find.vodka - Shorten URLs and EARN MONEY



Results of analysis for www.tvn24.pl/rio2016/terminarz

HTML Content

Title:

Rio 2016 - magazyn TVN24

Description:

Czytaj najnowsze informacje i oglądaj wideo w portalu informacyjnym TVN24! U nas zawsze aktualne wiadomości z kraju, ze świata, relacje na żywo i wiele wię...

Keywords:

Here you find basic information about your page. Title of your page is very important for better visibility in search engines like Google, Bing or Yahoo. Meta tag description is also very important tag for search visibility. Meta keywords is used by some web catalogues.

SEO Content

URL:

www.tvn24.pl/rio2016/terminarz

Status Code:

200

Content Type:

text/html; charset=UTF-8

Language:

pl

Here you find information from server response headers. This information is important for header analysis. Check, if your answer code is 200 - correct request. Answer code for error (no-existing) page is 400.

Ranking:

4.57 score from seowykop.pl for:www.tvn24.pl/rio2016/terminarz

Text on your page:

tvn24 biskontakt24tvn meteotvn warszawafaktytvn24 sporttvnzaloguj sięzarejestruj sięustawienia konta tvnzmiana hasławyloguj sięwiadomości z kraju i ze świata - najnowsze informacje w tvn24oglądaj onlineoglądaj onlinetvn24 na żywo »startstartnajnowszefaktywideopolskałódźłódźkatowicekrakówwarszawapomorzepoznańwrocławświatbiznessportmeteociekawostkikultura i stylwięcejtechprogramyraportymagazyn tvn24fotofakty po faktach kropka nad i jeden na jedenszkło kontaktowersstvn meteokontakt24tvn24 bistvn warszawawydarzenia roku 2016    śledź nas na:obserwuj @tvn24letnie igrzyska olimpijskierio 20165 - 21 sierpniapartnerserwisumenustrona głównaterminarzpolacy w rioklasyfikacja medalowaterminarz igrzysksierpień 201656789101112131415161718192021«»najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy łucznictwo (kobiety i mężczyźni) eliminacje 18:00 karina lipiarska-pałka najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo eliminacje 13:30 4 starty boks (91kg) 1/8 finału 14:00 igor jakubowski szermierka eliminacje - finał 14:00 tenis stołowy i i ii runda 14:00 katarzyna grzybowska-franc, li qian, jakub dyjas, zengyi wang kolarstwo szosowe walka o medale 14:30 bodnar, gołaś, kwiatkowski, majka jeździectwo dzień 1 15:00 paweł spisak judo (48kg k, 60kg m) eliminacje - finał 15:00 strzelectwo eliminacje - finał 15:30 sylwia bogacka, agnieszka nagay, piotr daniluk podnoszenie ciężarów (48kg k) walka o medale 00:00 siatkówka plażowa faza grupowa 02:00 bartosz łosiak, piotr kantor – markus boeckermann, lars flueggen (niemcy) pływanie (400 m st. zmiennym mężczyzn) finał 03:03 ew. wojciech wojdak, filip zaborowski pływanie (400 m st. dowolnym mężczyzn, finał) finał 03:30 pływanie (400 m st. zmiennym kobiet) finał 03:49 pływanie ( 4x100 m st. dowolnym kobiet) finał 04:24 ew. anna dowgiert, alicja tchórz, katarzyna wilk, aleksandra urbańczyk-olejarczyk najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo eliminacje 13:30 3 starty łucznictwo kobiet (drużynowo) 1/8 - finał 14:00 strzelectwo eliminacje - finał 14:00 ew. klaudia breś szermierka i runda - finał 14:00 gimnastyka sportowa eliminacje 14:45 katarzyna jurkowska-kowalska jeździectwo dzień 2 15:00 paweł spisak judo (52kg k, 66kg m) eliminacje - finał 15:00 podnoszenie ciężarów (56kg - m, 53kg k) walka o medale 15:00 tenis stołowy ii i ii runda 15:00 ew. jakub dyjas, zengyi wang, katarzyna grzybowska-franc, qian li siatkówka plażowa faza grupowa 16:00 ew. kinga kołosińska, monika brzostek – fendrick, sweat (usa) | grzegorz fijałek, mariusz prudel – krasilnikow, semienow (rosja) kajakarstwo górskie eliminacje 17:30 grzegorz hedwig, maciej okręglak kolarstwo szosowe walka o medale 17:15 małgorzata jasińska, katarzyna niewiadoma, anna plichta siatkówka (turniej mężczyzn) faza grupowa 20:00 polska - egipt piłka ręczna (turniej mężczyzn) faza grupowa 21:40 polska - brazylia pływanie (100 m st. motylkowym kobiet) finał 03:03 pływanie (100 m st. klasycznym mężczyzn) finał 03:53 ew. marcin stolarski pływanie (400 m st. dowolnym kobiet) finał 04:01 pływanie (4x100 m st. dowolnym mężczyzn) finał 04:54 ew. konrad czerniak, paweł juraszek, kacper majchrzak, jan świtkowsk najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy kajakarstwo górskie eliminacje 12:30 marcin pochwała i piotr szczepański, natalia pacierpnik wioślarstwo finał 13:40 ew. natan w. węgrzycki-szymczyk szermierka (szabla k) i runda - finał 14:00 bogna jóźwiak, małgorzata kozaczuk, aleksandra socha jeździectwo dzień 3 15:00 paweł spisak judo (57kg k, 73kg m) eliminacje - finał 15:00 podnoszenie ciężarów (62kg m, 58kg k) walka o medale 15:00 tenis stołowy iii runda, 1/8 finału 15:00 ew. katarzyna grzybowska-franc, qian li, ew. jakub dyjas, zengyi wang łucznictwo ii runda 15:05 ew. karina lipiarska-pałka tenis ii runda 15:40 tenis (debel) 1/8 finału 15:45 ew. paula kania i klaudia jans ignacik, ew. łukasz kubot i marcin matkowski wioślarstwo eliminacje 15:50 ośemka mężczyzn siatkówka plażowa faza grupowa 17:00 bartosz łosiak, piotr kantor – ljamin, barsuk (rosja) boks (75kg) i runda 17:30 ew. tomasz jabłonśki żeglarstwo wyścigi (1-3) 18:00 kacper ziemiński, piotr myszka, małgorzata białecka pływanie (200 m st. dowolnym mężczyzn) finał 03:21 ew. kacper majchrzak, jan świtkowski pływanie (100 m st. grzbietowym mężczyzn) finał 03:38 ew. radosław kawęcki, tomasz polewka pływanie (100 m st. grzbietowym kobiet) finał 03:49 ew. alicja tchórz pływanie (100 m st. klasycznym kobiet) finał 03:54 najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo 1/4 i 1/2 finału 13:30 ew. jedynki m, dwójka podwójna k, dwójka podwójna (lekka) k, wójka podwójna (lekka) m strzelectwo eliminacje - finał 14:00 klaudia breś szermierka i runda - finał 14:00 łucznictwo i i ii runda 14:26 ew. karina lipiarska-pałka jeździectwo finał 15:00 paweł spisak judo (63kg k, 81kg m) eliminacje - finał 15:00 podnoszenie ciężarów (69kg m, 63kg k) walka o medale 15:00 tenis stołowy 1/4 finału 15:00 ew. katarzyna grzybowska-franc, qian li, jakub dyjas, zengyi wang tenis 1/8 finału (k), ii runda (m) 15:45 ew. agnieszka radwańska, magda linette, jerzy janowicz tenis (debel) 1/4 finału 15:45 ew. paula kania i klaudia jans-ignacik, łukasz kubot i marcin matkowski piłka ręczna (tueniej mężczyzn) faza grupowa 16:30 niemcy - polska boks (75kg) i runda 17:00 ew. tomasz jabłoński siatkówka plażowa faza grupowa 18:00 brzostek, kinga kołosińska – ukołowa, jekaterina birłowa (rosja) | grzegorz fijałek, mariusz prudel – reinder nummerdor, christiaan varenhorst (holandia) żeglarstwo wyścigi (3-6) 18:00 kacper ziemiński, piotr myszka, małgorzata białecka kajakarstwo górskie 1/2 finału - finał 18:30 grzegorz hedwig skoki do wody finał 21:00 siatkówka (turniej mężczyzn) faza grupowa 22:05 polska - iran pływanie (200 m st. dowolnym kobiet) finał 03:19 pływanie (200 m st. motylkowym mężczyzn) finał 03:28 ew. świtkowski pływanie (4x200 m st. dowolnym mężczyzn) finał 04:29 ew. juraszek, klich, majchrzak, świtkowski, werner pływanie (200 m st. zmiennym kobiet) finał 04:38 ew. katarzyna baranowska najważniejsze wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy szermierka (floret k, szpada m) i runda - finał 13:30 hanna łyczbińska judo (70kg k, 90kg m) eliminacje - finał 15:00 katarzyna kłys kolarstwo walka o medale 13:30 katarzyna niewiadoma, anna plichta, maciej bodnar, michał kwiatkowski łucznictwo i i ii runda 14:26 ew. karina lipiarska-pałka podnoszenie ciężarów (69kg k, 77kg m) walka o medale 15:00 patrycja piechowiak tenis stołowy 1/2 finału, o brąz i finał 15:00 w. katarzyna grzybowska-franc, qian li wioślarstwo 2x finał 15:20 czwórka podwójna m, czwórka podwójna k tenis 1/4 (k) i 1/8 finału (m) 16:00 ew. agnieszka radwańska, magda linette, jerzy janowicz tenis (debel) 1/2 finału 16:00 ew. łukasz kubot i marcin matkowski żeglarstwo wyścigi (2-6) 18:00 irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec, kacper ziemiński, piotr myszka, małgorzata białecka boks (91kg) 1/4 finału 18:30 ew. igor jakubowski kajakarstwo górskie 1/2 finału - finał 18:30 ew. maciej okręglak skoki do wody finał 21:00 siatkówka plażowa faza grupowa 21:30 piotr kantor, bartosz łosiak – alexander brouwer, robert meeuwsen (holandia) pływanie (200 m st. klasycznym mężczyzn) finał 03:03 pływanie (200 m st. motylkowym kobiet) finał 03:54 pływanie (100 m st. dowolnym mężczyzn) finał 04:03 ew. kacper majchrzak pływanie (4x200 m st. dowolnym kobiet) finał 04:55 terminarz 11 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton faza grupowa 13:00 adrian dziółko, adam cwalina i przemysław wacha, nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak gimnastyka sportowa finał 21:00 ew. katarzyna jurkowska-kowalska judo (78kg k, 100kg m) eliminacje - finał 15:00-22:35 daria pogorzelec kajakarstwo górskie 1/2 finału i finały 12:30 w. marcin pochwała i piotr szczepański, natalia pacierpnik kolarstwo torowe finał 23:21 krzysztof maksel, rafał sarnecki, damian zieliński łucznictwo 1/8 finału - finał 14:00 ew. karina lipiarska-pałka piłka ręczna (turniej mężczyzn) faza grupowa 16:30 polska - egipt pływanie (200 m st. klasycznym kobiet) finał 03:17 pływanie (200 m st. grzbietowym mężczyzn) finał 03:26 ew. radosław kawęcki pływanie (200 m st. zmiennym mężczyzn) finał 04:01 pływanie (100 m st. dowolnym kobiet) finał 04:18 ew. katarzyna wilk siatkówka (turniej mężczyzn) faza grupowa 20:00 polska - argentyna siatkówka plażowa play-off 04:00 ew. fijałek i prudel, piotr kantor i bartosz łosiak, kołosińska i brzostek strzelectwo eliminacje i finał 14:00 sylwia bogacka, agnieszka nagay szermierka 1/8 finału - finał 14:00-23:30 tenis 1/2 (k) i 1/4 (m) 17:00 ew. agnieszka radwańska, magda linette, jerzy janowicz tenis (debel) 1/2 finału 17:00 ew. klaudia jans-ignacik i paula kania tenis stołowy 1/2 finału, o brąz, finał 15:00 ew. jakub dyjas, zengyi wang wioślarstwo 4x finał 13:40 dwójka podwójna kobiet (ew. ew. fularczyk-kozłowska i madaj) żeglarstwo wyścigi (3-7) 18:00 irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec, piotr myszka, małgorzata białecka terminarz 12 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton faza grupowa 13:00 adrian dziółko, adam cwalina i przemysław wacha, nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks (75kg) 1/8 finału 18:00 ew. tomasz jabłoński jeździectwo finał 15:00 judo (+78kg k, +100kg m) eliminacje - finał maciej sarnacki kolarstwo torowe eliminacje - 1/8 finału 21:14 rafał sarnecki, damian zieliński lekkoatletyka eliminacje 14:30 małachowski, urbanek (dysk), guba (kula), kszczot, lewandowski (800m), swoboda, drapała (100m) lekkoatletyka (20km chód) finał 19:30 artur brzozowski, jakub jelonek, łukasz nowak lekkoatletyka (kula) finał 03:00 ew. paulina guba łucznictwo (ind. m) finał 21:27 pływanie (50 m st. dowolnym k) eliminacje 18:03 