0.16% (7)
klaudia - 0.16% (7)
cwalina - 0.16% (7)
przemysław - 0.16% (7)
górskie - 0.16% (7)
rio - 0.16% (7)
joanna - 0.13% (6)
mikst) - 0.13% (6)
białecka - 0.13% (6)
mateusiak - 0.13% (6)
1500 - 0.13% (6)
kostiuczyk-zięba - 0.13% (6)
(49er - 0.13% (6)
(110 - 0.13% (6)
16:30 - 0.13% (6)
jabłoński - 0.13% (6)
nadieżda - 0.13% (6)
wody - 0.13% (6)
myszka - 0.13% (6)
mrózek - 0.13% (6)
gliszczynska - 0.13% (6)
skrzypulec - 0.13% (6)
(trójskok - 0.13% (6)
20:30 - 0.13% (6)
02:00 - 0.13% (6)
wydarzeniadata - 0.13% (6)
wojciech - 0.13% (6)
17:30 - 0.13% (6)
00:00 - 0.13% (6)
najważniejsze - 0.13% (6)
monika - 0.13% (6)
ziemiński - 0.11% (5)
03:03 - 0.11% (5)
brązowy - 0.11% (5)
rosja - 0.11% (5)
kowal - 0.11% (5)
świtkowsk - 0.11% (5)
(mikst) - 0.11% (5)
aleksandra - 0.11% (5)
(470er - 0.11% (5)
01:30 - 0.11% (5)
przybytek - 0.11% (5)
jans - 0.11% (5)
18:10 - 0.11% (5)
kinga - 0.11% (5)
irmina - 0.11% (5)
majchrzak - 0.11% (5)
(1500 - 0.11% (5)
(50 - 0.11% (5)
03:00 - 0.11% (5)
prudel, - 0.11% (5)
(turniej - 0.11% (5)
miejsce - 0.11% (5)
mecz - 0.11% (5)
kołodziński - 0.11% (5)
natalia - 0.11% (5)
naja - 0.11% (5)
lipiarska-pałka - 0.11% (5)
02:15 - 0.11% (5)
paula - 0.11% (5)
(omnium - 0.11% (5)
kania - 0.11% (5)
wang - 0.11% (5)
zalewski - 0.11% (5)
s.a. - 0.11% (5)
karina - 0.11% (5)
informacje - 0.11% (5)
cichocka, - 0.11% (5)
walczykiewicz - 0.11% (5)
grzegorz - 0.09% (4)
druż.) - 0.09% (4)
partyka, - 0.09% (4)
(75kg - 0.09% (4)
(dwójka - 0.09% (4)
(wzwyż - 0.09% (4)
wojtyra - 0.09% (4)
(dysk - 0.09% (4)
(rs:x - 0.09% (4)
jans-ignacik - 0.09% (4)
(69 - 0.09% (4)
sprint - 0.09% (4)
zieliński - 0.09% (4)
baran - 0.09% (4)
mikołajczyk - 0.09% (4)
spisak - 0.09% (4)
22:12 - 0.09% (4)
(skoki - 0.09% (4)
bartosz - 0.09% (4)
grupa - 0.09% (4)
ind. - 0.09% (4)
03:30 - 0.09% (4)
przeszkodami - 0.09% (4)
(3000 - 0.09% (4)
23:07 - 0.09% (4)
karolina - 0.09% (4)
grupowe - 0.09% (4)
mecze - 0.09% (4)
15:30 - 0.09% (4)
jóźwik - 0.09% (4)
(4x400 - 0.09% (4)
(k2 - 0.09% (4)
(laser - 0.09% (4)
(kula - 0.09% (4)
damian - 0.09% (4)
górak, - 0.09% (4)
maciej - 0.09% (4)
grzbietowym - 0.09% (4)
bukowiecki - 0.09% (4)
konrad - 0.09% (4)
majchrzak, - 0.09% (4)
jest - 0.09% (4)
jerzy - 0.09% (4)
włoszczowskiej - 0.09% (4)
media - 0.09% (4)
sp. - 0.09% (4)
świtkowski - 0.09% (4)
motylkowym - 0.09% (4)
o.o. - 0.09% (4)
15:40 - 0.09% (4)
myszka, - 0.09% (4)
wyścigi - 0.09% (4)
(debel) - 0.09% (4)
15:45 - 0.09% (4)
matkowski - 0.09% (4)
kubot - 0.09% (4)
klasycznym - 0.09% (4)
(oszczep - 0.09% (4)
19:15 - 0.07% (3)
marta - 0.07% (3)
święty, - 0.07% (3)
18:30 - 0.07% (3)
04:00 - 0.07% (3)
dzień - 0.07% (3)
jagaciak-michalska - 0.07% (3)
14:40 - 0.07% (3)
(k4 - 0.07% (3)
dochodzenie - 0.07% (3)
beata - 0.07% (3)
03:49 - 0.07% (3)
(sprint - 0.07% (3)
(48 - 0.07% (3)
91kg - 0.07% (3)
22:05 - 0.07% (3)
alicja - 0.07% (3)
ziemiński, - 0.07% (3)
wyciszkiewicz - 0.07% (3)
radosław - 0.07% (3)
kmiejscezawodnikkrajwynik - 0.07% (3)
linette, - 0.07% (3)
13:40 - 0.07% (3)
hołub - 0.07% (3)
jedynki - 0.07% (3)
daniluk - 0.07% (3)
(m) - 0.07% (3)
radwańska, - 0.07% (3)
magda - 0.07% (3)
wolne - 0.07% (3)
(57 - 0.07% (3)
łosiak, - 0.07% (3)
tchórz - 0.07% (3)
02:30 - 0.07% (3)
maraton - 0.07% (3)
janowicz - 0.07% (3)
(91 - 0.07% (3)
(c1 - 0.07% (3)
niemcy - 0.07% (3)
inna - 0.07% (3)
kawęcki - 0.07% (3)
kiełbasińska - 0.07% (3)
(rosja) - 0.07% (3)
(młot - 0.07% (3)
bez - 0.07% (3)
sarnecki, - 0.07% (3)
(tyczka - 0.07% (3)
jakubowski - 0.07% (3)
21:30 - 0.07% (3)
igor - 0.07% (3)
(drużynowo - 0.07% (3)
10. - 0.07% (3)
bistvn - 0.07% (3)
lewandowski - 0.07% (3)
mateusz - 0.07% (3)
kołeczek - 0.07% (3)
andrejczyk - 0.07% (3)
maria - 0.07% (3)
kowalska - 0.07% (3)
15:20 - 0.07% (3)
dobek - 0.07% (3)
juraszek, - 0.07% (3)
(75kg) - 0.07% (3)
czykier - 0.07% (3)
linkiewicz, - 0.07% (3)
michał - 0.07% (3)
(k) - 0.07% (3)
ankiewicz - 0.07% (3)
angelika - 0.07% (3)
13:00 - 0.07% (3)
wojnarowska - 0.04% (2)
2019 - 0.04% (2)
synchroniczne - 0.04% (2)
(58 - 0.04% (2)
prawa - 0.04% (2)
(dziesięciobój) - 0.04% (2)
warszawatvn - 0.04% (2)
najnowsze - 0.04% (2)
(kobiety - 0.04% (2)
sara - 0.04% (2)
wiesiołek - 0.04% (2)
17:55 - 0.04% (2)
włodarczyk - 0.04% (2)
starty - 0.04% (2)
18:55 - 0.04% (2)
krukowski - 0.04% (2)
przez - 0.04% (2)
grzeszczuk, - 0.04% (2)
ewelina - 0.04% (2)
przeszkody - 0.04% (2)
poszła - 0.04% (2)
fajdek, - 0.04% (2)
oraz - 0.04% (2)
nowicki - 0.04% (2)
14:51 - 0.04% (2)
żywo - 0.04% (2)
fiodorow - 0.04% (2)
news - 0.04% (2)
