Results of analysis for eurosport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/aktualnosci/news-mundial-2018-rosja-arabia-saudyjska-na-zywo,nId,2593476

HTML Content

Title:

Mundial 2018. Rosja - Arabia Saudyjska 5-0 - Eurosport w INTERIA.PL

Description:

Mundial 2018. Rosja - Arabia Saudyjska 5-0 - eurosport.interia.pl - Dwa ogłuszające gongi w pierwszej połowie, zaś po przerwie trzy miażdżące ciosy. Rosja w meczu otwierającym mistrzostwa świata w piłce nożnej pokonała na Łużnikach Arabię Saudyjską 5-0.

Keywords:

ogłuszające, gongi, pierwszej, połowie, przerwie, trzy, miażdżące, ciosy, Rosja, meczu, otwierającym, mistrzostwa, świata, piłce, nożnej, pokonała, Łużnikach, Arabię, Saudyjską, Bohaterem, Denis, Czeryszew, Spotkanie, rozpoczął, ławce

Here you find basic information about your page. Title of your page is very important for better visibility in search engines like Google, Bing or Yahoo. Meta tag description is also very important tag for search visibility. Meta keywords is used by some web catalogues.

pl

Here you find information from server response headers. This information is important for header analysis. Check, if your answer code is 200 - correct request. Answer code for error (no-existing) page is 400.

Ranking:

1.40 score from seowykop.pl for:eurosport.interia.pl/raporty/raport-ms-rosja-2018/aktualnosci/news-mundial-2018-rosja-arabia-saudyjska-na-zywo,nId,2593476

Text on your page:

interia fakty biznes sport moto tech gry muzyka film kobieta menway plotki forum zaloguj się załóż konto serwisy interia.pl poczta fakty biznes sport pomponik pogoda styl kobieta nowe technologie gry giełda waluty praca wyniki motoryzacja film świat seriali muzyka nowa historia dziecko menway pc format mobtech program tv horoskop świat kobiety noclegi opracowania ebrokerpartner encyklopedia bryk sowa finansowa tekściory radio shoperia baza krs okazjum na żywo forum smaker deccoria maxmodels rankomat tipy promocyjni kody rabatowe zakupy porównywarka ebroker opinie24 biznes firma czateria zdrowie porady gotowanie pieniądze podróże rodzina promoceny pogoda warszawa pogoda poznań pogoda łódź pogoda lublin pogoda olsztyn pogoda gdynia pogoda kielce pogoda zabrze pogoda gliwice pogoda bytom pogoda zielona góra pogoda koszalin pogoda płock pogoda rybnik pogoda tychy pogoda wałbrzych pogoda opole pogoda legnica pogoda przemyśl pogoda zamość pogoda rzeszów prawo jazdy serwisy poczta szukaj w serwisie sport raporty specjalne mś rosja 2018 aktualności mundial 2018. rosja - arabia saudyjska 5-0 mś rosja 2018 mś 2018 aktualności polacy szybka kontra wideo galerie terminarz wyniki i tabele na żywo drużyny orły nawałki orzeł wszech czasów tajemnice mundialu polskie mundiale blachotrapez mundial 2018. rosja - arabia saudyjska 5-0 mś rosja 2018 czwartek, 14 czerwca (18:55) udostępnij komentuj (927) 927 dwa ogłuszające gongi w pierwszej połowie, zaś po przerwie trzy miażdżące ciosy. rosja w meczu otwierającym mistrzostwa świata w piłce nożnej pokonała na łużnikach arabię saudyjską 5-0. bohaterem meczu był denis czeryszew. spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych, a strzelił dwa gole! zdjęcie jurij gazinski (numer 8) strzelił pierwszego gola na mundialu 2018 /matthias hangst /getty images kliknij, aby zobaczyć zapis relacji na żywo z meczu rosja - arabia saudyjska reklama zapis relacji na żywo dla urządzeń mobilnych już na trzy godziny przed pierwszym gwizdkiem mundialu na placu przed łużnikami trudno było wbić nawet szpilkę. obok 78 tysięcy kibiców, oficjeli i dziennikarzy udający się na spotkanie otwierające rosyjski "czempionat" pojawiły się tam tłumy kibiców liczących na to, że w ostatniej chwili ktoś odsprzeda im wejściówkę. niektórzy przyszli zaś po prostu po to, by poczuć atmosferę piłkarskiego święta.  nad wielokulturowym tłumem sączącym w promieniach słońca zimne piwo (w oficjalnej sprzedaży dostępne było tylko i wyłącznie bezalkoholowe!) czuwał stojący na postumencie towarzysz włodzimierz ilicz lenin. podobnych akcentów było więcej. wielu starszych kibiców "sbornej" dumnie paradowało w wiekowych trykotach z sierpem i młotem, młodsi zaś wybierali futrzane czapy, które jak magnes przyciągały obiektywy fotoreporterów.  kondolencje putina mówi się, że rosja to uśpiony niedźwiedź i coś w tym jest. kibice "sbornej", mało dotychczas widoczni obudzili się dopiero na krótko przed meczem, potwierdzając swoją liczebną przewagę nad wszystkimi innymi grupami, co przecież nie mogło nikogo dziwić.  "rassija! rassija!" ryknęły wypełnione po brzegi łużniki tuż po tym, jak kibiców oficjalnie przywitał prezydent rosji władimir putin i szef fifa gianni infantino. piłkę ustawioną na środku boiska jako pierwszy na tych mistrzostwach kopnął oznaczony numerem 10. zawodnik arabii saudyjskiej mohammed alsahlawi i rozpoczęły się wielkie futbolowe emocje.  z animuszem spotkanie rozpoczęli goście. podopiecznych juana antonio pizziego po momentach dość ładnego dla oka rozgrywania piłki nie było jednak stać na bardziej zdecydowane ataki i skończyło się zaledwie na kilku dośrodkowaniach.  podopieczni czerczesowa dali się wyszumieć rywalom i sami przejęli pałeczkę, której nie oddali już do końca pierwszej połowy. zaczęło się od zablokowanych strzałów samiedowa i zobnina w 7. i 9. minucie, ale defensywa saudyjczyków nie cieszyła się długo z zerowego konta. już trzy minuty później łużniki miały powody do wiwatów. po wrzutce z lewego skrzydła romana zobnina pogubiła się obrona gości, zostawiając niepilnowanych dwóch rosjan. do piłki doszedł juri gazinski i celnie uderzył głową. abdullah amluaiouf nie sięgnął futbolówki. rosja prowadziła 1-0, a uśmiechnięty władimir putin z uśmiechem przepraszająco ściskał dłoń siedzących obok niego w loży gości z arabii saudyjskiej. rosja za szczelną gardą mająca prowadzenie ekipa rosjan znów oddała inicjatywę rywalom i schowała się za szczelną gardą, przez którą nie były w stanie przejść żadne ciosy rywali.  w pierwszej połowie miały miejsce jeszcze dwa ważne wydarzenia. 24. minuta to kontuzja alana dżagojewa, którego zastąpił denis czeryszew. 18 minut później rezerwowy rosjan okazał się dżokerem w talii trenera, podwyższając wynik na 2-0. i był to gol niezwykłej urody. 