anna dowgiert, aleksandra urbańczyk-olejarczyk pływanie (1500 m st. dowolnym m) eliminacje 18:42 mateusz sawrymowicz, wojciech wojdak pływanie (4x100 m st. zmiennym m) eliminacje 20:16 kawęcki, korzeniowski, majchrzak, polewka, stolarski, świtkowski pływanie (200 m st. grzbietowym k) finał 03:03 ew. alicja tchórz pływanie (100 m st. motylkowym m) finał 03:12 ew. konrad czerniak, paweł korzeniowski pływanie (800 m st. dowolnym k) finał 03:20 pływanie (50 m st. dowolnym m) finał 03:44 ew. paweł juraszek, filip wypych podnoszenie ciężarów (75kg k) finał 20:30 podnoszenie ciężarów (85 kg m) finał 00:00 strzelectwo (skeet k) eliminacje - finał 14:00 ew. aleksandra jarmolińska strzelectwo (karabin małokalibrowy leżąc 50m m) finał 16:00 strzelectwo (pistolet szybkostrzelny 25 m m) eliminacje 17:17 piotr daniluk szermierka (floret druż.) finał 22:00 tenis (debel m) finał 17:00 ew. łukasz kubot i marcin matkowski wioślarstwo (dwójka podwójna wagi lekkiej k) finał 15:00 ew. weronika deresz i martyna mikołajczak wioślarstwo (dwójka podwójna wagi lekkiej m) finał 15:20 ew. jankowski, mikołajczewski wioślarstwo (dwójka bez sternika k) finał 15:40 ew. anna i maria wierzbowskie wioślarstwo (dwójka bez sternika m) finał 16:10 siatkówka plażowa m 1/8 finału 15:00 ew. fijałek i prudel, kantor i łosiak siatkówka plażowa k 1/8 finału 15:00 ew. kołosińska i brzostek tenis stołowy (drużynowo k) 1/8 finału 15:00 ew. partyka, grzybowska-franc, qian tenis stołowy (drużynowo m) 1/8 finału 00:30 ew. dyjas, górak, zengyi żeglarstwo (rs:x k) 10, 11, 12 wyścig 18:00 małgorzata białecka żeglarstwo (49er m) 1, 2, 3 wyścig 18:10 paweł kołodziński i łukasz przybytek żeglarstwo (laser m) 7, 8 wyścig 18:10 kacper ziemiński żeglarstwo (rs:x m) 10, 11, 12 wyścig 18:10 piotr myszka żeglarstwo (470er k)) 5, 6 wyścig 18:10 irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec terminarz 13 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) mecze grupowe 13:25 adrian dziółko badminton (debel m) mecze grupowe 20:30 adam cwalina i przemysław wacha badminton (mikst) mecze grupowe 15:45 nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks 91kg m 1/2 finału 17:45 kolarstwo torowe (sprint m) 1/8 finału - 1/4 finału 15:23 kolarstwo torowe (druż. na dochodzenie 4km k) finał 21:53 ew. jasińska, kaczkowska, pikulik, rutkowska kolarstwo torowe (druż. na dochodzenie 4km m) finał 21:53 kolarstwo torowe (keirin k) finał 22:33 lekkoatletyka eliminacje 14:40 jagaciak-michalska (trójskok), kowal (3000 m z przeszkodami k), święty, hołub, wyciszkiewicz (400 m k), sobera, lisek wojciechowski (tyczka), omelko (400 m m) lekkoatletyka (dysk) finał 15:50 małachowski lekkoatletyka (trójskok m) finał 01:50 lekoatletyka (800 m m) 1/2 finału 03:05 kszoczt, lewandowski piłka ręczna m grupa b 00:50 szwecja - polska pływanie (50 m st. dowolnym k) finał 03:03 pływanie (1500 m st. dowolnym m) finał 03:11 pływanie (4x100 m st. zmiennym k) finał 03:49 pływanie (4x100 m st. zmiennym m) finał 04:04 podnoszenie ciężarów 94kg m finał 00:00 siatkówka m grupa b 20:00 polska - rosja siatkówka plażowa m 1/8 finału 16:00 siatkówka plażowa k 1/8 finału 04:00 kinga kołosińska i monika brzostek strzelectwo (pistolet szybkostrzelny 25 m m) eliminacje - finał 14:00) ew. piotr daniluk strzelectwo (skeet m) finał 20:00 szermierka (szabla k druż.) 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 14:00 aleksandra socha, bogna jóźwik, małgorzata kozaczuk tenis (singiel k) finał 17:00 tenis (debel k) o brązowy medal 17:00 ew. klaudia jans-ignacik i paula kania tenis (singiel m) o brązowy medal 17:00 tenis (mikst) o brązowy medal 17:00 tenis stołowy (druż. k) 1/8 finału 15:00 ew. partyka, grzybowska-franc, qian wioślarstwo (jedynki m) finał 15:00 ew. węgrzycki-szymczyk wioślarstwo (jedynki k) finał 15:20 wioślarstwo (ósemka k) finał 15:40 wioślarstwo (ósemka m) finał 16:00 ew. polska żeglarstwo (laser m) 9, 10 wyścig 18:00 kacper ziemiński żeglarstwo (49er m) 4, 5, 6 wyścig 18:00 paweł kołodziński i łukasz przybytek terminarz 14 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) mecze grupowe 13:30 ew. adrian dziółko boks (49kg m) finał 19:15 gimnastyka sportowa (ćw. wolne m) finał 19:00 gimnastyka sportowa (skoki k) finał 19:44 gimnastyka sportowa (ćw. na koniu z łękami m) finał 20:29 gimnastyka sportowa (ćw. na poręczach k) finał 21:14 golf m finał 12:00 kolarstwo torowe (sprint m) finał 22:04 ew. rafał sarnecki, damian zieliński lekkoatletyka (eliminacje) eliminacje 01:30 bednarek, theiner (wzwyż m), święty, wyciszkiewicz, hołub (400 m k), cichocka, ennaoui, urbanik (1500 m k) lekkoatletyka (maraton k) finał 14:30 monika stefanowicz, iwona lewandowska, katarzyna kowalska lekkoatletyka (trójskok k) finał 01:55 ew. anna jagaciak-michalska lekkoatletyka (400 m m) finał 03:00 ew. rafał omelko lekkoatletyka (100 m m) finał 03:25 podnoszenie ciężarów (+75 kg k) finał 00:00 siatkówka plażowa 1/4 finału 21:00 ew. kinga kołosińska i monika brzostek skoki do wody (trampolina 3m k) finał 21:00 strzelectwo (karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m m) finał 18:00 szermierka (szpada druż. m) finał 22:00 tenis (singiel m) finał 17:00 tenis (debel k) finał 17:00 ew. paula kania i klaudia jans-ignacik tenis stołowy (druż. m) 1/4 finału 15:00 ew. dyjas, górak, zengyi tenis stołowy (druż. k) 1/2 finału 00:30 ew. partyka, grzybowska-franc, qian zapasy (59 kg m) finał 22:12 zapasy (75 kg m) finał 23:07 żeglarstwo (rs:x m) wyścig medalowy 18:00 ew. piotr myszka żeglarstwo (470er k) 7. i 8. wyścig 18:00 irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec żeglarstwo (rs:x k) wyścig medalowy 19:00 ew. małgorzata białecka terminarz 15 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) 1/8 finału 13:30 ew. adrian dziółko badminton (debel m) 1/4 finału 14:40 ew. adam cwalina i przemysław wacha badminton (mikst) 1/2 finału 02:30 ew. nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks (75 kg m) 1/4 finału 17:45 ew. tomasz jabłoński boks (91 kg m) finał 00:15 ew. igor jakubowski gimnastyka sportowa (ćw. na kółkach m) finał 19:00 gimnastyka sportowa (skoki m) finał 19:52 gimnastyka sportowa (ćw. na równoważni k) finał 20:42 jeździectwo (ujeżdżenie ind.) finał 15:00 kajakarstwo (c1 1000 m m) eliminacje - 1/2 finału 14:00 tomasz kaczor kajakarstwo (k2 500 m k) eliminacje - 1/2 finału 14:24 beata mikołajczyk i karolina naja kajakarstwo (k1 200 m k) eliminacje -1/2 finału 14:38 marta walczykiewicz kajakarstwo (k1 1000 m m) eliminacje -1/2 finału 15:06 rafał rosolski kolarstwo torowe (omnium k) scratch, na dochodzenie i wyścig eliminacyjny 15:59 małgorzata wojtyra kolarstwo torowe (omnium m) wyścig punktowy, finał 22:23 lekkoatletyka eliminacje 14:30 hoffmann (trójskok m), kiełbasińska (200 m k), zalewski (3000 m z przeszkodami m), dobek (400 m ppł m), glanc (dysk k), czykier (110 ppł m), linkiewicz, ankiewicz (400 m ppł k) lekkoatletyka (młot k) finał 15:40 ew. anita włodarczyk, joanna fiodorow, malwina kopron lekkoatletyka (3000 m z przeszkodami k) finał 16:15 ew. matylda kowal lekkoatletyka (tyczka m) finał 01:35 ew. robert sobera, piotr lisek, paweł wojciechowski lekkoatletyka (800 m m) finał 03:25 ew. adam kszczot, marcin lewandowski lekkoatletyka (400 m k) finał 03:45 ew. justyna święty, patrycja wyciszkiewicz, małgorzata hołub piłka ręczna m grupa b 14:30 polska - słowenia pływanie (10 km na otwartym akwenie k) finał 14:00 joanna zachoszcz podnoszenie ciężarów (105 kg m) finał 00:00 bartłomiej bonk, arkadiusz michalski siatkówka m grupa b 22:05 polska - kuba siatkówka plażowa m 1/4 finału 21:00 ew. fijałek i prudel, kantor i łosiak tenis stołowy (druż. m) 1/2 finału 20:00 ew. dyjas, górak, zengyi zapasy (85 kg st. klasyczny m) finał 22:12 zapasy (130 kg st. klasyczny m) finał 23:07 żeglarstwo (49er m) 7., 8. i 9. wyścig 18:00 paweł kołodziński i łukasz przybytek żeglarstwo (laser radial k) wyścig medalowy 18:00 żeglarstwo (470er k) 9. i 10. wyścig 18:10 mrózek gliszczynska i skrzypulec żeglarstwo (laser radial m) wyścig medalowy 19:00 terminarz 16 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (debel m) 1/2 finału 13:30 ew. adam cwalina i przemysław wacha badminton (mikst) o brązowy medal 02:30 ew. nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks (60 kg m) finał 00:15 gimnastyka sportowa (ćw. na poręczach m) finał 19:00 gimnastyka sportowa (ćw. wolne k) finał 19:45 gimnastyka sportowa (ćw. na drążku m) finał 20:30 kajakarstwo (c1 1000 m m) finał 14:08 ew. tomasz kaczor kajakarstwo (k1 200 m k) finał 14:47 ew. marta walczykiewicz kajakarstwo (k2 500 m k) finał 14:54 ew. beata mikołajczyk i karolina naja kajakarstwo (k1 1000 m m) finał 15:12 ew. rafał rosolski kolarstwo torowe (keirin m) eliminacje - 1/2 finału - finał 15:18 damian zieliński kolarstwo torowe (omnium k) okrążenie ze startu wspólnego 15:57 małgorzata wojtyra kolarstwo torowe (omnium k) sprint 21:10 małgorzata wojtyra kolarstwo torowe (omnium k) wyścig punktowy 22:05 małgorzata wojtyra kolarstwo torowe (sprint k) finał 22:44 lekkoatletyka (trójskok m) finał 14:50 ew. karol hoffmann lekkoatletyka eliminacje 16:05 kołeczek (110 m ppł k), zalewski (200 m m), andrejczyk (oszczep k) lekkoatletyka (dysk k) finał 16:20 ew. żaneta glanc lekkoatletyka (wzwyż m) finał 01:30 ew. sylwester bednarek, wojciech theiner lekkoatletyka 1/2 finału 01:40 ew. czykier (110 m ppł m), ew. linkiewicz, ankiewicz (400 m ppł k), ew. dobek (400 m ppł m), ew. kiełbasińska (200 m k) lekkoatletyka (1500 m k) finał 03:30 ew. angelika cichocka, sofia ennaoui, danuta urbanik lekkoatletyka (110 ppł m) finał 03:45 ew. czykier pływanie (10 km na otwartym akwenie m) finał 14:00 pływanie synchroniczne (duety) finał 19:00 podnoszenie ciężarów (+105 kg m) finał 00:00 skoki do wody (trampolina 3 m m) finał 23:00 siatkówka plażowa m 1/2 finału 21:00 ew. fijałek i prudel, kantor i łosiak siatkówka plażowa k 1/2 finału 04:00 ew. kołosińska i brzostek tenis stołowy (druż. k) finał 16:00 ew. partyka, grzybowska-franc, qian zapasy (66 kg st. klasyczny m) finał 22:12 zapasy (98 kg st. klasyczny m) finał 23:07 żeglarstwo (49er m) 10., 11. i 12. wyścig 18:00 paweł kołodziński i łukasz przybytek żeglarstwo (finn m) wyścig medalowy 17:55 żeglarstwo (nacra 17 mikst) wyścig medalowy 18:55 terminarz 17 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) 1/4 finału 13:30 ew. adrian dziółko badminton (mikst) finał 17:30 ew. nadieżda kostiuczyk-zięba i robert mateusiak boks (69 kg m) finał 21:30 jeździectwo (skoki przez przeszkody druż.) finał 15:00 kajakarstwo (k1 500 m k) eliminacje - 1/2 finału 14:51 ewelina wojnarowska lekkoatletyka (dziesięciobój) 100m, w dal, kula, wzwyż, 400 m 14:30 paweł wiesiołek lekkoatletyka eliminacje 14:40 fajdek, nowicki (młot m), cichocka, jóźwik (800 m k), grzeszczuk, krukowski (oszczep m), lekkoatletyka (3000 m z przeszkodami