20:20 - 0.04% (2)
(81 - 0.04% (2)
jazda - 0.04% (2)
(chód - 0.04% (2)
sportowców - 0.04% (2)
(52 - 0.04% (2)
pięcioboistka - 0.04% (2)
...brązowa - 0.04% (2)
(5000 - 0.04% (2)
...konrad - 0.04% (2)
03:35 - 0.04% (2)
pięciobój - 0.04% (2)
nowoczesny - 0.04% (2)
pływanie, - 0.04% (2)
szermierka, - 0.04% (2)
iść - 0.04% (2)
piłkarzy - 0.04% (2)
chce - 0.04% (2)
konna, - 0.04% (2)
bieg - 0.04% (2)
strzelaniem - 0.04% (2)
nożna - 0.04% (2)
wodna - 0.04% (2)
jeden - 0.04% (2)
kropka - 0.04% (2)
koszykówka - 0.04% (2)
(56 - 0.04% (2)
artystyczna - 0.04% (2)
ataku. - 0.04% (2)
14:49 - 0.04% (2)
miejscu - 0.04% (2)
...kuchta - 0.04% (2)
hokej - 0.04% (2)
trener - 0.04% (2)
trawie - 0.04% (2)
kontaktowe - 0.04% (2)
srebrem - 0.04% (2)
faktach - 0.04% (2)
20165 - 0.04% (2)
bukowiecki, - 0.04% (2)
haratyk, - 0.04% (2)
majewski - 0.04% (2)
(wielobój - 0.04% (2)
lićwinko - 0.04% (2)
03:15 - 0.04% (2)
(wieża - 0.04% (2)
14:15 - 0.04% (2)
(bmx - 0.04% (2)
riowłoszczowska - 0.04% (2)
australia - 0.04% (2)
(63 - 0.04% (2)
medalu - 0.04% (2)
(c2 - 0.04% (2)
kamiński - 0.04% (2)
kudła - 0.04% (2)
kolegom - 0.04% (2)
dziekuje - 0.04% (2)
...siódmiak - 0.04% (2)
kierkla-dzieniszewska, - 0.04% (2)
mikołajczyk, - 0.04% (2)
naja, - 0.04% (2)
triathlon - 0.04% (2)
ignacik, - 0.04% (2)
01:40 - 0.04% (2)
21:14 - 0.04% (2)
stolarski - 0.04% (2)
egipt - 0.04% (2)
dziółko, - 0.04% (2)
plichta - 0.04% (2)
niewiadoma, - 0.04% (2)
wacha, - 0.04% (2)
jasińska, - 0.04% (2)
okręglak - 0.04% (2)
100kg - 0.04% (2)
wilk - 0.04% (2)
mariusz - 0.04% (2)
nagay - 0.04% (2)
fijałek, - 0.04% (2)
skrzypulec, - 0.04% (2)
guba - 0.04% (2)
kszczot, - 0.04% (2)
19:30 - 0.04% (2)
artur - 0.04% (2)
(kula) - 0.04% (2)
paulina - 0.04% (2)
wojdak - 0.04% (2)
korzeniowski - 0.04% (2)
(85 - 0.04% (2)
(skeet - 0.04% (2)
(karabin - 0.04% (2)
małokalibrowy - 0.04% (2)
04:01 - 0.04% (2)
czerniak, - 0.04% (2)
szybkostrzelny - 0.04% (2)
63kg - 0.04% (2)
15:50 - 0.04% (2)
li, - 0.04% (2)
kawęcki, - 0.04% (2)
polewka - 0.04% (2)
03:54 - 0.04% (2)
socha - 0.04% (2)
bogna - 0.04% (2)
(szabla - 0.04% (2)
węgrzycki-szymczyk - 0.04% (2)
(lekka) - 0.04% (2)
14:26 - 0.04% (2)
(69kg - 0.04% (2)
pacierpnik - 0.04% (2)
czwórka - 0.04% (2)
szczepański, - 0.04% (2)
(holandia) - 0.04% (2)
hedwig - 0.04% (2)
pochwała - 0.04% (2)
12:30 - 0.04% (2)
(4x200 - 0.04% (2)
(floret - 0.04% (2)
szpada - 0.04% (2)
hanna - 0.04% (2)
kwiatkowski - 0.04% (2)
patrycja - 0.04% (2)
finału, - 0.04% (2)
(pistolet - 0.04% (2)
22:00 - 0.04% (2)
(91kg) - 0.04% (2)
(48kg - 0.04% (2)
ennaoui, - 0.04% (2)
urbanik - 0.04% (2)
(maraton - 0.04% (2)
iwona - 0.04% (2)
01:55 - 0.04% (2)
03:25 - 0.04% (2)
(trampolina - 0.04% (2)
trzy - 0.04% (2)
bogacka, - 0.04% (2)
sylwia - 0.04% (2)
00:15 - 0.04% (2)
kaczor - 0.04% (2)
-1/2 - 0.04% (2)
theiner - 0.04% (2)
rosolski - 0.04% (2)
hoffmann - 0.04% (2)
bodnar, - 0.04% (2)
glanc - 0.04% (2)
szosowe - 0.04% (2)
anita - 0.04% (2)
03:45 - 0.04% (2)
otwartym - 0.04% (2)
akwenie - 0.04% (2)
radial - 0.04% (2)
(60 - 0.04% (2)
punktowy - 0.04% (2)
wyciszkiewicz, - 0.04% (2)
bednarek, - 0.04% (2)
wagi - 0.04% (2)
(keirin - 0.04% (2)
lekkiej - 0.04% (2)
sternika - 0.04% (2)
00:30 - 0.04% (2)
10, - 0.04% (2)
11, - 0.04% (2)
jurkowska-kowalska - 0.04% (2)
breś - 0.04% (2)
urbańczyk-olejarczyk - 0.04% (2)
dowgiert, - 0.04% (2)
17:45 - 0.04% (2)
4km - 0.04% (2)
21:53 - 0.04% (2)
sobera, - 0.04% (2)
12:00 - 0.04% (2)
lisek - 0.04% (2)
wojciechowski - 0.04% (2)
omelko - 0.04% (2)
(dysk) - 0.04% (2)
małachowski - 0.04% (2)
mężczyzn, - 0.04% (2)
filip - 0.04% (2)
kozaczuk - 0.04% (2)
(jedynki - 0.04% (2)
(ósemka - 0.04% (2)
poręczach - 0.04% (2)
golf - 0.04% (2)
tvn24tvn24 - 0.04% (2)
Two words phrases
m) finał - 1.65% (74)
k) finał - 1.2% (54)
1/2 finału - 0.96% (43)
pływanie ( - 0.82% (37)
o medale - 0.8% (36)
- finał - 0.76% (34)
eliminacje - - 0.67% (30)
m) eliminacje - 0.42% (19)
finał 15:00 - 0.42% (19)
1/8 finału - 0.4% (18)
finału - - 0.38% (17)
/ dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy - 0.38% (17)
st. dowolnym - 0.36% (16)
siatkówka plażowa - 0.36% (16)
(200 m - 0.36% (16)
finał 14:00 - 0.36% (16)
(400 m - 0.33% (15)
tenis stołowy - 0.31% (14)
kolarstwo torowe - 0.31% (14)
i runda - 0.31% (14)
faza grupowa - 0.29% (13)
15:00 ew. - 0.29% (13)
gimnastyka sportowa - 0.27% (12)
kobiet) finał - 0.27% (12)
1/4 finału - 0.27% (12)
podnoszenie ciężarów - 0.24% (11)
mężczyzn) finał - 0.24% (11)
m ppł - 0.24% (11)
1/4, 1/2 - 0.24% (11)