28-letni pomocnik villarreal z wielką łatwością ośmieszył dwóch obrońców rywali, podcinając miękko nad nimi piłkę i patrząc, jak bezradnie jadą na wślizgu w kierunku linii końcowej. następnie przyjął ją i huknął z lewej nogi w krótki róg, obok bezradnego bramkarza. na nic 250 podań, na nic 61 procent posiadania piłki przez graczy w zielonych koszulkach. dwa szybkie gongi rosjan sprawiły, że do szatni schodzili mocno oszołomieni... zdjęcie denis czeryszew cieszy się z gola /getty images saudyjczycy bezsilni w ataku początek drugiej połowy nie był ucztą dla kibiców wysmakowanego futbolu. rosjanie nie szafowali siłami, mając solidną, dwubramkową zaliczkę, zaś goście klepali, męczyli się, lecz niewiele z tego wynikało. szansę na strzał głową miał co prawda taisser al-jassim, ale nie doszedł do dobrego dośrodkowania. to wiele mówi o ofensywnych poczynaniach piłkarzy pizziego. znudzeni kibice na przemian gwiżdżąc, pokrzykując i śpiewając, w końcu zdecydowali sami nieco się rozerwać, wykonując "meksykańską falę". i chyba bawili się w ten sposób znacznie lepiej, niż oglądając nieporadne poczynania piłkarzy na murawie. dopiero w 68. minucie było znów groźnie, gdy po solowej akcji i strzale zobnina bramkarz arabii saudyjskiej "wypluł" piłkę przed siebie i przed dobitką uratowała go asekuracja obrońców. wideo odtwarzacz wideo wymaga uruchomienia obsługi javascript w przeglądarce. mundial 2018. tak się bawią kibice rosji i arabii saudyjskiej. wideo © 2018 associated press "wejście smoka" napastnika i nokaut w końcówce chwilę później stanisław czerczesow dokonał swojej drugiej zmiany, wymieniając napastników. za smołowa wszedł artem dziuba i znów było to znakomite posunięcie doświadczonego szkoleniowca, gdyż rosły snajper zenita sankt petersburg zaledwie dwie minuty od wejścia na boisko podwyższył na 3-0!  wreszcie obejrzeliśmy ciekawą akcję. po wrzucie z autu piłkę rozegrali między sobą mario fernandes z romanem zobninem, a następnie aleksandr gołowin dośrodkował idealnie na głowę dziuby, który strzelając trzeciego gola właściwie wbił gwóźdź do trumny bezradnych saudyjczyków. stonowany zazwyczaj w emocjach czerczesow radośnie zasalutował swojemu rezerwowemu, symbolicznie oznajmiając "towarzyszu artem - pierwsza misja wykonana". ale to nie był koniec popisów rezerwowych tego dnia. w pierwszej minucie doliczonego czasu gry piłkę na prawym skrzydle przejął czeryszew i ponownie pokazał swój piłkarski kunszt. uderzył technicznie, zewnętrzną częścią stopy tak sprytnie, że almuaiouf zamiast złapać piłkę, po raz czwarty tego dnia wyjmował ją z siatki. załamanych, słaniających się rywali na łopatki posłał roman zobnin, który precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego tuż przy słupku ustalił wynik spotkania.  sprawdziło się zatem wszystko to, o czym przed meczem mówił trener czerczesow. krytykę zamienił w pochwały i sprawił, że jego drużyna dodała wreszcie gazu, rozpędzając się w końcówce do sporej prędkości. a goście? można powiedzieć, że próbując ruszyć spalili sprzęgło. trener pizzi będzie musiał mocno zakasać rękawy, by poskładać tę maszynę przed kolejnymi meczami.  z moskwy rafał walerowski  rosja - arabia saudyjska 5-0 (2-0) bramki: 1-0 jurij gazinski (12.) 2-0 denis czeryszew (43.) 3-0 artem dziuba (72.) 4-0 denis czeryszew (90.+1) 5-0 aleksandr gołowin (90.+4) sędziował: nestor pitana (argentyna) widzów: 78 011. rosja: igor akinfiejew - mario fernandes, ilja kutiepow, siergiej ignaszewicz, jurij żyrkow - aleksandr samiedow (64. daler kuzjajew), jurij gazinski, alan dzagojew (24. denis czeryszew), roman zobnin, aleksandr gołowin - fiodor smołow (70. artiom dziuba). arabia saudyjska: abdullah al-muaiouf - muhammed al-burayk, osama hawsawi, omar othamn hasawi, yasser al-shahrani - salem al-dawsari, abdullah otayf (64. fahad al-muwallad), salman al-faraj, taiseer al-jassim, yahia al-shehri (72. hattan bahebri) - mohammed al-sahlawi (84. muhannad assiri). udostępnij komentuj (927) dowiedz się więcej na temat: reprezentacja rosji | reprezentacja arabii saudyjskiej reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama piłka nożna ekstraklasa i liga reprezentacja adam nawałka primera division bundesliga premier league serie a ligue 1 liga mistrzów liga europejska transfery inne lekkoatletyka kolarstwo piłka ręczna pływanie żużel forum tenis agnieszka radwańska f1 robert kubica zimowe skoki narciarskie biegi narciarskie biathlon narciarstwo alpejskie justyna kowalczyk hokej nhl reprezentacja polski polska liga hokejowa sporty walki boks mma inne sporty walki koszykówka nba reprezentacja mężczyzn reprezentacja kobiet liga mężczyzn liga kobiet siatkówka reprezentacja mężczyzn reprezentacja kobiet ekstraklasa mężczyzn ekstraklasa kobiet na skróty napisz do nas mapa serwisu newsroom rss w komórce reklama polecane relacje na żywonoclegi - e-turysta.netsportbazar.plporównywarkalottoprognoza pogodytele tydzieńgryencyklopedia sportuwiadomościteledyskimotoryzacja raporty - w tej kategorii prezentujemy podsumowania oraz komentarze najważniejszych sportowych wydarzeń. fakty z kraju i ze świata, zestawienia, opinie ekspertów. są tu raporty na temat pzpn, najpiękniejsze bramki miesiąca, ranking najlepszych i najgorszych piłkarzy. korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu. prywatność. copyright by interia.pl 1999-2018. wszystkie prawa zastrzeżone.

Here you find all texts from your page as Google (googlebot) and others search engines seen it.