m) finał 16:50 ew. krystian zalewski lekkoatletyka 1/2 finału 01:45 ew. kołeczek (110 m ppł k), ew. zalewski (200 m m) lekkoatletyka (trójskok k) finał 02:15 ew. anna jagaciak-michalska lekkoatletyka (200 m k) finał 03:30 ew. anna kiełbasińska lekkoatletyka (110 m ppł k) finał 03:55 ew. karolinakołeczek piłka ręczna m 1/4 finału 15:00 ew. polacy siatkówka m 1/4 finału 15:00 ew. polacy siatkówka plażowa k o medale 03:00 ew. kinga kołosińska i monika brzostek taekwondo (49 kg k) o medale 02:00 taekwondo (58 kg m) o medale 02:15 tenis stołowy (druż. m) o medale 16:00 ew. dyjas, górak, zengyi zapasy (48 kg k) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:00 iwona matkowska zapasy (69 kg k) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:08 agnieszka wieszczek-kordus zapasy (58 kg k) o medale 22:40 żeglarstwo (470er m) wyścig medalowy 18:00 żeglarstwo (470er k) wyścig medalowy 19:00 ew. irmina mrózek gliszczynska i agnieszka skrzypulec terminarz 18 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (debel k) o medale 15:30 ew. adam cwalina i przemysław wacha badminton (debel m) o brązowy medal 16:30 boks (75 kg m) 1/2 finału 20:00 ew. tomasz jabłoński boks (81 kg m) finał 20:30 hokej na trawie m o medale 17:00 kajakarstwo (k2 1000 m m) finał 14:00 kajakarstwo (c1 200 m m) finał 14:22 kajakarstwo (k2 200 m m) finał 14:39 kajakarstwo (k1 500 m k) finał 15:03 ew. ewelina wojnarowska lekkoatletyka (dziesięciobój) 110 m ppł, dysk, tyczka, oszczep, 1500 m 14:30 paweł wiesiołek lekkoatletyka eliminacje 14:55 bukowiecki, haratyk, majewski (kula m), lićwinko (wzwyż k), polska (4x100 m k) lekkoatletyka (400 m ppł m) finał 17:00 ew. patryk dobek lekkoatletyka (kula m) finał 01:30 ew. bukowiecki, haratyk, majewski lekkoatletyka (oszczep k) finał 02:10 ew. maria andrejczyk lekkoatletyka (800 m k) 1/2 finału 02:15 ew. angelika cichocka, joanna jóźwik lekkoatletyka (400 m ppł k) finał 03:15 ew. joanna linkiewicz, emilia ankiewicz lekkoatletyka (200 m m) finał 03:30 ew. karol zalewski siatkówka plażowa m o medale 03:00 ew. fijałek i prudel, kantor i łosiak skoki do wody (wieża 10 m k) finał 21:00 taekwondo (68 kg m) 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 14:15 karol robak taekwondo (57 kg k) o medale 02:00 triathlon m finał 16:00 zapasy (53 kg k) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:00 katarzyna krawczyk zapasy (63 kg k) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:00 monika michalik-rogień zapasy (75 kg k) o medale 23:20 żeglarstwo (49er k) wyścig medalowy 17:55 żeglarstwo (49er m) wyścig medalowy 18:55 ew. paweł kołodziński i łukasz przybytek terminarz 19 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) 1/2 finału 13:30 ew. adrian dziółko badminton (singiel k) o medale 15:30 badminton (debel m) finał 17:30 ew. adam cwalina i przemysław wacha boks (75 kg m) 1/2 finału 20:30 ew. tomasz jabłoński boks (60 kg k) finał 21:00 hokej na trawie k o medale 17:00 jeździectwo (skoki przez przeszkody ind. k) finał 15:00 kajakarstwo (c2 1000 m m) eliminacje - 1/2 finału 14:21 mateusz kamiński i michał kudła kajakarstwo (k4 500 m k) eliminacje - 1/2 finału 14:51 kierkla-dzieniszewska, mikołajczyk, naja, walczykiewicz kolarstwo (bmx k) finał 20:00 kolarstwo (bmx m) finał 20:10 lekkoatletyka (chód 50 km m) finał 13:00 rafał augustyn, adrian błocki, rafał fedaczyński lekkoatletyka (chód 20 km k) finał 19:30 paulina buziak, agnieszka dygacz, agnieszka szwarnóg lekkoatletyka (tyczka k) finał 01:30 lekkoatletyka eliminacje 01:40 polska (4x400 m k), polska (4x400 m m) lekkoatletyka (młot m) finał 02:05 ew. paweł fajdek, wojciech nowicki lekkoatletyka (5000 m k) finał 02:40 lekkoatletyka (4x100 m k) finał 03:15 ew. polska lekkoatletyka (4x100 m m) finał 03:35 pięciobój nowoczesny k pływanie, szermierka, jazda konna, bieg ze strzelaniem 17:00 oktawia nowacka, anna maliszewska piłka nożna k o medale 18:00 piłka ręczna m 1/2 finału 20:30 ew. polska piłka wodna k o medale 18:00 pływanie synchroniczne (druż.) finał 18:00 siatkówka m 1/2 finału 18:00 ew. polska taekwondo (80 kg m) 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 14:15 piotr paziński taekwondo (67 kg k) o medale 02:00 zapasy (57 kg st. wolny m) o medale 22:12 zapasy (74 kg st. wolny m) o medale 23:07 terminarz 20 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (singiel m) o medale 13:30 ew. adrian dziółko boks (51 kg k) finał 19:00 boks (56 kg m) finał 19:15 boks (75 kg m) finał 20:00 ew. tomasz jabłoński gimnastyka artystyczna (wielobój ind. k) finał 20:20 golf k runda finałowa 12:00 kajakarstwo (k1 200 m m) finał 14:07 ew. paweł kaczmarek kajakarstwo (c2 1000 m ) finał 14:14 ew. mateusz kamiński i michał kudła kajakarstwo (k4 1000 m m) finał 14:49 kajakarstwo (k4 500 m k) finał 14:49 ew. kierkla-dzieniszewska, mikołajczyk, naja, walczykiewicz kolarstwo górskie k finał 17:30 maja włoszczowska, katarzyna soluś-miśkowicz koszykówka k o medale 16:30 lekkoatletyka (wzwyż k) finał 01:30 ew. kamila lićwinko lekkoatletyka (oszczep m) finał 01:55 ew. łukasz grzeszczuk, marcin krukowski lekkoatletyka (1500 m m) finał 02:00 lekkoatletyka (800 m k) finał 02:15 ew. angelika cichocka, joanna jóźwik lekkoatletyka (5000 m m) finał 02:30 lekkoatletyka (4x400 m k) finał 03:00 ew. polska lekkoatletyka (4x400 m m) finał 03:35 ew. polska pięciobój nowoczesny m pływanie, szermierka, jazda konna, bieg ze strzelaniem 17:00 szymon staśkiewicz piłka nożna m o medale 18:00 piłka ręczna k o medale 16:30 piłka wodna m o medale 18:00 siatkówka k o medale 18:00 skoki do wody (wieża 10 m m) finał 21:30 taekwondo (+67 kg k) o medale 02:00 taekwondo (+80 kg m) o medale 02:15 triathlon k finał 16:00 agnieszka jerzyk zapasy (86 kg st. wolny m) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:00 zbigniew baranowski zapasy (125 kg st. wolny m) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 15:10 robert baran terminarz 21 sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy boks (75 kg k) finał 19:00 boks (52 kg m) finał 19:15 boks (81 kg m) finał 20:00 boks (+91m kg m) finał 20:15 gimnastyka artystyczna (wielobój druż. k) finał 16:00 kolarstwo górskie m finał 17:30 koszykówka m o medale 16:30 lekkoatletyka (maraton m) finał 14:30 14.30 maraton mężczyzn, finał – artur kozłowski, yared shegumo, henryk szost piłka ręczna m o medale 15:30 ew. polska siatkówka m o medale 14:30 ew. polska zapasy (65 kg st. wolny m) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 13:30 magomedmurad gadżijew zapasy (97 kg st. wolny m) eliminacje - 1/8, 1/4, 1/2 finału - finał 13:40 radosław baran informacje sportowe najnowszenajważniejsze07:23inwazja kibiców na boisko. sędzia musiał zakończyć mecz22:32hamilton zrezygnował z trenera personalnego. "to rodzaj wyzwania"21:47borussia ma skarb i nie chce go stracić. "piszczek przedłuży umowę"20:58galatasaray rozlicza za pucz. dostało się nawet legendzie19:12niskie loty młodych orłów. ostatni test przed euro oblany18:50"sport": wyłożą 200 milionów euro na neymara. "szykują się do ataku"inwazja kibiców na boisko. sędzia musiał zakończyć meczborussia nie chce go wypuścić. "piszczek przedłuży umowę"manchester szykuje się do ataku. celem - neymarniskie loty młodych orłówrywale pogodzeni: polacy wygrają grupę. "są milimetr od mundialu"hamilton zrezygnował z trenera personalnego. "to rodzaj wyzwania"krótkie wakacje skoczków. treningi wznawiają już za tydzieńzwycięzcy wrócili do kraju. selekcjoner zaprosił na czerwiecchory chłopiec poprowadził anglików. jego przyjaciel strzelił golagalatasaray rozlicza za pucz. dostało się nawet legendzie1000 meczów nadala. "nasłuchałem się, że nie pogram długo"zobacz wszystkie »klasyfikacja medalowapoz.krajmedale 1. stany zjednoczone 463738 2. wlk. brytania 272317 3. chiny 261826 4. rosja 191819 5. niemcy 171015 6. japonia 12821 7. francja 101814 8. korea południowa 939 9. włochy 8128 10. australia 81110 33. polska 236rzut oszczepem, eliminacje (kobiety)miejscezawodnikkrajwynik 1. maria andrejczyk 67,11 m 2. barbora spotakova 64,65 m 3. sara kolak 64,30 m 4. linda stahl 63,95 m 5. tacciana chaładowicz 63,78 mk1 200 m kmiejscezawodnikkrajwynik 1. lisa carrington 39.864 2. marta walczykiewicz 40.279 3. inna osipenko-radomska 40.401 4. spela ponomarenko janić 40.769 5. sarah guyot 40.894 6. teresa portela rivas 41.053 7. linnea stensils 41.293 8. inna klinowa 41.521k2 500 m kmiejscezawodnikkrajwynik 1. gabriella szabo / danusia kozak 1:43.687 2. franziska weber / tina dietze 1:43.738 3. karolina naja / beata mikolajczyk 1:45.207 4. anastazja todorowa / inna hryszczun 1:45.868 5. jelena aniuszyna / kira stiepanowa 1:46.319 6. nadzieja liapeszka / maryna litwinczuk 1:46.967 7. natalia sergiejewa / irina podojnikowa 1:48.361 8. alyssa bull / alyce burnett 1:51.915rzut młotem kmiejscezawodnikkrajwynik 1 anita włodarczyk 82,29 2 wenxiu zhang 76,75 3 sophie hitchon 74,54 4 betty heidler 73,71 5 zalina marghieva 73,50 6 amber campbell 72,74 7 hanna maliszczik 71,90 8 deanna price 70,95 9 joanna fiodorow 69,87wideo z rio »brązowa pięcioboistka jest we...brązowa pięcioboistka jest we...emocje sportowców i szaleństw...emocje sportowców i szaleństw...kuchta o 4. miejscu piłkarzy ...kuchta o 4. miejscu piłkarzy ...siódmiak dziekuje kolegom za ...siódmiak dziekuje kolegom za ...włoszczowska o medalu w riowłoszczowska o medalu w riobyły trener włoszczowskiej o ...były trener włoszczowskiej o ...szafraniec o włoszczowskiejszafraniec o włoszczowskiejwłoszczowska ze srebrem w riowłoszczowska ze srebrem w riobrązowa monika już w polsce. ...brązowa monika już w polsce. ...anita włodarczyk była gościem...anita włodarczyk była gościem...szukaj:wideo: informacjewideo: magazynyna żyworaportymagazynyfotofaktyfakty po faktachkropka nad iczarno na białympolska i światszkło kontaktowe pogoda warszawapogoda krakówpogoda łódźpogoda poznańpogoda wrocławpogoda gdańskpogoda szczecinpogoda bydgoszczpogoda lublinpogoda katowicepogoda białystokpogoda olsztynkanały rssregulamin serwisupolityka prywatności informacje konsumenckieformularz odstąpieniareklamaregulamin transmisji aplikacje mobilneplatforma odrinformacje o nadawcypoznaj naskontaktpomoc technicznatvntvn siedemtvn styletvn turbotvn fabułaitvnitvn extratvn24tvn warszawatvn24 bistvn meteohgtvttvmangonc+playerkulinarni.plkontakt24tvn news & services agency© tvn s.a. 2017 wszelkie prawa zastrzeżoneprogram tvn24 może zmienić się bez zapowiedzi.copyright (c) 1997-2017 korzystanie z materiałów redakcyjnych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. wymaga wcześniejszej zgody tvn s.a./ tvn media sp. z o.o. oraz zawarcia stosownej umowy licencyjnej. na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych w programach oraz na stronach internetowych tvn s.a. / tvn media sp. z o.o. jest zabronione przepraszamy. aby poprawnie wyświetlić tę stronę, uaktualnij przeglądarkę!