1/8, 1/4, - 0.24% (11)
sierpniadata / - 0.24% (11)
pływanie (10 - 0.22% (10)
k) eliminacje - 0.22% (10)
pływanie (200 - 0.22% (10)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton - 0.22% (10)
kg st. - 0.22% (10)
wyścig medalowy - 0.22% (10)
(100 m - 0.2% (9)
piłka ręczna - 0.2% (9)
finału 15:00 - 0.2% (9)
- 1/8, - 0.18% (8)
sportowa (ćw. - 0.18% (8)
boks (75 - 0.18% (8)
(singiel m) - 0.18% (8)
polska - - 0.18% (8)
adrian dziółko - 0.18% (8)
ew. tomasz - 0.18% (8)
pływanie (100 - 0.18% (8)
st. klasyczny - 0.18% (8)
grzybowska-franc, qian - 0.18% (8)
1000 m - 0.18% (8)
walka o - 0.18% (8)
ii runda - 0.18% (8)
ew. polska - 0.18% (8)
4x100 m - 0.18% (8)
kajakarstwo (k1 - 0.16% (7)
o brąz - 0.16% (7)
17:00 ew. - 0.16% (7)
(4x100 m - 0.16% (7)
przemysław wacha - 0.16% (7)
lekkoatletyka eliminacje - 0.16% (7)
badminton (singiel - 0.16% (7)
cwalina i - 0.16% (7)
adam cwalina - 0.16% (7)
i przemysław - 0.16% (7)
(75 kg - 0.16% (7)
tenis (debel - 0.16% (7)
st. zmiennym - 0.16% (7)
13:30 ew. - 0.16% (7)
wydarzeniadata / - 0.13% (6)
(ćw. na - 0.13% (6)
wójka podwójna - 0.13% (6)
tomasz jabłoński - 0.13% (6)
skoki do - 0.13% (6)
finał 19:00 - 0.13% (6)
wyścig 18:00 - 0.13% (6)
do wody - 0.13% (6)
mężczyzn) faza - 0.13% (6)
stołowy (druż. - 0.13% (6)
piotr myszka - 0.13% (6)
badminton (debel - 0.13% (6)
ppł k) - 0.13% (6)
małgorzata białecka - 0.13% (6)
m) wyścig - 0.13% (6)
robert mateusiak - 0.13% (6)
finał 21:00 - 0.13% (6)
mrózek gliszczynska - 0.13% (6)
najważniejsze wydarzeniadata - 0.13% (6)
finał 16:00 - 0.13% (6)
(debel m) - 0.13% (6)
ppł m) - 0.13% (6)
kołosińska i - 0.13% (6)
i robert - 0.13% (6)
wolny m) - 0.13% (6)
st. wolny - 0.13% (6)
16:00 ew. - 0.13% (6)
gliszczynska i - 0.13% (6)
żeglarstwo (49er - 0.13% (6)
kostiuczyk-zięba i - 0.13% (6)
nadieżda kostiuczyk-zięba - 0.13% (6)
(800 m - 0.13% (6)
m) 1/2 - 0.13% (6)
finał 17:00 - 0.11% (5)
łukasz przybytek - 0.11% (5)
finał 00:00 - 0.11% (5)
fijałek i - 0.11% (5)
kołodziński i - 0.11% (5)
kantor i - 0.11% (5)
siatkówka m - 0.11% (5)
irmina mrózek - 0.11% (5)
o brązowy - 0.11% (5)
ew. anna - 0.11% (5)
ew. fijałek - 0.11% (5)
mateusiak boks - 0.11% (5)
brązowy medal - 0.11% (5)
kinga kołosińska - 0.11% (5)
dowolnym kobiet) - 0.11% (5)
wyścig 18:10 - 0.11% (5)
i prudel, - 0.11% (5)
paula kania - 0.11% (5)
(49er m) - 0.11% (5)
agnieszka skrzypulec - 0.11% (5)
ręczna m - 0.11% (5)
(1500 m - 0.11% (5)
kajakarstwo górskie - 0.11% (5)
zengyi wang - 0.11% (5)
ew. katarzyna - 0.11% (5)
jakub dyjas, - 0.11% (5)
03:00 ew. - 0.11% (5)
torowe (omnium - 0.11% (5)
plażowa m - 0.11% (5)
finał 03:03 - 0.11% (5)
m) 1/8 - 0.11% (5)
ew. adam - 0.11% (5)
i agnieszka - 0.11% (5)
(turniej mężczyzn) - 0.11% (5)
karina lipiarska-pałka - 0.11% (5)
i łukasz - 0.11% (5)
paweł kołodziński - 0.11% (5)
ew. adrian - 0.11% (5)
katarzyna grzybowska-franc, - 0.11% (5)
k) wyścig - 0.11% (5)
medale 18:00 - 0.11% (5)
k) lekkoatletyka - 0.11% (5)
dwójka podwójna - 0.11% (5)
finału 13:30 - 0.11% (5)
tvn s.a. - 0.11% (5)
plażowa faza - 0.11% (5)
dyjas, zengyi - 0.11% (5)
żeglarstwo (470er - 0.11% (5)
klaudia jans - 0.11% (5)
finał 20:00 - 0.09% (4)
z przeszkodami - 0.09% (4)
finał 01:30 - 0.09% (4)
z o.o. - 0.09% (4)
finał 17:30 - 0.09% (4)
(3000 m - 0.09% (4)
m finał - 0.09% (4)
m) lekkoatletyka - 0.09% (4)
ew. paweł - 0.09% (4)
media sp. - 0.09% (4)
pływanie (4x100 - 0.09% (4)
st. motylkowym - 0.09% (4)
medale 02:00 - 0.09% (4)
prudel, kantor - 0.09% (4)
(4x400 m - 0.09% (4)
i łosiak - 0.09% (4)
dyjas, górak, - 0.09% (4)
wioślarstwo (dwójka - 0.09% (4)
badminton (mikst) - 0.09% (4)
lekkoatletyka (trójskok - 0.09% (4)
lekkoatletyka (400 - 0.09% (4)
21:00 ew. - 0.09% (4)
m) 1/4 - 0.09% (4)
ew. dyjas, - 0.09% (4)
górak, zengyi - 0.09% (4)
partyka, grzybowska-franc, - 0.09% (4)
22:12 zapasy - 0.09% (4)
klaudia jans-ignacik - 0.09% (4)
17:00 tenis - 0.09% (4)
grupa b - 0.09% (4)
wacha badminton - 0.09% (4)
kajakarstwo (k2 - 0.09% (4)
(110 m - 0.09% (4)
dziółko badminton - 0.09% (4)
mecze grupowe - 0.09% (4)
małgorzata wojtyra - 0.09% (4)
żeglarstwo (laser - 0.09% (4)
ppł m), - 0.09% (4)
klasyczny m) - 0.09% (4)
(470er k) - 0.09% (4)
damian zieliński - 0.09% (4)
ew. partyka, - 0.09% (4)
(omnium k) - 0.09% (4)
plażowa k - 0.09% (4)
wojtyra kolarstwo - 0.09% (4)
żeglarstwo (rs:x - 0.09% (4)
tvn media - 0.09% (4)
tenis (debel) - 0.09% (4)
spisak judo - 0.09% (4)
dowolnym mężczyzn) - 0.09% (4)
runda - - 0.09% (4)
myszka, małgorzata - 0.09% (4)
st. grzbietowym - 0.09% (4)