Here you find all texts from your page as Google (googlebot) and others search engines seen it.

Words density analysis:

Numbers of all words: 4568

One word
finał - 6.37% (291)
ew. - 3.17% (145)
nie - 2.3% (105)
finału - 1.6% (73)
lars - 1.4% (64)
medal - 1.23% (56)
lekkoatletyka - 1.2% (55)
eliminacje - 1.14% (52)
st. - 1.01% (46)
1/2 - 0.96% (44)
pływanie - 0.9% (41)
medale - 0.81% (37)
15:00 - 0.79% (36)
tvn - 0.77% (35)
1/8 - 0.66% (30)
że - 0.66% (30)
tenis - 0.63% (29)
wyścig - 0.61% (28)
1/4 - 0.57% (26)
siatkówka - 0.55% (25)
żeglarstwo - 0.55% (25)
200 - 0.55% (25)
18:00 - 0.53% (24)
polska - 0.53% (24)
kajakarstwo - 0.53% (24)
wolny - 0.48% (22)
boks - 0.48% (22)
kolarstwo - 0.46% (21)
polacy - 0.46% (21)
mężczyzn - 0.44% (20)
400 - 0.44% (20)
rodzaj - 0.42% (19)
14:00 - 0.42% (19)
badminton - 0.42% (19)
anna - 0.39% (18)
zapasy - 0.39% (18)
nas - 0.39% (18)
piotr - 0.37% (17)
mężczyzn) - 0.37% (17)
paweł - 0.37% (17)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy - 0.37% (17)
plażowa - 0.35% (16)
(200 - 0.35% (16)
katarzyna - 0.35% (16)
17:00 - 0.35% (16)
kobiet - 0.35% (16)
dowolnym - 0.35% (16)
(400 - 0.33% (15)
wioślarstwo - 0.33% (15)
piłka - 0.33% (15)
runda - 0.33% (15)
500 - 0.33% (15)
gimnastyka - 0.31% (14)
agnieszka - 0.31% (14)
druż. - 0.31% (14)
małgorzata - 0.31% (14)
stołowy - 0.31% (14)
torowe - 0.31% (14)
k), - 0.31% (14)
faza - 0.28% (13)
terminarz - 0.28% (13)
(debel - 0.28% (13)
ppł - 0.28% (13)
grupowa - 0.28% (13)
(10 - 0.28% (13)
jan - 0.26% (12)
13:30 - 0.26% (12)
sportowa - 0.26% (12)
pogoda - 0.26% (12)
m), - 0.26% (12)
kobiet) - 0.26% (12)
brąz - 0.24% (11)
szermierka - 0.24% (11)
1/4, - 0.24% (11)
sierpniadata - 0.24% (11)
łukasz - 0.24% (11)
16:00 - 0.24% (11)
nad - 0.24% (11)
(75 - 0.24% (11)
ciężarów - 0.24% (11)
podnoszenie - 0.24% (11)
się - 0.24% (11)
1/8, - 0.24% (11)
skoki - 0.22% (10)
medalowy - 0.22% (10)
(100 - 0.22% (10)
tomasz - 0.22% (10)
tvn24 - 0.22% (10)
(singiel - 0.22% (10)
strzelectwo - 0.22% (10)
14:30 - 0.2% (9)
21:00 - 0.2% (9)
19:00 - 0.2% (9)
(druż. - 0.2% (9)
1000 - 0.2% (9)
20:00 - 0.2% (9)
robert - 0.2% (9)
qian - 0.2% (9)
zengyi - 0.2% (9)
dyjas, - 0.2% (9)
jakub - 0.2% (9)
ręczna - 0.2% (9)
adrian - 0.2% (9)
grzybowska-franc, - 0.2% (9)
marcin - 0.2% (9)
110 - 0.18% (8)
(49 - 0.18% (8)
kołosińska - 0.18% (8)
taekwondo - 0.18% (8)
(80 - 0.18% (8)
jeździectwo - 0.18% (8)
łosiak - 0.18% (8)
rafał - 0.18% (8)
kantor - 0.18% (8)
wójka - 0.18% (8)
dziółko - 0.18% (8)
kacper - 0.18% (8)
4x100 - 0.18% (8)
(ćw. - 0.18% (8)
klasyczny - 0.18% (8)
brzostek - 0.18% (8)
monika - 0.18% (8)
podwójna - 0.18% (8)
walka - 0.18% (8)
- 0.18% (8)
adam - 0.18% (8)
karol - 0.15% (7)
łucznictwo - 0.15% (7)
dwójka - 0.15% (7)
judo - 0.15% (7)
fijałek - 0.15% (7)
cwalina - 0.15% (7)
(800 - 0.15% (7)
przemysław - 0.15% (7)
konta - 0.15% (7)
(4x100 - 0.15% (7)
najważniejsze - 0.15% (7)
zmiennym - 0.15% (7)
górskie - 0.15% (7)
prudel - 0.15% (7)
rio - 0.15% (7)
wacha - 0.15% (7)
(k1 - 0.15% (7)
klaudia - 0.15% (7)
wojciech - 0.13% (6)
mikst) - 0.13% (6)
17:30 - 0.13% (6)
białecka - 0.13% (6)
(49er - 0.13% (6)
mrózek - 0.13% (6)
(110 - 0.13% (6)
nadieżda - 0.13% (6)
kostiuczyk-zięba - 0.13% (6)
20:30 - 0.13% (6)
mateusiak - 0.13% (6)
16:30 - 0.13% (6)
wydarzeniadata - 0.13% (6)
skrzypulec - 0.13% (6)
wody - 0.13% (6)
myszka - 0.13% (6)
joanna - 0.13% (6)
1500 - 0.13% (6)
02:00 - 0.13% (6)
00:00 - 0.13% (6)
gliszczynska - 0.13% (6)
jabłoński - 0.13% (6)
(trójskok - 0.13% (6)
irmina - 0.11% (5)
karina - 0.11% (5)
majchrzak - 0.11% (5)
informacje - 0.11% (5)
s.a. - 0.11% (5)
kołodziński - 0.11% (5)
brązowy - 0.11% (5)
cichocka, - 0.11% (5)
18:10 - 0.11% (5)
przybytek - 0.11% (5)
01:30 - 0.11% (5)
zalewski - 0.11% (5)
02:15 - 0.11% (5)
(1500 - 0.11% (5)
walczykiewicz - 0.11% (5)
(turniej - 0.11% (5)
(470er - 0.11% (5)
(mikst) - 0.11% (5)
(50 - 0.11% (5)
lipiarska-pałka - 0.11% (5)
rosja - 0.11% (5)
naja - 0.11% (5)
świtkowsk - 0.11% (5)
prudel, - 0.11% (5)
kowal - 0.11% (5)
03:00 - 0.11% (5)
kinga - 0.11% (5)
03:03 - 0.11% (5)
aleksandra - 0.11% (5)
paula - 0.11% (5)
kania - 0.11% (5)
jans - 0.11% (5)
wang - 0.11% (5)
ziemiński - 0.11% (5)
(omnium - 0.11% (5)
mecze - 0.09% (4)
grupowe - 0.09% (4)
partyka, - 0.09% (4)
jans-ignacik - 0.09% (4)
ind. - 0.09% (4)
(4x400 - 0.09% (4)
grupa - 0.09% (4)
druż.) - 0.09% (4)
(3000 - 0.09% (4)
zieliński - 0.09% (4)
damian - 0.09% (4)
przeszkodami - 0.09% (4)
(dwójka - 0.09% (4)
(laser - 0.09% (4)
(75kg - 0.09% (4)
górak, - 0.09% (4)
baran - 0.09% (4)
trener - 0.09% (4)
sara - 0.09% (4)
majchrzak, - 0.09% (4)
włodarczyk - 0.09% (4)
(kula - 0.09% (4)
motylkowym - 0.09% (4)
jest - 0.09% (4)
wojtyra - 0.09% (4)
maciej - 0.09% (4)
grzegorz - 0.09% (4)
(dysk - 0.09% (4)
03:30 - 0.09% (4)
bartosz - 0.09% (4)
mikołajczyk - 0.09% (4)
anita - 0.09% (4)
włoszczowskiej - 0.09% (4)
15:30 - 0.09% (4)
spisak - 0.09% (4)
dzień - 0.09% (4)
sprint - 0.09% (4)
(69 - 0.09% (4)
media - 0.09% (4)
sp. - 0.09% (4)
(oszczep - 0.09% (4)
o.o. - 0.09% (4)
karolina - 0.09% (4)
klasycznym - 0.09% (4)
(rs:x - 0.09% (4)
23:07 - 0.09% (4)
wyścigi - 0.09% (4)
matkowski - 0.09% (4)
grzbietowym - 0.09% (4)
myszka, - 0.09% (4)
kubot - 0.09% (4)
(k2 - 0.09% (4)
jerzy - 0.09% (4)
22:12 - 0.09% (4)
15:45 - 0.09% (4)
(wzwyż - 0.09% (4)
(debel) - 0.09% (4)
15:40 - 0.09% (4)
jóźwik - 0.09% (4)
(skoki - 0.09% (4)
świtkowski - 0.09% (4)
(tyczka - 0.07% (3)
(48 - 0.07% (3)
kowalska - 0.07% (3)
10. - 0.07% (3)
hołub - 0.07% (3)
kołeczek - 0.07% (3)
andrejczyk - 0.07% (3)
19:15 - 0.07% (3)
(57 - 0.07% (3)
linkiewicz, - 0.07% (3)
(młot - 0.07% (3)
(sprint - 0.07% (3)
jagaciak-michalska - 0.07% (3)
(c1 - 0.07% (3)
marta - 0.07% (3)
14:40 - 0.07% (3)
(91 - 0.07% (3)
dochodzenie - 0.07% (3)
91kg - 0.07% (3)
wyciszkiewicz - 0.07% (3)
święty, - 0.07% (3)
kiełbasińska - 0.07% (3)
02:30 - 0.07% (3)
dobek - 0.07% (3)
czykier - 0.07% (3)
ankiewicz - 0.07% (3)
beata - 0.07% (3)
michał - 0.07% (3)
(k4 - 0.07% (3)
(75kg) - 0.07% (3)
(k) - 0.07% (3)
15:20 - 0.07% (3)
maraton - 0.07% (3)
22:05 - 0.07% (3)
18:30 - 0.07% (3)
niemcy - 0.07% (3)
janowicz - 0.07% (3)
linette, - 0.07% (3)
magda - 0.07% (3)
(m) - 0.07% (3)
jedynki - 0.07% (3)
tchórz - 0.07% (3)
radosław - 0.07% (3)
ziemiński, - 0.07% (3)
przed - 0.07% (3)
13:00 - 0.07% (3)
13:40 - 0.07% (3)
natalia - 0.07% (3)
już - 0.07% (3)
juraszek, - 0.07% (3)
kmiejscezawodnikkrajwynik - 0.07% (3)
inna - 0.07% (3)
(rosja) - 0.07% (3)
alicja - 0.07% (3)
03:49 - 0.07% (3)
łosiak, - 0.07% (3)
daniluk - 0.07% (3)
jakubowski - 0.07% (3)
igor - 0.07% (3)
najnowsze - 0.07% (3)
21:30 - 0.07% (3)
radwańska, - 0.07% (3)
angelika - 0.07% (3)
sarnecki, - 0.07% (3)
lewandowski - 0.07% (3)
bez - 0.07% (3)
04:00 - 0.07% (3)
maria - 0.07% (3)
kawęcki - 0.07% (3)
mateusz - 0.07% (3)
(drużynowo - 0.07% (3)
pięcioboistka - 0.04% (2)
...kuchta - 0.04% (2)
18:55 - 0.04% (2)
piłkarzy - 0.04% (2)
(chód - 0.04% (2)
miejscu - 0.04% (2)
sportowców - 0.04% (2)
wiesiołek - 0.04% (2)
fiodorow - 0.04% (2)
dziekuje - 0.04% (2)
fajdek, - 0.04% (2)
(5000 - 0.04% (2)
03:35 - 0.04% (2)
pięciobój - 0.04% (2)
nowoczesny - 0.04% (2)
pływanie, - 0.04% (2)
euro - 0.04% (2)
szermierka, - 0.04% (2)
...siódmiak - 0.04% (2)
(dziesięciobój) - 0.04% (2)
była - 0.04% (2)
wojnarowska - 0.04% (2)
przez - 0.04% (2)
kontaktowe - 0.04% (2)
2017 - 0.04% (2)
przeszkody - 0.04% (2)
...anita - 0.04% (2)
14:51 - 0.04% (2)
ewelina - 0.04% (2)
...brązowa - 0.04% (2)
polsce. - 0.04% (2)
kolegom - 0.04% (2)
srebrem - 0.04% (2)
mikołajczyk, - 0.04% (2)
prawa - 0.04% (2)
kierkla-dzieniszewska, - 0.04% (2)
riowłoszczowska - 0.04% (2)
nowicki - 0.04% (2)
medalu - 0.04% (2)
(bmx - 0.04% (2)
naja, - 0.04% (2)
triathlon - 0.04% (2)
młodych - 0.04% (2)
majewski - 0.04% (2)
trawie - 0.04% (2)
trenera - 0.04% (2)
(56 - 0.04% (2)
zrezygnował - 0.04% (2)
bukowiecki, - 0.04% (2)
musiał zakończyć - 0.04% (2)
sędzia - 0.04% (2)
haratyk, - 0.04% (2)
boisko. - 0.04% (2)
hokej - 0.04% (2)
kibiców - 0.04% (2)
(52 - 0.04% (2)
artystyczna - 0.04% (2)
koszykówka - 0.04% (2)
(wielobój - 0.04% (2)
lićwinko - 0.04% (2)
03:15 - 0.04% (2)
(wieża - 0.04% (2)
14:15 - 0.04% (2)
personalnego. - 0.04% (2)
(81 - 0.04% (2)
loty - 0.04% (2)
grzeszczuk, - 0.04% (2)
14:49 - 0.04% (2)
dostało - 0.04% (2)
pucz. - 0.04% (2)
jazda - 0.04% (2)
konna, - 0.04% (2)
kamiński - 0.04% (2)
rozlicza - 0.04% (2)
przedłuży - 0.04% (2)
bieg - 0.04% (2)
krukowski - 0.04% (2)
wodna - 0.04% (2)
"piszczek - 0.04% (2)
strzelaniem - 0.04% (2)
chce - 0.04% (2)
"to - 0.04% (2)
(58 - 0.04% (2)
kudła - 0.04% (2)
(c2 - 0.04% (2)
nożna - 0.04% (2)
(63 - 0.04% (2)
nawet - 0.04% (2)
szybkostrzelny - 0.04% (2)
17:55 - 0.04% (2)
(lekka) - 0.04% (2)
pochwała - 0.04% (2)
szczepański, - 0.04% (2)
pacierpnik - 0.04% (2)
węgrzycki-szymczyk - 0.04% (2)
(szabla - 0.04% (2)
bogna - 0.04% (2)
socha - 0.04% (2)
li, - 0.04% (2)
ignacik, - 0.04% (2)
15:50 - 0.04% (2)
kawęcki, - 0.04% (2)
polewka - 0.04% (2)
03:54 - 0.04% (2)
14:26 - 0.04% (2)
czerniak, - 0.04% (2)
(69kg - 0.04% (2)
63kg - 0.04% (2)
(holandia) - 0.04% (2)
hedwig - 0.04% (2)
(4x200 - 0.04% (2)
(floret - 0.04% (2)
szpada - 0.04% (2)
hanna - 0.04% (2)
kwiatkowski - 0.04% (2)
patrycja - 0.04% (2)
finału, - 0.04% (2)
czwórka - 0.04% (2)
skrzypulec, - 0.04% (2)
12:30 - 0.04% (2)
konrad - 0.04% (2)
wacha, - 0.04% (2)
sylwia - 0.04% (2)
kraju - 0.04% (2)
żywo - 0.04% (2)
faktach - 0.04% (2)
kropka - 0.04% (2)
jeden - 0.04% (2)
bistvn - 0.04% (2)
20165 - 0.04% (2)
(kobiety - 0.04% (2)
starty - 0.04% (2)
(91kg) - 0.04% (2)
szosowe - 0.04% (2)
bodnar, - 0.04% (2)
(48kg - 0.04% (2)
bogacka, - 0.04% (2)
04:01 - 0.04% (2)
filip - 0.04% (2)
mężczyzn, - 0.04% (2)
dowgiert, - 0.04% (2)
urbańczyk-olejarczyk - 0.04% (2)
breś - 0.04% (2)
jurkowska-kowalska - 0.04% (2)
fijałek, - 0.04% (2)
mariusz - 0.04% (2)
okręglak - 0.04% (2)
jasińska, - 0.04% (2)
niewiadoma, - 0.04% (2)
plichta - 0.04% (2)
egipt - 0.04% (2)
stolarski - 0.04% (2)
dziółko, - 0.04% (2)
100kg - 0.04% (2)
synchroniczne - 0.04% (2)
01:55 - 0.04% (2)
(jedynki - 0.04% (2)
(ósemka - 0.04% (2)
wolne - 0.04% (2)
poręczach - 0.04% (2)
golf - 0.04% (2)
12:00 - 0.04% (2)
bednarek, - 0.04% (2)
theiner - 0.04% (2)
wyciszkiewicz, - 0.04% (2)
ennaoui, - 0.04% (2)
urbanik - 0.04% (2)
(maraton - 0.04% (2)
iwona - 0.04% (2)
03:25 - 0.04% (2)
małachowski - 0.04% (2)
(trampolina - 0.04% (2)
00:15 - 0.04% (2)
kaczor - 0.04% (2)
-1/2 - 0.04% (2)
rosolski - 0.04% (2)
hoffmann - 0.04% (2)
glanc - 0.04% (2)
03:45 - 0.04% (2)
otwartym - 0.04% (2)
akwenie - 0.04% (2)
radial - 0.04% (2)
(60 - 0.04% (2)
punktowy - 0.04% (2)
01:40 - 0.04% (2)
kozaczuk - 0.04% (2)
(dysk) - 0.04% (2)
wilk - 0.04% (2)
małokalibrowy - 0.04% (2)
nagay - 0.04% (2)
21:14 - 0.04% (2)
guba - 0.04% (2)
kszczot, - 0.04% (2)
19:30 - 0.04% (2)
artur - 0.04% (2)
(kula) - 0.04% (2)
paulina - 0.04% (2)
wojdak - 0.04% (2)
korzeniowski - 0.04% (2)
(85 - 0.04% (2)
(skeet - 0.04% (2)
(karabin - 0.04% (2)
(pistolet - 0.04% (2)
omelko - 0.04% (2)
22:00 - 0.04% (2)
wagi - 0.04% (2)
lekkiej - 0.04% (2)
sternika - 0.04% (2)
00:30 - 0.04% (2)
10, - 0.04% (2)
11, - 0.04% (2)
17:45 - 0.04% (2)
4km - 0.04% (2)
21:53 - 0.04% (2)
(keirin - 0.04% (2)
sobera, - 0.04% (2)
lisek - 0.04% (2)
wojciechowski - 0.04% (2)
oraz - 0.04% (2)
Two words phrases
) finał - 3.52% (161)
m) finał - 1.62% (74)
k) finał - 1.18% (54)
1/2 finału - 0.94% (43)
o medale - 0.79% (36)
- finał - 0.74% (34)
eliminacje - - 0.66% (30)
m) eliminacje - 0.42% (19)
finał 15:00 - 0.42% (19)
1/8 finału - 0.39% (18)
/ dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy - 0.37% (17)
finału - - 0.37% (17)
finał 14:00 - 0.35% (16)
st. dowolnym - 0.35% (16)
siatkówka plażowa - 0.35% (16)
(200 m - 0.35% (16)
(400 m - 0.33% (15)
tenis stołowy - 0.31% (14)
kolarstwo torowe - 0.31% (14)
i runda - 0.31% (14)
faza grupowa - 0.28% (13)
15:00 ew. - 0.28% (13)
gimnastyka sportowa - 0.26% (12)
kobiet) finał - 0.26% (12)
1/4 finału - 0.26% (12)
mężczyzn) finał - 0.24% (11)
sierpniadata / - 0.24% (11)
m ppł - 0.24% (11)
1/4, 1/2 - 0.24% (11)
podnoszenie ciężarów - 0.24% (11)
1/8, 1/4, - 0.24% (11)
pływanie (200 - 0.22% (10)
wyścig medalowy - 0.22% (10)
kg st. - 0.22% (10)
k) eliminacje - 0.22% (10)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton - 0.22% (10)
(100 m - 0.2% (9)
1000 m - 0.2% (9)
piłka ręczna - 0.2% (9)
finału 15:00 - 0.2% (9)
grzybowska-franc, qian - 0.18% (8)
sportowa (ćw. - 0.18% (8)
boks (75 - 0.18% (8)
(singiel m) - 0.18% (8)
adrian dziółko - 0.18% (8)
ew. tomasz - 0.18% (8)
ew. polska - 0.18% (8)
pływanie (100 - 0.18% (8)
walka o - 0.18% (8)
ii runda - 0.18% (8)
st. klasyczny - 0.18% (8)
- 1/8, - 0.18% (8)
polska - - 0.18% (8)
adam cwalina - 0.15% (7)
cwalina i - 0.15% (7)
badminton (singiel - 0.15% (7)
tenis (debel - 0.15% (7)
17:00 ew. - 0.15% (7)
(4x100 m - 0.15% (7)
13:30 ew. - 0.15% (7)
lekkoatletyka eliminacje - 0.15% (7)
i przemysław - 0.15% (7)
k tenis - 0.15% (7)
st. zmiennym - 0.15% (7)
kajakarstwo (k1 - 0.15% (7)
(75 kg - 0.15% (7)
przemysław wacha - 0.15% (7)
nadieżda kostiuczyk-zięba - 0.13% (6)
żeglarstwo (49er - 0.13% (6)
wyścig 18:00 - 0.13% (6)
1500 m - 0.13% (6)
(debel m) - 0.13% (6)
(800 m - 0.13% (6)
skoki do - 0.13% (6)
wolny m) - 0.13% (6)
małgorzata białecka - 0.13% (6)
stołowy (druż. - 0.13% (6)
gliszczynska i - 0.13% (6)
finał 16:00 - 0.13% (6)
wydarzeniadata / - 0.13% (6)
robert mateusiak - 0.13% (6)
ppł k) - 0.13% (6)
i robert - 0.13% (6)
st. wolny - 0.13% (6)
piotr myszka - 0.13% (6)
16:00 ew. - 0.13% (6)
mężczyzn) faza - 0.13% (6)
m) wyścig - 0.13% (6)
w. katarzyna - 0.13% (6)
najważniejsze wydarzeniadata - 0.13% (6)
finał 21:00 - 0.13% (6)
do wody - 0.13% (6)
mrózek gliszczynska - 0.13% (6)
m) 1/2 - 0.13% (6)
kołosińska i - 0.13% (6)
badminton (debel - 0.13% (6)
(ćw. na - 0.13% (6)
finał 19:00 - 0.13% (6)
tomasz jabłoński - 0.13% (6)
kostiuczyk-zięba i - 0.13% (6)
agnieszka skrzypulec - 0.11% (5)
kantor i - 0.11% (5)
tvn s.a. - 0.11% (5)
ręczna m - 0.11% (5)
(turniej mężczyzn) - 0.11% (5)
ew. fijałek - 0.11% (5)
i prudel, - 0.11% (5)
i agnieszka - 0.11% (5)
medale 18:00 - 0.11% (5)
irmina mrózek - 0.11% (5)
finał 00:00 - 0.11% (5)
siatkówka m - 0.11% (5)
i łukasz - 0.11% (5)
o brązowy - 0.11% (5)
ew. adam - 0.11% (5)
brązowy medal - 0.11% (5)
karina lipiarska-pałka - 0.11% (5)
mateusiak boks - 0.11% (5)
torowe (omnium - 0.11% (5)
żeglarstwo (470er - 0.11% (5)
k) lekkoatletyka - 0.11% (5)
kacper ziemiński - 0.11% (5)
paweł kołodziński - 0.11% (5)
łukasz przybytek - 0.11% (5)
wyścig 18:10 - 0.11% (5)
m) 1/8 - 0.11% (5)
fijałek i - 0.11% (5)
plażowa m - 0.11% (5)
(49er m) - 0.11% (5)
k) wyścig - 0.11% (5)
finału 13:30 - 0.11% (5)
(1500 m - 0.11% (5)
kołodziński i - 0.11% (5)
03:00 ew. - 0.11% (5)
ew. adrian - 0.11% (5)
finał 17:00 - 0.11% (5)
dowolnym kobiet) - 0.11% (5)
dyjas, zengyi - 0.11% (5)
jakub dyjas, - 0.11% (5)
zengyi wang - 0.11% (5)
ew. katarzyna - 0.11% (5)
kajakarstwo górskie - 0.11% (5)
plażowa faza - 0.11% (5)
katarzyna grzybowska-franc, - 0.11% (5)
paula kania - 0.11% (5)
dwójka podwójna - 0.11% (5)
ew. anna - 0.11% (5)
kinga kołosińska - 0.11% (5)
wacha badminton - 0.09% (4)
finał 20:00 - 0.09% (4)
monika brzostek - 0.09% (4)
wioślarstwo (dwójka - 0.09% (4)
plażowa k - 0.09% (4)
m finał - 0.09% (4)
m grupa - 0.09% (4)
lekkoatletyka (trójskok - 0.09% (4)
m) lekkoatletyka - 0.09% (4)
z przeszkodami - 0.09% (4)
(3000 m - 0.09% (4)
piotr kantor - 0.09% (4)
ew. dyjas, - 0.09% (4)
prudel, kantor - 0.09% (4)
medale 15:00 - 0.09% (4)
i łosiak - 0.09% (4)
tenis (debel) - 0.09% (4)