strzelectwo eliminacje - 0.09% (4)
ew. łukasz - 0.09% (4)
kubot i - 0.09% (4)
k) walka - 0.09% (4)
marcin matkowski - 0.09% (4)
bartosz łosiak - 0.09% (4)
żeglarstwo wyścigi - 0.09% (4)
15:00 paweł - 0.09% (4)
ew. karina - 0.09% (4)
pływanie (400 - 0.09% (4)
piotr kantor - 0.09% (4)
łukasz kubot - 0.09% (4)
piotr myszka, - 0.09% (4)
finał 03:30 - 0.09% (4)
qian li - 0.09% (4)
paweł spisak - 0.09% (4)
medale 15:00 - 0.09% (4)
monika brzostek - 0.09% (4)
i marcin - 0.09% (4)
ew. agnieszka - 0.07% (3)
(debel k) - 0.07% (3)
18:00 ew. - 0.07% (3)
na dochodzenie - 0.07% (3)
jabłoński boks - 0.07% (3)
15:00 tenis - 0.07% (3)
medal 17:00 - 0.07% (3)
tenis (singiel - 0.07% (3)
boks (91 - 0.07% (3)
00:00 siatkówka - 0.07% (3)
finał 19:15 - 0.07% (3)
17:30 ew. - 0.07% (3)
ew. kinga - 0.07% (3)
ew. klaudia - 0.07% (3)
(druż. m) - 0.07% (3)
podwójna k - 0.07% (3)
medalowy 18:00 - 0.07% (3)
kajakarstwo (c1 - 0.07% (3)
18:00 paweł - 0.07% (3)
medale 15:30 - 0.07% (3)
finał 03:49 - 0.07% (3)
finał 13:40 - 0.07% (3)
janowicz tenis - 0.07% (3)
kacper ziemiński, - 0.07% (3)
linette, jerzy - 0.07% (3)
i monika - 0.07% (3)
(k1 200 - 0.07% (3)
wioślarstwo eliminacje - 0.07% (3)
19:00 gimnastyka - 0.07% (3)
marta walczykiewicz - 0.07% (3)
radwańska, magda - 0.07% (3)
i finał - 0.07% (3)
finał 15:20 - 0.07% (3)
(trójskok m) - 0.07% (3)
górskie 1/2 - 0.07% (3)
ew. rafał - 0.07% (3)
finał 20:30 - 0.07% (3)
(druż. k) - 0.07% (3)
ziemiński, piotr - 0.07% (3)
przybytek żeglarstwo - 0.07% (3)
dowolnym m) - 0.07% (3)
dowolnym k) - 0.07% (3)
pływanie (50 - 0.07% (3)
finał 03:00 - 0.07% (3)
jeździectwo dzień - 0.07% (3)
18:00 kacper - 0.07% (3)
15:00 podnoszenie - 0.07% (3)
siatkówka (turniej - 0.07% (3)
23:07 żeglarstwo - 0.07% (3)
angelika cichocka, - 0.07% (3)
agnieszka radwańska, - 0.07% (3)
ppł k), - 0.07% (3)
magda linette, - 0.07% (3)
jerzy janowicz - 0.07% (3)
03:30 ew. - 0.07% (3)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo - 0.07% (3)
s.a. / - 0.07% (3)
m kmiejscezawodnikkrajwynik - 0.07% (3)
finał 23:07 - 0.07% (3)
bartosz łosiak, - 0.07% (3)
alicja tchórz - 0.07% (3)
kajakarstwo (k4 - 0.07% (3)
ew. nadieżda - 0.07% (3)
igor jakubowski - 0.07% (3)
ew. karol - 0.07% (3)
finał 15:40 - 0.07% (3)
14:00 ew. - 0.07% (3)
ew. paula - 0.07% (3)
medalowy 19:00 - 0.07% (3)
02:15 ew. - 0.07% (3)
sarnecki, damian - 0.07% (3)
druż.) finał - 0.07% (3)
piotr daniluk - 0.07% (3)
i klaudia - 0.07% (3)
15:00 kajakarstwo - 0.07% (3)
finału 21:00 - 0.07% (3)
lekkoatletyka (800 - 0.07% (3)
kania i - 0.07% (3)
20:00 polska - 0.07% (3)
finał 22:12 - 0.07% (3)
m 14:30 - 0.04% (2)
medale 17:00 - 0.04% (2)
(58 kg - 0.04% (2)
na trawie - 0.04% (2)
szermierka i - 0.04% (2)
lekkoatletyka (110 - 0.04% (2)
ew. czykier - 0.04% (2)
(trampolina 3 - 0.04% (2)
katarzyna jurkowska-kowalska - 0.04% (2)
17:55 żeglarstwo - 0.04% (2)
medalowy 18:55 - 0.04% (2)
finał 21:30 - 0.04% (2)
jeździectwo (skoki - 0.04% (2)
przez przeszkody - 0.04% (2)
(k1 500 - 0.04% (2)
wojnarowska lekkoatletyka - 0.04% (2)
14:30 paweł - 0.04% (2)
wiesiołek lekkoatletyka - 0.04% (2)
klaudia breś - 0.04% (2)
(81 kg - 0.04% (2)
lekkoatletyka 1/2 - 0.04% (2)
(trójskok k) - 0.04% (2)
finał 02:15 - 0.04% (2)
jagaciak-michalska lekkoatletyka - 0.04% (2)
polacy siatkówka - 0.04% (2)
ew. polacy - 0.04% (2)
medale 03:00 - 0.04% (2)
02:00 taekwondo - 0.04% (2)
medale 02:15 - 0.04% (2)
zengyi zapasy - 0.04% (2)
aleksandra urbańczyk-olejarczyk - 0.04% (2)
anna dowgiert, - 0.04% (2)
skrzypulec terminarz - 0.04% (2)
zmiennym kobiet) - 0.04% (2)
paweł wiesiołek - 0.04% (2)
finał 14:15 - 0.04% (2)
haratyk, majewski - 0.04% (2)
szermierka, jazda - 0.04% (2)
gimnastyka artystyczna - 0.04% (2)
boks (81 - 0.04% (2)
k finał - 0.04% (2)
18:00 piłka - 0.04% (2)
ze strzelaniem - 0.04% (2)
konna, bieg - 0.04% (2)
pięciobój nowoczesny - 0.04% (2)
15:30 ew. - 0.04% (2)
finał 03:35 - 0.04% (2)
lekkoatletyka (4x400 - 0.04% (2)
lekkoatletyka (5000 - 0.04% (2)
finał 01:55 - 0.04% (2)
(oszczep m) - 0.04% (2)
(wzwyż k) - 0.04% (2)
16:30 lekkoatletyka - 0.04% (2)
mężczyzn, finał - 0.04% (2)
medale 14:30 - 0.04% (2)
michał kudła - 0.04% (2)
miejscu piłkarzy - 0.04% (2)
eliminacje 13:30 - 0.04% (2)
boks (91kg) - 0.04% (2)
srebrem w - 0.04% (2)
włoszczowskiej o - 0.04% (2)
medalu w - 0.04% (2)
kolegom za - 0.04% (2)
...siódmiak dziekuje - 0.04% (2)
4. miejscu - 0.04% (2)
kmiejscezawodnikkrajwynik 1. - 0.04% (2)
sportowców i - 0.04% (2)
pięcioboistka jest - 0.04% (2)
...brązowa pięcioboistka - 0.04% (2)
iść w - 0.04% (2)
bukowiecki chce - 0.04% (2)
chce iść - 0.04% (2)
do ataku. - 0.04% (2)
finał 14:49 - 0.04% (2)
kamiński i - 0.04% (2)
k), polska - 0.04% (2)
m) 1/8, - 0.04% (2)
i michał - 0.04% (2)
mateusz kamiński - 0.04% (2)
kajakarstwo (c2 - 0.04% (2)
ind. k) - 0.04% (2)
finału 20:30 - 0.04% (2)
medalowy 17:55 - 0.04% (2)
wody (wieża - 0.04% (2)
(k4 500 - 0.04% (2)
zmiennym mężczyzn) - 0.04% (2)
lekkoatletyka (200 - 0.04% (2)
03:15 ew. - 0.04% (2)
joanna jóźwik - 0.04% (2)
maria andrejczyk - 0.04% (2)
lekkoatletyka (oszczep - 0.04% (2)
(kula m) - 0.04% (2)
kudła kajakarstwo - 0.04% (2)
mikołajczyk, naja, - 0.04% (2)
(c2 1000 - 0.04% (2)
bieg ze - 0.04% (2)
artystyczna (wielobój - 0.04% (2)
szosowe walka - 0.04% (2)
18:00 siatkówka - 0.04% (2)
pływanie synchroniczne - 0.04% (2)
piłka wodna - 0.04% (2)
piłka nożna - 0.04% (2)
strzelaniem 17:00 - 0.04% (2)
jazda konna, - 0.04% (2)
walczykiewicz kolarstwo - 0.04% (2)
pływanie, szermierka, - 0.04% (2)
polska lekkoatletyka - 0.04% (2)
(5000 m - 0.04% (2)
(młot m) - 0.04% (2)
bogacka, agnieszka - 0.04% (2)
lekkoatletyka (chód - 0.04% (2)
kolarstwo (bmx - 0.04% (2)
m), ew. - 0.04% (2)
konrad czerniak, - 0.04% (2)
(wzwyż m) - 0.04% (2)
12 wyścig - 0.04% (2)
(debel) 1/2 - 0.04% (2)
finału 16:00 - 0.04% (2)
myszka żeglarstwo - 0.04% (2)
(rs:x m) - 0.04% (2)
ziemiński żeglarstwo - 0.04% (2)
agnieszka skrzypulec, - 0.04% (2)
10, 11, - 0.04% (2)
finału 17:45 - 0.04% (2)
(rs:x k) - 0.04% (2)
00:30 ew. - 0.04% (2)
k) 1/8 - 0.04% (2)
stołowy (drużynowo - 0.04% (2)
brzostek tenis - 0.04% (2)
18:30 ew. - 0.04% (2)
czwórka podwójna - 0.04% (2)
(sprint m) - 0.04% (2)
maciej okręglak - 0.04% (2)
(pistolet szybkostrzelny - 0.04% (2)
jans-ignacik i - 0.04% (2)
wody finał - 0.04% (2)
21:00 siatkówka - 0.04% (2)
małgorzata kozaczuk - 0.04% (2)
22:05 polska - 0.04% (2)
(szabla k - 0.04% (2)
pływanie (4x200 - 0.04% (2)
(druż. na - 0.04% (2)
finału 04:00 - 0.04% (2)
- polska - 0.04% (2)
1/2 finału, - 0.04% (2)
kropka nad - 0.04% (2)
eliminacje 14:40 - 0.04% (2)
torowe (keirin - 0.04% (2)
dochodzenie 4km - 0.04% (2)
łosiak siatkówka - 0.04% (2)
(dwójka bez - 0.04% (2)
finał 18:30 - 0.04% (2)
brzostek strzelectwo - 0.04% (2)
pływanie (1500 - 0.04% (2)
finał 19:30 - 0.04% (2)
eliminacje 14:30 - 0.04% (2)
zieliński lekkoatletyka - 0.04% (2)
04:00 ew. - 0.04% (2)
finału 18:00 - 0.04% (2)
sylwia bogacka, - 0.04% (2)
grupowa 20:00 - 0.04% (2)
agnieszka nagay - 0.04% (2)
przemysław wacha, - 0.04% (2)
dziółko, adam - 0.04% (2)
13:00 adrian - 0.04% (2)
finału, o - 0.04% (2)
stołowy 1/2 - 0.04% (2)
kania tenis - 0.04% (2)
wojciech wojdak - 0.04% (2)
zmiennym m) - 0.04% (2)
podwójna wagi - 0.04% (2)
strzelectwo (pistolet - 0.04% (2)
ew. kacper - 0.04% (2)
(4x200 m - 0.04% (2)
badminton faza - 0.04% (2)
22:00 tenis - 0.04% (2)
szermierka (floret - 0.04% (2)
szybkostrzelny 25 - 0.04% (2)
grupowa 13:00 - 0.04% (2)
ew. alicja - 0.04% (2)
strzelectwo (karabin - 0.04% (2)
adrian dziółko, - 0.04% (2)
strzelectwo (skeet - 0.04% (2)
wacha, nadieżda - 0.04% (2)
100kg m) - 0.04% (2)
katarzyna wilk - 0.04% (2)
tchórz pływanie - 0.04% (2)
grzegorz hedwig - 0.04% (2)
(mikst) o - 0.04% (2)
(dysk k) - 0.04% (2)
linkiewicz, ankiewicz - 0.04% (2)
04:01 pływanie - 0.04% (2)
przeszkodami k) - 0.04% (2)
lekkoatletyka (3000 - 0.04% (2)
15:40 ew. - 0.04% (2)
lekkoatletyka (młot - 0.04% (2)
i paula - 0.04% (2)
paweł juraszek, - 0.04% (2)
klasycznym mężczyzn) - 0.04% (2)
czykier (110 - 0.04% (2)
kacper majchrzak, - 0.04% (2)
dobek (400 - 0.04% (2)
kiełbasińska (200 - 0.04% (2)
jan świtkowsk - 0.04% (2)
marcin pochwała - 0.04% (2)
finał 03:45 - 0.04% (2)
otwartym akwenie - 0.04% (2)
rosolski kolarstwo - 0.04% (2)
02:30 ew. - 0.04% (2)
zalewski (200 - 0.04% (2)
| grzegorz - 0.04% (2)
fijałek, mariusz - 0.04% (2)
(k1 1000 - 0.04% (2)
na poręczach - 0.04% (2)
(60 kg - 0.04% (2)
prudel – - 0.04% (2)
motylkowym kobiet) - 0.04% (2)
(laser radial - 0.04% (2)
skrzypulec żeglarstwo - 0.04% (2)
górskie eliminacje - 0.04% (2)
18:00 żeglarstwo - 0.04% (2)
niewiadoma, anna - 0.04% (2)
- egipt - 0.04% (2)
finału 20:00 - 0.04% (2)
i piotr - 0.04% (2)
-1/2 finału - 0.04% (2)
wioślarstwo (jedynki - 0.04% (2)
01:55 ew. - 0.04% (2)
grzbietowym mężczyzn) - 0.04% (2)
ew. radosław - 0.04% (2)
(karabin małokalibrowy - 0.04% (2)
klasycznym kobiet) - 0.04% (2)
finał 03:54 - 0.04% (2)
anna jagaciak-michalska - 0.04% (2)
breś szermierka - 0.04% (2)
(75kg) i - 0.04% (2)
finał 14:30 - 0.04% (2)
14:26 ew. - 0.04% (2)
jeździectwo finał - 0.04% (2)