partyka, grzybowska-franc, - 0.09% (4)
ew. łukasz - 0.09% (4)
kubot i - 0.09% (4)
marcin matkowski - 0.09% (4)
(4x400 m - 0.09% (4)
żeglarstwo (rs:x - 0.09% (4)
górak, zengyi - 0.09% (4)
dziółko badminton - 0.09% (4)
st. klasycznym - 0.09% (4)
dowolnym mężczyzn) - 0.09% (4)
ppł m), - 0.09% (4)
klasyczny m) - 0.09% (4)
finał 03:30 - 0.09% (4)
(110 m - 0.09% (4)
małgorzata wojtyra - 0.09% (4)
pływanie (400 - 0.09% (4)
15:00 paweł - 0.09% (4)
żeglarstwo (laser - 0.09% (4)
spisak judo - 0.09% (4)
medale 02:00 - 0.09% (4)
k) walka - 0.09% (4)
22:12 zapasy - 0.09% (4)
paweł spisak - 0.09% (4)
wojtyra kolarstwo - 0.09% (4)
klaudia jans-ignacik - 0.09% (4)
(omnium k) - 0.09% (4)
lekkoatletyka (400 - 0.09% (4)
badminton (mikst) - 0.09% (4)
m) 1/4 - 0.09% (4)
finał 17:30 - 0.09% (4)
(470er k) - 0.09% (4)
ew. partyka, - 0.09% (4)
dyjas, górak, - 0.09% (4)
17:00 tenis - 0.09% (4)
druż. m) - 0.09% (4)
st. motylkowym - 0.09% (4)
piotr myszka, - 0.09% (4)
pływanie (4x100 - 0.09% (4)
żeglarstwo wyścigi - 0.09% (4)
tvn media - 0.09% (4)
druż. k) - 0.09% (4)
ew. karina - 0.09% (4)
łukasz kubot - 0.09% (4)
runda - - 0.09% (4)
damian zieliński - 0.09% (4)
myszka, małgorzata - 0.09% (4)
strzelectwo eliminacje - 0.09% (4)
21:00 ew. - 0.09% (4)
media sp. - 0.09% (4)
i marcin - 0.09% (4)
st. grzbietowym - 0.09% (4)
z o.o. - 0.09% (4)
siatkówka (turniej - 0.07% (3)
stołowy i - 0.07% (3)
finał 15:40 - 0.07% (3)
(druż. k) - 0.07% (3)
medal 17:00 - 0.07% (3)
20:00 ew. - 0.07% (3)
m kmiejscezawodnikkrajwynik - 0.07% (3)
marta walczykiewicz - 0.07% (3)
łucznictwo i - 0.07% (3)
20:00 polska - 0.07% (3)
15:00 tenis - 0.07% (3)
rafał sarnecki, - 0.07% (3)
ew. kinga - 0.07% (3)
ziemiński, piotr - 0.07% (3)
03:30 ew. - 0.07% (3)
igor jakubowski - 0.07% (3)
jabłoński boks - 0.07% (3)
jerzy janowicz - 0.07% (3)
i brzostek - 0.07% (3)
00:00 siatkówka - 0.07% (3)
lekkoatletyka (800 - 0.07% (3)
finał 19:15 - 0.07% (3)
piotr daniluk - 0.07% (3)
tenis (singiel - 0.07% (3)
finał 22:12 - 0.07% (3)
15:00 podnoszenie - 0.07% (3)
kajakarstwo (k4 - 0.07% (3)
medalowy 18:00 - 0.07% (3)
(druż. m) - 0.07% (3)
kania i - 0.07% (3)
ew. paula - 0.07% (3)
(debel k) - 0.07% (3)
kacper majchrzak - 0.07% (3)
świtkowski pływanie - 0.07% (3)
finał 23:07 - 0.07% (3)
kajakarstwo (c1 - 0.07% (3)
finału 21:00 - 0.07% (3)
magda linette, - 0.07% (3)
górskie 1/2 - 0.07% (3)
karolina naja - 0.07% (3)
15:00 kajakarstwo - 0.07% (3)
ew. jakub - 0.07% (3)
19:00 gimnastyka - 0.07% (3)
03:03 pływanie - 0.07% (3)
jeździectwo dzień - 0.07% (3)
23:07 żeglarstwo - 0.07% (3)
i finał - 0.07% (3)
boks (75kg) - 0.07% (3)
i klaudia - 0.07% (3)
02:15 ew. - 0.07% (3)
01:30 ew. - 0.07% (3)
18:00 irmina - 0.07% (3)
wioślarstwo eliminacje - 0.07% (3)
bartosz łosiak, - 0.07% (3)
18:00 ew. - 0.07% (3)
medale 15:30 - 0.07% (3)
ew. angelika - 0.07% (3)
ew. karol - 0.07% (3)
finał 03:49 - 0.07% (3)
ew. klaudia - 0.07% (3)
17:30 ew. - 0.07% (3)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo - 0.07% (3)
18:00 paweł - 0.07% (3)
finał 20:30 - 0.07% (3)
s.a. / - 0.07% (3)
alicja tchórz - 0.07% (3)
kacper ziemiński, - 0.07% (3)
przybytek żeglarstwo - 0.07% (3)
agnieszka radwańska, - 0.07% (3)
m) mecze - 0.07% (3)
medale 16:30 - 0.07% (3)
(k1 200 - 0.07% (3)
janowicz tenis - 0.07% (3)
i monika - 0.07% (3)
torowe (sprint - 0.07% (3)
ew. nadieżda - 0.07% (3)
na dochodzenie - 0.07% (3)
linette, jerzy - 0.07% (3)
(trójskok m) - 0.07% (3)
15:45 ew. - 0.07% (3)
radwańska, magda - 0.07% (3)
ew. agnieszka - 0.07% (3)
cichocka, joanna - 0.04% (2)
polacy siatkówka - 0.04% (2)
finał 03:15 - 0.04% (2)
finału 14:51 - 0.04% (2)
14:30 paweł - 0.04% (2)
wiesiołek lekkoatletyka - 0.04% (2)
(skoki przez - 0.04% (2)
lekkoatletyka (kula - 0.04% (2)
(69 kg - 0.04% (2)
jóźwik lekkoatletyka - 0.04% (2)
w polsce. - 0.04% (2)
bukowiecki, haratyk, - 0.04% (2)
srebrem w - 0.04% (2)
18:00 żeglarstwo - 0.04% (2)
ewelina wojnarowska - 0.04% (2)
łosiak, piotr - 0.04% (2)
monika już - 0.04% (2)
03:49 pływanie - 0.04% (2)
lekkoatletyka (200 - 0.04% (2)
anna jagaciak-michalska - 0.04% (2)
sylwia bogacka, - 0.04% (2)
ew. polacy - 0.04% (2)
kantor – - 0.04% (2)
15:30 ew. - 0.04% (2)
zalewski (200 - 0.04% (2)
włodarczyk była - 0.04% (2)
lekkoatletyka (dziesięciobój) - 0.04% (2)
boks (81 - 0.04% (2)
03:03 ew. - 0.04% (2)
lekkoatletyka (3000 - 0.04% (2)
...anita włodarczyk - 0.04% (2)
już w - 0.04% (2)
hokej na - 0.04% (2)
paweł wiesiołek - 0.04% (2)
medale 14:30 - 0.04% (2)
m 14:30 - 0.04% (2)
przeszkodami m) - 0.04% (2)
miejscu piłkarzy - 0.04% (2)
medale 03:00 - 0.04% (2)
finał 02:15 - 0.04% (2)
"piszczek przedłuży - 0.04% (2)
za pucz. - 0.04% (2)
dostało się - 0.04% (2)
loty młodych - 0.04% (2)
(5000 m - 0.04% (2)
się do - 0.04% (2)
01:55 ew. - 0.04% (2)
"to rodzaj - 0.04% (2)
lekkoatletyka (oszczep - 0.04% (2)
z trenera - 0.04% (2)
k finał - 0.04% (2)
kolarstwo górskie - 0.04% (2)
finał 14:49 - 0.04% (2)
kudła kajakarstwo - 0.04% (2)
nie chce - 0.04% (2)
trenera personalnego. - 0.04% (2)
i michał - 0.04% (2)
finału 14:00 - 0.04% (2)
artystyczna (wielobój - 0.04% (2)
(81 kg - 0.04% (2)
medale 02:15 - 0.04% (2)
02:00 taekwondo - 0.04% (2)
finał 21:30 - 0.04% (2)
piłka wodna - 0.04% (2)
piłka nożna - 0.04% (2)
zrezygnował z - 0.04% (2)
strzelaniem 17:00 - 0.04% (2)
bieg ze - 0.04% (2)
kibiców na - 0.04% (2)
jazda konna, - 0.04% (2)
boisko. sędzia - 0.04% (2)
pływanie, szermierka, - 0.04% (2)
polska lekkoatletyka - 0.04% (2)
personalnego. "to - 0.04% (2)
mateusz kamiński - 0.04% (2)
włoszczowskiej o - 0.04% (2)
(c2 1000 - 0.04% (2)
lekkoatletyka (chód - 0.04% (2)
kolarstwo (bmx - 0.04% (2)
naja, walczykiewicz - 0.04% (2)
kierkla-dzieniszewska, mikołajczyk, - 0.04% (2)
michał kudła - 0.04% (2)
kamiński i - 0.04% (2)
...siódmiak dziekuje - 0.04% (2)
polska (4x400 - 0.04% (2)
20:30 ew. - 0.04% (2)
kolegom za - 0.04% (2)
17:55 żeglarstwo - 0.04% (2)
(57 kg - 0.04% (2)
medalu w - 0.04% (2)
(wieża 10 - 0.04% (2)
kolarstwo szosowe - 0.04% (2)
finał 19:30 - 0.04% (2)
lekkoatletyka (młot - 0.04% (2)
kmiejscezawodnikkrajwynik 1. - 0.04% (2)
18:00 piłka - 0.04% (2)
kajakarstwo (c2 - 0.04% (2)
gimnastyka artystyczna - 0.04% (2)
19:00 boks - 0.04% (2)
finał 14:15 - 0.04% (2)
m) 1/8, - 0.04% (2)
pięcioboistka jest - 0.04% (2)
ze strzelaniem - 0.04% (2)
lekkoatletyka (5000 - 0.04% (2)
konna, bieg - 0.04% (2)
szermierka, jazda - 0.04% (2)
pięciobój nowoczesny - 0.04% (2)
finał 03:35 - 0.04% (2)
sportowców i - 0.04% (2)
4. miejscu - 0.04% (2)
lekkoatletyka (4x100 - 0.04% (2)
19:15 boks - 0.04% (2)
finał 13:30 - 0.04% (2)
medalowy 17:55 - 0.04% (2)
(laser m) - 0.04% (2)
paweł juraszek, - 0.04% (2)
(85 kg - 0.04% (2)
(karabin małokalibrowy - 0.04% (2)
(pistolet szybkostrzelny - 0.04% (2)
finał 22:00 - 0.04% (2)
matkowski wioślarstwo - 0.04% (2)
(dwójka podwójna - 0.04% (2)
wagi lekkiej - 0.04% (2)
bez sternika - 0.04% (2)
15:40 ew. - 0.04% (2)
ew. kołosińska - 0.04% (2)
stołowy (drużynowo - 0.04% (2)
finału 00:30 - 0.04% (2)
11, 12 - 0.04% (2)
qian li, - 0.04% (2)
ew. alicja - 0.04% (2)
majchrzak, jan - 0.04% (2)
(singiel k) - 0.04% (2)
czerniak, paweł - 0.04% (2)
szermierka (szabla - 0.04% (2)
ew. piotr - 0.04% (2)
szybkostrzelny 25 - 0.04% (2)
strzelectwo (pistolet - 0.04% (2)
górskie eliminacje - 0.04% (2)
6 wyścig - 0.04% (2)
finał 21:53 - 0.04% (2)
torowe (druż. - 0.04% (2)
pochwała i - 0.04% (2)
piotr szczepański, - 0.04% (2)
natalia pacierpnik - 0.04% (2)
skrzypulec terminarz - 0.04% (2)
ew. kacper - 0.04% (2)
jeździectwo finał - 0.04% (2)
i paula - 0.04% (2)
ew. igor - 0.04% (2)
przemysław wacha, - 0.04% (2)
ciężarów (69kg - 0.04% (2)
dziółko, adam - 0.04% (2)
13:00 adrian - 0.04% (2)
pływanie (4x200 - 0.04% (2)
finał 18:30 - 0.04% (2)
- polska - 0.04% (2)
w. marcin - 0.04% (2)
(4x200 m - 0.04% (2)
czwórka podwójna - 0.04% (2)
szermierka (floret - 0.04% (2)