qian li, - 0.04% (2)
6 wyścig - 0.04% (2)
grupowa 16:30 - 0.04% (2)
wioślarstwo (ósemka - 0.04% (2)
qian zapasy - 0.04% (2)
kantor – - 0.04% (2)
szczepański, natalia - 0.04% (2)
w. węgrzycki-szymczyk - 0.04% (2)
eliminacje -1/2 - 0.04% (2)
naja kajakarstwo - 0.04% (2)
i karolina - 0.04% (2)
beata mikołajczyk - 0.04% (2)
tomasz kaczor - 0.04% (2)
finału 14:00 - 0.04% (2)
sportowa (skoki - 0.04% (2)
łosiak, piotr - 0.04% (2)
ew. igor - 0.04% (2)
finał 00:15 - 0.04% (2)
szermierka (szabla - 0.04% (2)
aleksandra socha - 0.04% (2)
finału 15:45 - 0.04% (2)
białecka terminarz - 0.04% (2)
matkowski wioślarstwo - 0.04% (2)
po faktach - 0.04% (2)
Three words phrases
m m) finał - 0.56% (25)
m k) finał - 0.42% (19)
m st. dowolnym - 0.36% (16)
finału - finał - 0.36% (16)
m) eliminacje - - 0.36% (16)
kg m) finał - 0.33% (15)
1/2 finału - - 0.31% (14)
eliminacje - finał - 0.29% (13)
- finał 14:00 - 0.27% (12)
1/4, 1/2 finału - 0.24% (11)
1/8, 1/4, 1/2 - 0.24% (11)
sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy - 0.24% (11)
pływanie (200 m - 0.22% (10)
(200 m st. - 0.22% (10)
- finał 15:00 - 0.22% (10)
/ dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton - 0.22% (10)
eliminacje - 1/8 - 0.2% (9)
finału 15:00 ew. - 0.2% (9)
k) eliminacje - - 0.2% (9)
eliminacje - 1/8, - 0.18% (8)
pływanie (100 m - 0.18% (8)
(100 m st. - 0.18% (8)
gimnastyka sportowa (ćw. - 0.18% (8)
k) o medale - 0.18% (8)
walka o medale - 0.18% (8)
k o medale - 0.16% (7)
m st. zmiennym - 0.16% (7)
cwalina i przemysław - 0.16% (7)
1000 m m) - 0.16% (7)
adam cwalina i - 0.16% (7)
m m) eliminacje - 0.16% (7)
m o medale - 0.16% (7)
i przemysław wacha - 0.16% (7)
skoki do wody - 0.13% (6)
mrózek gliszczynska i - 0.13% (6)
sportowa (ćw. na - 0.13% (6)
(400 m ppł - 0.13% (6)
- 1/2 finału - 0.13% (6)
tenis stołowy (druż. - 0.13% (6)
st. wolny m) - 0.13% (6)
ew. tomasz jabłoński - 0.13% (6)
badminton (singiel m) - 0.13% (6)
kostiuczyk-zięba i robert - 0.13% (6)
najważniejsze wydarzeniadata / - 0.13% (6)
m ppł k) - 0.13% (6)
m) o medale - 0.13% (6)
mężczyzn) faza grupowa - 0.13% (6)
kg st. wolny - 0.13% (6)
wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy - 0.13% (6)
m) 1/2 finału - 0.13% (6)
dyjas, zengyi wang - 0.11% (5)
finału 13:30 ew. - 0.11% (5)
m) wyścig medalowy - 0.11% (5)
piłka ręczna m - 0.11% (5)
kołodziński i łukasz - 0.11% (5)
żeglarstwo (49er m) - 0.11% (5)
irmina mrózek gliszczynska - 0.11% (5)
i łukasz przybytek - 0.11% (5)
jakub dyjas, zengyi - 0.11% (5)
kg k) finał - 0.11% (5)
kolarstwo torowe (omnium - 0.11% (5)
boks (75 kg - 0.11% (5)
badminton (debel m) - 0.11% (5)
(turniej mężczyzn) faza - 0.11% (5)
gliszczynska i agnieszka - 0.11% (5)
m k) eliminacje - 0.11% (5)
st. dowolnym kobiet) - 0.11% (5)
o medale 18:00 - 0.11% (5)
ew. adrian dziółko - 0.11% (5)
i agnieszka skrzypulec - 0.11% (5)
o brązowy medal - 0.11% (5)
plażowa faza grupowa - 0.11% (5)
ew. fijałek i - 0.11% (5)
(75 kg m) - 0.11% (5)
dowolnym kobiet) finał - 0.11% (5)
fijałek i prudel, - 0.11% (5)
siatkówka plażowa m - 0.11% (5)
siatkówka plażowa faza - 0.11% (5)
1/8 finału 15:00 - 0.11% (5)
kantor i łosiak - 0.09% (4)
partyka, grzybowska-franc, qian - 0.09% (4)
siatkówka plażowa k - 0.09% (4)
klasyczny m) finał - 0.09% (4)
m 1/2 finału - 0.09% (4)
st. klasyczny m) - 0.09% (4)
media sp. z - 0.09% (4)
o medale 02:00 - 0.09% (4)
ew. adam cwalina - 0.09% (4)
żeglarstwo (470er k) - 0.09% (4)
(110 m ppł - 0.09% (4)
torowe (omnium k) - 0.09% (4)
k) wyścig medalowy - 0.09% (4)
dyjas, górak, zengyi - 0.09% (4)
pływanie (4x100 m - 0.09% (4)
prudel, kantor i - 0.09% (4)
m z przeszkodami - 0.09% (4)
wojtyra kolarstwo torowe - 0.09% (4)
przemysław wacha badminton - 0.09% (4)
adrian dziółko badminton - 0.09% (4)
ew. partyka, grzybowska-franc, - 0.09% (4)
m) 1/4 finału - 0.09% (4)
m grupa b - 0.09% (4)
piotr myszka, małgorzata - 0.09% (4)
tvn media sp. - 0.09% (4)
ew. karina lipiarska-pałka - 0.09% (4)
m st. grzbietowym - 0.09% (4)
i marcin matkowski - 0.09% (4)
grzybowska-franc, qian li - 0.09% (4)
runda - finał - 0.09% (4)
dowolnym mężczyzn) finał - 0.09% (4)
i ii runda - 0.09% (4)
myszka, małgorzata białecka - 0.09% (4)
pływanie (400 m - 0.09% (4)
łukasz kubot i - 0.09% (4)
m st. klasycznym - 0.09% (4)
(4x100 m st. - 0.09% (4)
st. dowolnym mężczyzn) - 0.09% (4)
m st. motylkowym - 0.09% (4)
15:00 paweł spisak - 0.09% (4)
paweł spisak judo - 0.09% (4)
1/4 finału 15:00 - 0.09% (4)
k) walka o - 0.09% (4)
kubot i marcin - 0.09% (4)