finału, o - 0.04% (2)
stołowy 1/2 - 0.04% (2)
medale 13:30 - 0.04% (2)
katarzyna jurkowska-kowalska - 0.04% (2)
runda 14:26 - 0.04% (2)
tchórz pływanie - 0.04% (2)
białecka terminarz - 0.04% (2)
wacha, nadieżda - 0.04% (2)
podwójna (lekka) - 0.04% (2)
klaudia breś - 0.04% (2)
adrian dziółko, - 0.04% (2)
grupowa 13:00 - 0.04% (2)
badminton faza - 0.04% (2)
1/2 finału, - 0.04% (2)
grupowa 16:30 - 0.04% (2)
jans-ignacik i - 0.04% (2)
(debel) 1/2 - 0.04% (2)
bogacka, agnieszka - 0.04% (2)
szermierka i - 0.04% (2)
zmiennym mężczyzn) - 0.04% (2)
radosław kawęcki - 0.04% (2)
ew. konrad - 0.04% (2)
kania tenis - 0.04% (2)
eliminacje 13:30 - 0.04% (2)
boks (60 - 0.04% (2)
(k1 1000 - 0.04% (2)
eliminacje -1/2 - 0.04% (2)
rafał rosolski - 0.04% (2)
eliminacje 14:30 - 0.04% (2)
k), zalewski - 0.04% (2)
(110 ppł - 0.04% (2)
ankiewicz (400 - 0.04% (2)
stołowy ii - 0.04% (2)
lekkoatletyka (tyczka - 0.04% (2)
03:45 ew. - 0.04% (2)
(10 km - 0.04% (2)
na otwartym - 0.04% (2)
zengyi zapasy - 0.04% (2)
(laser radial - 0.04% (2)
finał 00:15 - 0.04% (2)
-1/2 finału - 0.04% (2)
k), ew. - 0.04% (2)
finału 04:00 - 0.04% (2)
pływanie synchroniczne - 0.04% (2)
lekkoatletyka (1500 - 0.04% (2)
kiełbasińska (200 - 0.04% (2)
m), ew. - 0.04% (2)
dobek (400 - 0.04% (2)
ew. czykier - 0.04% (2)
breś szermierka - 0.04% (2)
lekkoatletyka 1/2 - 0.04% (2)
lekkoatletyka (wzwyż - 0.04% (2)
lekkoatletyka (dysk - 0.04% (2)
(oszczep k) - 0.04% (2)
kołeczek (110 - 0.04% (2)
wyścig punktowy - 0.04% (2)
walczykiewicz kajakarstwo - 0.04% (2)
mikołajczyk i - 0.04% (2)
finał 04:01 - 0.04% (2)
lekkoatletyka (maraton - 0.04% (2)
wody (trampolina - 0.04% (2)
ręczna (turniej - 0.04% (2)
finał 03:25 - 0.04% (2)
jagaciak-michalska lekkoatletyka - 0.04% (2)
finał 01:55 - 0.04% (2)
(trójskok k) - 0.04% (2)
na poręczach - 0.04% (2)
finał 18:00 - 0.04% (2)
sportowa (skoki - 0.04% (2)
(ćw. wolne - 0.04% (2)
dziółko boks - 0.04% (2)
przybytek terminarz - 0.04% (2)
wioślarstwo (ósemka - 0.04% (2)
wioślarstwo (jedynki - 0.04% (2)
strzelectwo (karabin - 0.04% (2)
grupowa 20:00 - 0.04% (2)
15:00 katarzyna - 0.04% (2)
maciej okręglak - 0.04% (2)
kaczor kajakarstwo - 0.04% (2)
(c1 1000 - 0.04% (2)
grzegorz fijałek, - 0.04% (2)
mariusz prudel - 0.04% (2)
finału 17:45 - 0.04% (2)
02:30 ew. - 0.04% (2)
katarzyna niewiadoma, - 0.04% (2)
k) 1/2 - 0.04% (2)
19:00 ew. - 0.04% (2)
anna plichta - 0.04% (2)
(rs:x k) - 0.04% (2)
skrzypulec żeglarstwo - 0.04% (2)
myszka żeglarstwo - 0.04% (2)
zapasy (75 - 0.04% (2)
(k2 500 - 0.04% (2)
Three words phrases
m m) finał - 0.55% (25)
m k) finał - 0.42% (19)
m) eliminacje - - 0.35% (16)
finału - finał - 0.35% (16)
m st. dowolnym - 0.35% (16)
kg m) finał - 0.33% (15)
1/2 finału - - 0.31% (14)
eliminacje - finał - 0.28% (13)
- finał 14:00 - 0.26% (12)
sierpniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy - 0.24% (11)
1/4, 1/2 finału - 0.24% (11)
1/8, 1/4, 1/2 - 0.24% (11)
/ dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton - 0.22% (10)
- finał 15:00 - 0.22% (10)
pływanie (200 m - 0.22% (10)
(200 m st. - 0.22% (10)
k) eliminacje - - 0.2% (9)
finału 15:00 ew. - 0.2% (9)
eliminacje - 1/8 - 0.2% (9)
k) o medale - 0.18% (8)
gimnastyka sportowa (ćw. - 0.18% (8)
eliminacje - 1/8, - 0.18% (8)
(100 m st. - 0.18% (8)
walka o medale - 0.18% (8)
pływanie (100 m - 0.18% (8)
adam cwalina i - 0.15% (7)
1000 m m) - 0.15% (7)
cwalina i przemysław - 0.15% (7)
m o medale - 0.15% (7)
k o medale - 0.15% (7)
m st. zmiennym - 0.15% (7)
m m) eliminacje - 0.15% (7)
i przemysław wacha - 0.15% (7)
skoki do wody - 0.13% (6)
ew. tomasz jabłoński - 0.13% (6)
m) 1/2 finału - 0.13% (6)
m) o medale - 0.13% (6)
(400 m ppł - 0.13% (6)
mrózek gliszczynska i - 0.13% (6)
kostiuczyk-zięba i robert - 0.13% (6)
najważniejsze wydarzeniadata / - 0.13% (6)
sportowa (ćw. na - 0.13% (6)
- 1/2 finału - 0.13% (6)
mężczyzn) faza grupowa - 0.13% (6)
kg st. wolny - 0.13% (6)
st. wolny m) - 0.13% (6)
m ppł k) - 0.13% (6)
badminton (singiel m) - 0.13% (6)
tenis stołowy (druż. - 0.13% (6)
wydarzeniadata / dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy - 0.13% (6)
siatkówka plażowa m - 0.11% (5)
ew. adrian dziółko - 0.11% (5)
o brązowy medal - 0.11% (5)
dowolnym kobiet) finał - 0.11% (5)
dyjas, zengyi wang - 0.11% (5)
kolarstwo torowe (omnium - 0.11% (5)
ew. fijałek i - 0.11% (5)
gliszczynska i agnieszka - 0.11% (5)
irmina mrózek gliszczynska - 0.11% (5)
piłka ręczna m - 0.11% (5)
o medale 18:00 - 0.11% (5)
1/8 finału 15:00 - 0.11% (5)
żeglarstwo (49er m) - 0.11% (5)
boks (75 kg - 0.11% (5)
badminton (debel m) - 0.11% (5)
st. dowolnym kobiet) - 0.11% (5)
m k) eliminacje - 0.11% (5)
kołodziński i łukasz - 0.11% (5)
(75 kg m) - 0.11% (5)
i łukasz przybytek - 0.11% (5)
i agnieszka skrzypulec - 0.11% (5)
fijałek i prudel, - 0.11% (5)
kg k) finał - 0.11% (5)
plażowa faza grupowa - 0.11% (5)
m) wyścig medalowy - 0.11% (5)
finału 13:30 ew. - 0.11% (5)
siatkówka plażowa faza - 0.11% (5)
jakub dyjas, zengyi - 0.11% (5)
(turniej mężczyzn) faza - 0.11% (5)
k) wyścig medalowy - 0.09% (4)
m 1/2 finału - 0.09% (4)
m grupa b - 0.09% (4)
przemysław wacha badminton - 0.09% (4)
klasyczny m) finał - 0.09% (4)
st. klasyczny m) - 0.09% (4)
dyjas, górak, zengyi - 0.09% (4)
prudel, kantor i - 0.09% (4)
partyka, grzybowska-franc, qian - 0.09% (4)
siatkówka plażowa k - 0.09% (4)
kantor i łosiak - 0.09% (4)
m z przeszkodami - 0.09% (4)
wojtyra kolarstwo torowe - 0.09% (4)
ew. partyka, grzybowska-franc, - 0.09% (4)
adrian dziółko badminton - 0.09% (4)
piotr myszka, małgorzata - 0.09% (4)
m) 1/4 finału - 0.09% (4)
tvn media sp. - 0.09% (4)
torowe (omnium k) - 0.09% (4)
dowolnym mężczyzn) finał - 0.09% (4)
(4x100 m st. - 0.09% (4)
m st. klasycznym - 0.09% (4)
st. dowolnym mężczyzn) - 0.09% (4)
grzybowska-franc, qian li - 0.09% (4)
myszka, małgorzata białecka - 0.09% (4)
i ii runda - 0.09% (4)
żeglarstwo (470er k) - 0.09% (4)
i marcin matkowski - 0.09% (4)
1/4 finału 15:00 - 0.09% (4)
kubot i marcin - 0.09% (4)
m st. motylkowym - 0.09% (4)
k) walka o - 0.09% (4)
15:00 paweł spisak - 0.09% (4)
m st. grzbietowym - 0.09% (4)
o medale 02:00 - 0.09% (4)
pływanie (400 m - 0.09% (4)
ew. karina lipiarska-pałka - 0.09% (4)
runda - finał - 0.09% (4)
(110 m ppł - 0.09% (4)
media sp. z - 0.09% (4)
pływanie (4x100 m - 0.09% (4)
łukasz kubot i - 0.09% (4)
paweł spisak judo - 0.09% (4)
ew. adam cwalina - 0.09% (4)
1/2 finału 13:30 - 0.07% (3)
finału 21:00 ew. - 0.07% (3)
k) finał 21:00 - 0.07% (3)
kajakarstwo (k1 200 - 0.07% (3)
kolarstwo torowe (sprint - 0.07% (3)
m) finał 19:15 - 0.07% (3)
finał 19:00 gimnastyka - 0.07% (3)
o medale 16:30 - 0.07% (3)
18:00 paweł kołodziński - 0.07% (3)
brązowy medal 17:00 - 0.07% (3)
s.a. / tvn - 0.07% (3)
m) finał 20:00 - 0.07% (3)
i monika brzostek - 0.07% (3)
finał 03:30 ew. - 0.07% (3)
wacha badminton (mikst) - 0.07% (3)
kinga kołosińska i - 0.07% (3)
m ppł m), - 0.07% (3)
m) finał 19:00 - 0.07% (3)
finał 22:12 zapasy - 0.07% (3)
(200 m k) - 0.07% (3)
ew. angelika cichocka, - 0.07% (3)
m) finał 00:00 - 0.07% (3)
m ppł k), - 0.07% (3)
(400 m k) - 0.07% (3)
lekkoatletyka (800 m - 0.07% (3)
k) finał 15:40 - 0.07% (3)
m 1/4 finału - 0.07% (3)
kołosińska i monika - 0.07% (3)
ew. paula kania - 0.07% (3)
wyścig medalowy 18:00 - 0.07% (3)
o medale 15:30 - 0.07% (3)
(k1 200 m - 0.07% (3)
finał 15:00 kajakarstwo - 0.07% (3)
19:00 gimnastyka sportowa - 0.07% (3)
tomasz jabłoński boks - 0.07% (3)
m k) lekkoatletyka - 0.07% (3)
finał 01:30 ew. - 0.07% (3)
(800 m k) - 0.07% (3)
stołowy (druż. k) - 0.07% (3)
(200 m m) - 0.07% (3)
wyścig medalowy 19:00 - 0.07% (3)
/ dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo - 0.07% (3)
finał 03:03 pływanie - 0.07% (3)
finał 03:00 ew. - 0.07% (3)
m) 1/8 finału - 0.07% (3)
strzelectwo eliminacje - - 0.07% (3)