finał 03:03 pływanie - 0.07% (3)
(400 m k) - 0.07% (3)
brązowy medal 17:00 - 0.07% (3)
ew. jakub dyjas, - 0.07% (3)
i monika brzostek - 0.07% (3)
1/2 finału 13:30 - 0.07% (3)
m ppł m), - 0.07% (3)
medale 15:00 tenis - 0.07% (3)
lekkoatletyka (800 m - 0.07% (3)
m) finał 20:00 - 0.07% (3)
k) finał 15:40 - 0.07% (3)
strzelectwo eliminacje - - 0.07% (3)
kołosińska i monika - 0.07% (3)
/ dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo - 0.07% (3)
k) finał 21:00 - 0.07% (3)
finał 01:30 ew. - 0.07% (3)
agnieszka radwańska, magda - 0.07% (3)
wyścig medalowy 19:00 - 0.07% (3)
tomasz jabłoński boks - 0.07% (3)
19:00 gimnastyka sportowa - 0.07% (3)
linette, jerzy janowicz - 0.07% (3)
stołowy (druż. k) - 0.07% (3)
finał 15:00 kajakarstwo - 0.07% (3)
o medale 15:30 - 0.07% (3)
ew. paula kania - 0.07% (3)
m k) lekkoatletyka - 0.07% (3)
kinga kołosińska i - 0.07% (3)
(k1 200 m - 0.07% (3)
finału 21:00 ew. - 0.07% (3)
(800 m k) - 0.07% (3)
wyścig medalowy 18:00 - 0.07% (3)
(200 m m) - 0.07% (3)
kolarstwo torowe (sprint - 0.07% (3)
ziemiński, piotr myszka, - 0.07% (3)
górskie 1/2 finału - 0.07% (3)
finał 19:00 gimnastyka - 0.07% (3)
finał 03:30 ew. - 0.07% (3)
pływanie (50 m - 0.07% (3)
18:00 paweł kołodziński - 0.07% (3)
(200 m k) - 0.07% (3)
m m) lekkoatletyka - 0.07% (3)
15:00 tenis stołowy - 0.07% (3)
ew. łukasz kubot - 0.07% (3)
20:00 polska - - 0.07% (3)
o medale 16:30 - 0.07% (3)
m) finał 19:00 - 0.07% (3)
15:00 podnoszenie ciężarów - 0.07% (3)
(50 m st. - 0.07% (3)
st. dowolnym k) - 0.07% (3)
finał 03:00 ew. - 0.07% (3)
sarnecki, damian zieliński - 0.07% (3)
wacha badminton (mikst) - 0.07% (3)
1/8 finału - - 0.07% (3)
finał 14:00 ew. - 0.07% (3)
paula kania i - 0.07% (3)
jerzy janowicz tenis - 0.07% (3)
radwańska, magda linette, - 0.07% (3)
ew. angelika cichocka, - 0.07% (3)
kołosińska i brzostek - 0.07% (3)
s.a. / tvn - 0.07% (3)
finał 15:00 ew. - 0.07% (3)
m) finał 17:00 - 0.07% (3)
w. katarzyna grzybowska-franc, - 0.07% (3)
kajakarstwo (k1 200 - 0.07% (3)
m ppł k), - 0.07% (3)
m) finał 19:15 - 0.07% (3)
m) mecze grupowe - 0.07% (3)
finał 22:12 zapasy - 0.07% (3)
m) 1/8 finału - 0.07% (3)
m) finał 00:00 - 0.07% (3)
kacper ziemiński, piotr - 0.07% (3)
m 1/4 finału - 0.07% (3)
marcin pochwała i - 0.04% (2)
motylkowym kobiet) finał - 0.04% (2)
piotr szczepański, natalia - 0.04% (2)
ppł m) finał - 0.04% (2)
m) finał 14:00 - 0.04% (2)
k) finał 03:30 - 0.04% (2)
łosiak siatkówka plażowa - 0.04% (2)
15:00 ew. polacy - 0.04% (2)
i brzostek tenis - 0.04% (2)
górak, zengyi zapasy - 0.04% (2)
(trójskok k) finał - 0.04% (2)
finał 16:00 ew. - 0.04% (2)
ewelina wojnarowska lekkoatletyka - 0.04% (2)
medale 02:00 taekwondo - 0.04% (2)
o medale 02:15 - 0.04% (2)
finał 04:01 pływanie - 0.04% (2)
wyścig medalowy 17:55 - 0.04% (2)
z przeszkodami m) - 0.04% (2)
lekkoatletyka (3000 m - 0.04% (2)
paweł wiesiołek lekkoatletyka - 0.04% (2)
(k1 500 m - 0.04% (2)
1/2 finału 14:51 - 0.04% (2)
kacper majchrzak, jan - 0.04% (2)
medale 03:00 ew. - 0.04% (2)
katarzyna niewiadoma, anna - 0.04% (2)
szermierka, jazda konna, - 0.04% (2)
k) finał 19:00 - 0.04% (2)
kobiet) finał 03:49 - 0.04% (2)
gimnastyka artystyczna (wielobój - 0.04% (2)
ind. k) finał - 0.04% (2)
mateusz kamiński i - 0.04% (2)
michał kudła kajakarstwo - 0.04% (2)
mikołajczyk, naja, walczykiewicz - 0.04% (2)
medale 16:30 lekkoatletyka - 0.04% (2)
finał 02:15 ew. - 0.04% (2)
angelika cichocka, joanna - 0.04% (2)
lekkoatletyka (4x400 m - 0.04% (2)
bieg ze strzelaniem - 0.04% (2)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo eliminacje - 0.04% (2)
do wody (wieża - 0.04% (2)
finał 03:03 ew. - 0.04% (2)
st. zmiennym mężczyzn) - 0.04% (2)
łosiak, piotr kantor - 0.04% (2)
m kmiejscezawodnikkrajwynik 1. - 0.04% (2)
bukowiecki chce iść - 0.04% (2)
chce iść w - 0.04% (2)
...brązowa pięcioboistka jest - 0.04% (2)
o 4. miejscu - 0.04% (2)
dziekuje kolegom za - 0.04% (2)
trener włoszczowskiej o - 0.04% (2)
ze srebrem w - 0.04% (2)
o medale 13:30 - 0.04% (2)
szermierka i runda - 0.04% (2)
kg m) 1/2 - 0.04% (2)
finał 17:30 ew. - 0.04% (2)
(81 kg m) - 0.04% (2)
o medale 17:00 - 0.04% (2)
kajakarstwo (k1 500 - 0.04% (2)
wojnarowska lekkoatletyka (dziesięciobój) - 0.04% (2)
bukowiecki, haratyk, majewski - 0.04% (2)
joanna jóźwik lekkoatletyka - 0.04% (2)
k) finał 03:15 - 0.04% (2)
(wieża 10 m - 0.04% (2)
m) 1/8, 1/4, - 0.04% (2)
grzegorz fijałek, mariusz - 0.04% (2)
zapasy (75 kg - 0.04% (2)
1/2 finału 20:30 - 0.04% (2)
konna, bieg ze - 0.04% (2)
boks (60 kg - 0.04% (2)