20:00 polska - - 0.07% (3)
medale 15:00 tenis - 0.07% (3)
(50 m st. - 0.07% (3)
st. dowolnym k) - 0.07% (3)
15:00 tenis stołowy - 0.07% (3)
agnieszka radwańska, magda - 0.07% (3)
linette, jerzy janowicz - 0.07% (3)
finał 14:00 ew. - 0.07% (3)
paula kania i - 0.07% (3)
finał 15:00 ew. - 0.07% (3)
m) mecze grupowe - 0.07% (3)
w. katarzyna grzybowska-franc, - 0.07% (3)
m) finał 17:00 - 0.07% (3)
ziemiński, piotr myszka, - 0.07% (3)
górskie 1/2 finału - 0.07% (3)
ew. jakub dyjas, - 0.07% (3)
kołosińska i brzostek - 0.07% (3)
1/8 finału - - 0.07% (3)
15:00 podnoszenie ciężarów - 0.07% (3)
radwańska, magda linette, - 0.07% (3)
sarnecki, damian zieliński - 0.07% (3)
m m) lekkoatletyka - 0.07% (3)
jerzy janowicz tenis - 0.07% (3)
kacper ziemiński, piotr - 0.07% (3)
pływanie (50 m - 0.07% (3)
ew. łukasz kubot - 0.07% (3)
joanna jóźwik lekkoatletyka - 0.04% (2)
(wieża 10 m - 0.04% (2)
k) finał 03:15 - 0.04% (2)
piotr kantor – - 0.04% (2)
medale 03:00 ew. - 0.04% (2)
m) 1/8, 1/4, - 0.04% (2)
finału 15:45 ew. - 0.04% (2)
ew. katarzyna grzybowska-franc, - 0.04% (2)
zapasy (75 kg - 0.04% (2)
piotr szczepański, natalia - 0.04% (2)
boks (75kg) i - 0.04% (2)
o medale 17:00 - 0.04% (2)
bukowiecki, haratyk, majewski - 0.04% (2)
o medale 02:15 - 0.04% (2)
paweł wiesiołek lekkoatletyka - 0.04% (2)
lekkoatletyka (3000 m - 0.04% (2)
z przeszkodami m) - 0.04% (2)
st. zmiennym kobiet) - 0.04% (2)
(trójskok k) finał - 0.04% (2)
22:05 polska - - 0.04% (2)
do wody finał - 0.04% (2)
- finał 18:30 - 0.04% (2)
15:00 ew. polacy - 0.04% (2)
medale 02:00 taekwondo - 0.04% (2)
(75kg) i runda - 0.04% (2)
tchórz pływanie (100 - 0.04% (2)
górak, zengyi zapasy - 0.04% (2)
podnoszenie ciężarów (69kg - 0.04% (2)
14:26 ew. karina - 0.04% (2)
breś szermierka i - 0.04% (2)
kobiet) finał 03:54 - 0.04% (2)
kg m) 1/2 - 0.04% (2)
(81 kg m) - 0.04% (2)
marcin pochwała i - 0.04% (2)
kajakarstwo (k1 500 - 0.04% (2)
wojnarowska lekkoatletyka (dziesięciobój) - 0.04% (2)
finał 17:30 ew. - 0.04% (2)
kacper majchrzak, jan - 0.04% (2)
1/2 finału 20:30 - 0.04% (2)
pucz. dostało się - 0.04% (2)
szermierka, jazda konna, - 0.04% (2)
bieg ze strzelaniem - 0.04% (2)
do wody (wieża - 0.04% (2)
szermierka i runda - 0.04% (2)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy wioślarstwo eliminacje - 0.04% (2)
kobiet) finał 03:49 - 0.04% (2)
finał 03:03 ew. - 0.04% (2)
na boisko. sędzia - 0.04% (2)
z trenera personalnego. - 0.04% (2)
nie chce go - 0.04% (2)
zrezygnował z trenera - 0.04% (2)
angelika cichocka, joanna - 0.04% (2)
personalnego. "to rodzaj - 0.04% (2)
m kmiejscezawodnikkrajwynik 1. - 0.04% (2)
o 4. miejscu - 0.04% (2)
4. miejscu piłkarzy - 0.04% (2)
...siódmiak dziekuje kolegom - 0.04% (2)
o medalu w - 0.04% (2)
trener włoszczowskiej o - 0.04% (2)
ze srebrem w - 0.04% (2)
monika już w - 0.04% (2)
st. zmiennym mężczyzn) - 0.04% (2)
łosiak, piotr kantor - 0.04% (2)
lekkoatletyka (4x400 m - 0.04% (2)
finał 02:15 ew. - 0.04% (2)
boks (60 kg - 0.04% (2)
m) finał 03:35 - 0.04% (2)
hokej na trawie - 0.04% (2)
k) finał 15:00 - 0.04% (2)
kajakarstwo (c2 1000 - 0.04% (2)
1/2 finału 14:51 - 0.04% (2)
i michał kudła - 0.04% (2)
kajakarstwo (k4 500 - 0.04% (2)
finał 04:01 pływanie - 0.04% (2)
naja, walczykiewicz kolarstwo - 0.04% (2)
km m) finał - 0.04% (2)
(4x400 m m) - 0.04% (2)
lekkoatletyka (4x100 m - 0.04% (2)
pływanie, szermierka, jazda - 0.04% (2)
medale 16:30 lekkoatletyka - 0.04% (2)
konna, bieg ze - 0.04% (2)
motylkowym kobiet) finał - 0.04% (2)
o medale 13:30 - 0.04% (2)
k) finał 19:00 - 0.04% (2)
katarzyna niewiadoma, anna - 0.04% (2)
grzegorz fijałek, mariusz - 0.04% (2)
gimnastyka artystyczna (wielobój - 0.04% (2)
ind. k) finał - 0.04% (2)
mateusz kamiński i - 0.04% (2)
michał kudła kajakarstwo - 0.04% (2)
mikołajczyk, naja, walczykiewicz - 0.04% (2)
ewelina wojnarowska lekkoatletyka - 0.04% (2)
ppł m) finał - 0.04% (2)
(k1 500 m - 0.04% (2)
(dwójka podwójna wagi - 0.04% (2)
finał 01:55 ew. - 0.04% (2)
anna jagaciak-michalska lekkoatletyka - 0.04% (2)
(400 m m) - 0.04% (2)
ew. kołosińska i - 0.04% (2)
plażowa m 1/8 - 0.04% (2)
do wody (trampolina - 0.04% (2)
finał 22:00 tenis - 0.04% (2)
k) finał 17:00 - 0.04% (2)
finał 15:40 ew. - 0.04% (2)
i klaudia jans-ignacik - 0.04% (2)
wioślarstwo (dwójka podwójna - 0.04% (2)
damian zieliński lekkoatletyka - 0.04% (2)
myszka żeglarstwo (470er - 0.04% (2)
żeglarstwo (rs:x k) - 0.04% (2)
szybkostrzelny 25 m - 0.04% (2)
dowolnym m) finał - 0.04% (2)
02:30 ew. nadieżda - 0.04% (2)
mateusiak boks (75 - 0.04% (2)
alicja tchórz pływanie - 0.04% (2)
lekkoatletyka eliminacje 14:30 - 0.04% (2)
(c1 1000 m - 0.04% (2)
tomasz kaczor kajakarstwo - 0.04% (2)
(k2 500 m - 0.04% (2)
brzostek tenis stołowy - 0.04% (2)
tenis stołowy (drużynowo - 0.04% (2)
karolina naja kajakarstwo - 0.04% (2)
klaudia jans-ignacik i - 0.04% (2)
st. zmiennym m) - 0.04% (2)
finał 00:00 siatkówka - 0.04% (2)
m 1/8 finału - 0.04% (2)
k 1/8 finału - 0.04% (2)
(400 m k), - 0.04% (2)
strzelectwo (pistolet szybkostrzelny - 0.04% (2)
(druż. na dochodzenie - 0.04% (2)
szermierka (szabla k - 0.04% (2)
torowe (druż. na - 0.04% (2)
17:00 tenis (debel - 0.04% (2)
paula kania tenis - 0.04% (2)
11, 12 wyścig - 0.04% (2)
(singiel m) o - 0.04% (2)
dziółko badminton (debel - 0.04% (2)
k) 1/8 finału - 0.04% (2)
15:00 ew. partyka, - 0.04% (2)
m) finał 16:00 - 0.04% (2)
kacper ziemiński żeglarstwo - 0.04% (2)
5, 6 wyścig - 0.04% (2)
(singiel m) mecze - 0.04% (2)
piotr myszka żeglarstwo - 0.04% (2)
adrian dziółko boks - 0.04% (2)
przybytek żeglarstwo (laser - 0.04% (2)
beata mikołajczyk i - 0.04% (2)
jeździectwo finał 15:00 - 0.04% (2)
łucznictwo i i - 0.04% (2)
lekkoatletyka (trójskok m) - 0.04% (2)
klasycznym mężczyzn) finał - 0.04% (2)
m) finał 20:30 - 0.04% (2)
kajakarstwo (c1 1000 - 0.04% (2)
finał 21:00 siatkówka - 0.04% (2)
marta walczykiewicz kajakarstwo - 0.04% (2)
i karolina naja - 0.04% (2)
kajakarstwo (k1 1000 - 0.04% (2)
rosolski kolarstwo torowe - 0.04% (2)
i agnieszka skrzypulec, - 0.04% (2)
tenis (debel) 1/2 - 0.04% (2)
m) finał 01:30 - 0.04% (2)
(4x200 m st. - 0.04% (2)
finału, o brąz - 0.04% (2)
lekkoatletyka (1500 m - 0.04% (2)
k) finał 03:30 - 0.04% (2)
tenis stołowy 1/2 - 0.04% (2)
(1500 m st. - 0.04% (2)
m) finał 14:00 - 0.04% (2)
łosiak siatkówka plażowa - 0.04% (2)
i brzostek tenis - 0.04% (2)
finał 16:00 ew. - 0.04% (2)
wyścig medalowy 17:55 - 0.04% (2)
ii runda 14:26 - 0.04% (2)
(ćw. na poręczach - 0.04% (2)
badminton faza grupowa - 0.04% (2)
eliminacje -1/2 finału - 0.04% (2)
grupowa 20:00 polska - 0.04% (2)
1/2 finału, o - 0.04% (2)
jans-ignacik i paula - 0.04% (2)
kiełbasińska (200 m - 0.04% (2)
17:00 ew. klaudia - 0.04% (2)
(debel) 1/2 finału - 0.04% (2)
bogacka, agnieszka nagay - 0.04% (2)
m) finał 03:25 - 0.04% (2)
finał 03:45 ew. - 0.04% (2)
pływanie (10 km - 0.04% (2)
na otwartym akwenie - 0.04% (2)
grzbietowym mężczyzn) finał - 0.04% (2)
13:00 adrian dziółko, - 0.04% (2)
1/4 finału 21:00 - 0.04% (2)
st. klasycznym kobiet) - 0.04% (2)
finału 20:00 ew. - 0.04% (2)
polska - egipt - 0.04% (2)
faza grupowa 16:30 - 0.04% (2)
ręczna (turniej mężczyzn) - 0.04% (2)
23:07 żeglarstwo (49er - 0.04% (2)
żeglarstwo (laser radial - 0.04% (2)
18:00 żeglarstwo (470er - 0.04% (2)
przemysław wacha, nadieżda - 0.04% (2)
dyscyplinarodzajgodzinapolacyzawodnicy badminton (debel - 0.04% (2)
lekkoatletyka (trójskok k) - 0.04% (2)

Here you can find chart of all your popular one, two and three word phrases. Google and others search engines means your page is about words you use frequently.

© 2015-2017 Website review of www.tvn24.pl/rio2016/terminarz by SEOWYKOP - to darmowe narzędzie online do szybkiego wykonania audytu twojej strony www. Przeanalizujemy strukturę twojej strony www i podamy co jest do poprawienia. | 1.26748 | SEOWYKOP.PL - Wyszukiwarka stron