hokej na trawie - 0.04% (2)
k) finał 15:00 - 0.04% (2)
kajakarstwo (c2 1000 - 0.04% (2)
i michał kudła - 0.04% (2)
kajakarstwo (k4 500 - 0.04% (2)
naja, walczykiewicz kolarstwo - 0.04% (2)
km m) finał - 0.04% (2)
(4x400 m m) - 0.04% (2)
lekkoatletyka (4x100 m - 0.04% (2)
m) finał 03:35 - 0.04% (2)
pływanie, szermierka, jazda - 0.04% (2)
lekkoatletyka (1500 m - 0.04% (2)
polska - egipt - 0.04% (2)
m) finał 01:30 - 0.04% (2)
ii runda 14:26 - 0.04% (2)
i agnieszka skrzypulec, - 0.04% (2)
przybytek żeglarstwo (laser - 0.04% (2)
piotr myszka żeglarstwo - 0.04% (2)
tenis (debel) 1/2 - 0.04% (2)
(singiel m) mecze - 0.04% (2)
dziółko badminton (debel - 0.04% (2)
finału, o brąz - 0.04% (2)
tenis stołowy 1/2 - 0.04% (2)
torowe (druż. na - 0.04% (2)
(druż. na dochodzenie - 0.04% (2)
(400 m k), - 0.04% (2)
(1500 m st. - 0.04% (2)
tenis stołowy (drużynowo - 0.04% (2)
łucznictwo i i - 0.04% (2)
st. zmiennym m) - 0.04% (2)
finał 00:00 siatkówka - 0.04% (2)
st. zmiennym kobiet) - 0.04% (2)
m 1/8 finału - 0.04% (2)
k 1/8 finału - 0.04% (2)
strzelectwo (pistolet szybkostrzelny - 0.04% (2)
szermierka (szabla k - 0.04% (2)
22:05 polska - - 0.04% (2)
17:00 tenis (debel - 0.04% (2)
klaudia jans-ignacik i - 0.04% (2)
11, 12 wyścig - 0.04% (2)
finał 21:00 siatkówka - 0.04% (2)
(singiel m) o - 0.04% (2)
alicja tchórz pływanie - 0.04% (2)
grzbietowym mężczyzn) finał - 0.04% (2)
grupowa 20:00 polska - 0.04% (2)
faza grupowa 16:30 - 0.04% (2)
bogacka, agnieszka nagay - 0.04% (2)
(debel) 1/2 finału - 0.04% (2)
17:00 ew. klaudia - 0.04% (2)
jans-ignacik i paula - 0.04% (2)
1/2 finału, o - 0.04% (2)
ręczna (turniej mężczyzn) - 0.04% (2)
jeździectwo finał 15:00 - 0.04% (2)
lekkoatletyka eliminacje 14:30 - 0.04% (2)
dowolnym m) finał - 0.04% (2)
brzostek tenis stołowy - 0.04% (2)
przemysław wacha, nadieżda - 0.04% (2)
13:00 adrian dziółko, - 0.04% (2)
szybkostrzelny 25 m - 0.04% (2)
wioślarstwo (dwójka podwójna - 0.04% (2)
(dwójka podwójna wagi - 0.04% (2)
finał 15:40 ew. - 0.04% (2)
plażowa m 1/8 - 0.04% (2)
badminton faza grupowa - 0.04% (2)
(4x200 m st. - 0.04% (2)
klasycznym mężczyzn) finał - 0.04% (2)
ew. kołosińska i - 0.04% (2)
paula kania tenis - 0.04% (2)
do wody finał - 0.04% (2)
ew. katarzyna grzybowska-franc, - 0.04% (2)
18:00 żeglarstwo (470er - 0.04% (2)
breś szermierka i - 0.04% (2)
m) finał 03:25 - 0.04% (2)
finał 03:45 ew. - 0.04% (2)
pływanie (10 km - 0.04% (2)
na otwartym akwenie - 0.04% (2)
kobiet) finał 03:54 - 0.04% (2)
st. klasycznym kobiet) - 0.04% (2)
tchórz pływanie (100 - 0.04% (2)
finału 20:00 ew. - 0.04% (2)
23:07 żeglarstwo (49er - 0.04% (2)
żeglarstwo (laser radial - 0.04% (2)
boks (75kg) i - 0.04% (2)
14:26 ew. karina - 0.04% (2)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (debel - 0.04% (2)
piotr kantor – - 0.04% (2)
(ćw. na poręczach - 0.04% (2)
m) finał 20:30 - 0.04% (2)
kajakarstwo (c1 1000 - 0.04% (2)
marta walczykiewicz kajakarstwo - 0.04% (2)
i karolina naja - 0.04% (2)
kajakarstwo (k1 1000 - 0.04% (2)
rosolski kolarstwo torowe - 0.04% (2)
finału 15:45 ew. - 0.04% (2)
lekkoatletyka (trójskok m) - 0.04% (2)
kiełbasińska (200 m - 0.04% (2)
eliminacje -1/2 finału - 0.04% (2)
k) 1/8 finału - 0.04% (2)
do wody (trampolina - 0.04% (2)
15:00 ew. partyka, - 0.04% (2)
m) finał 16:00 - 0.04% (2)
kacper ziemiński żeglarstwo - 0.04% (2)
5, 6 wyścig - 0.04% (2)
- finał 18:30 - 0.04% (2)
adrian dziółko boks - 0.04% (2)
damian zieliński lekkoatletyka - 0.04% (2)
lekkoatletyka (trójskok k) - 0.04% (2)
finał 01:55 ew. - 0.04% (2)
anna jagaciak-michalska lekkoatletyka - 0.04% (2)
(400 m m) - 0.04% (2)
finał 22:00 tenis - 0.04% (2)
podnoszenie ciężarów (69kg - 0.04% (2)
k) finał 17:00 - 0.04% (2)
i klaudia jans-ignacik - 0.04% (2)
(75kg) i runda - 0.04% (2)
myszka żeglarstwo (470er - 0.04% (2)
żeglarstwo (rs:x k) - 0.04% (2)
02:30 ew. nadieżda - 0.04% (2)
mateusiak boks (75 - 0.04% (2)
(c1 1000 m - 0.04% (2)
tomasz kaczor kajakarstwo - 0.04% (2)
(k2 500 m - 0.04% (2)
beata mikołajczyk i - 0.04% (2)
karolina naja kajakarstwo - 0.04% (2)
1/4 finału 21:00 - 0.04% (2)

Here you can find chart of all your popular one, two and three word phrases. Google and others search engines means your page is about words you use frequently.

© 2015-2017 Website review of www.tvn24.pl/rio2016/terminarz by SEOWYKOP - to darmowe narzędzie online do szybkiego wykonania audytu twojej strony www. Przeanalizujemy strukturę twojej strony www i podamy co jest do poprawienia. | 7.14591 | SEOWYKOP.PL - Wyszukiwarka stron